Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.Berúgókar tengely végén 8as csavar(13as kulcs)kivesz,kar tengelyről lehúz.(emlékeim szerint...mert régen volt már )
Sziasztok!
125-ös csővázasról hogyan lehet leszerelni a berúgókart?
Csáó
Én nem rég vettem ki a blokkot, szóval azt a tengelyt nekem is ki kellett vennem.
Annyi az egész hogy levegyed az anyát és kiütöd. Csak vigyázz a menetre.
Ha nem jön ki akkor valószínű hogy a tűgörgők rohadtak össze a tengellyel. Akkor is ki kell szerintem jönnie, csak kicsit barbár módon :D
Már eladtam a holmikat! Üdv : Zsolti
Hali! A sárvédőről tudnál képet küldeni? Itt az email címem: molnarpeter_94@hotmail.com
Faridomot keresnék 94-es TDR-hez ha valaki tudna segíteni az írjon.
köszi!
Helló Sziasztok !

Segítségre lenne szükségem, adott egy 1999-es Yamaha Tdr 125-ös deltabox-os motor, és egy kapcsolási rajzra lenne szükségem hozzá, hogy a gyújtó tekercset hogyan kössem vissza, mert ugye 3 szál fekete kábel megy rá, és vagy 1 éve lett szétszedve amit készítettünk róla képet az meg sajnos már nem jó....

Köszönöm
Sziasztok !
Ha valaki meg tudná mondani hogy blokk és a hátsó lengővillát összefogó tengelyt hogyan tudnám kiszedni azt nagyon megköszönném ! Ja és üzemanyag-szint jelző szerintem sincs bennük gyárilag
Szia!
Én me úgy tudom,hogy gyárilag nincs is rajta.
Sziasztok! Csővázas '92-es TDR-en milyen az üzemanyag- szintjelző? Az enyémen csak tartalék és ON állás van a benzincsapon, de a műszerfalon van üzemanyagszint visszajelző, amihez semmilyen vezeték sem megy (így vettem). Akinek van ilyesmi írja már le ennek a működését, vagy fénykép is jó lesz, mert sehol nem találok gyári leírást róla. Segítségeteket előre is köszönöm!
nem hiszem, ennek a blokknak ott van minden esetben a helye. viszont a TDR-ek tudtommal mind önindítósak
Hali! Ugye a TDR blokk az nem hüvelyezett?
Elképzelhetö hogy öninditós volt a motorom?mert igaz hogy berugókaros ,de most hogy jobban szemügyre vettem és elkezdtem rendbe rakni találtam a blokk alján egy olyan kialakitást ami számomra öninditóra utal.Bár csak helye van meg,de kormányon nincs kapcsoló hozzá.Lehet hogy valamikor öninditós volt csak valamiért kiiktatták?
Nézd én is 91-et látok beleirva több helyen,ezért én is arra hajlok.
De én néztem több olyan hirdetett TDR-t amik 91-92-94-esek voltak és azokon még mindegyiken a sürü küllös felnik voltak.Ezen meg már a 3 küllös van.
Bár mondom hozzáteszem aztis hogy ebben 3 küllös felniben is 91 van beleütve.
Hát,én '91,és '95 közé tenném.Aztán ha tévedek,kövezzetek meg! :D
Igen közben rájöttem én is.
na itt van rola két kép.
Nem látok képet róla az adatlapodon
Sajnos nincs papirja.De amiket eddig megnéztem a motoron,például felni,féknyereg ,ilyesmik abban mindenhol 91 van irva.Ebböl én arra tippelek hogy 91-es az évjárata.Amugy az adatlapomon megnézgeted a motort.
A legegyszerűbb,ha a papírjában megnézed,ha van neki
Üdv!
Nem Deltaboxos hanem csövázas.Akkor ezek lehet hogy nem is 97-es évjáratu az enyém?
Deltaboxos?
Üdv!
Az enyém 1997-es.Köszi a segitséget.
Hanyas évjáratú a tdr? az enyém 94-es és az amit írtál az valószínűleg a sisakzár. Am a hátsó sárvédő alatt van két csavar azt kell kicsavarni és lejön az ülés.
Üdv!
Napokban került a birtokomba egy TDR ,és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.Az egyik hogy kell levenni az ülést?Mert a zárszerkezetet megtaláltam a benzincsap alatt,el is fordul benne a kulcs le is tudom huzni azt a fém kallantyut,de semmi.Ha leirná valaki azt megköszönném.