Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv kábel köteget keresek csővázas tdr-hez vagy bekötési rajzot.
ezen balos a féknyereg felfogatás
hello igen cső vázasam van és érdekel de csak akkor ha a motoron ülve a jobb oldalon van a fék felfogató, de a képeim között megtalálod milyen :D
csővázas tdr-ed van? :D
csa mert ami volt alkatrész motorom azt eladtam, de valami üzlet folytán öcsém vissza hozta :D
így most van egy komplett vázam
ha érdekel akkor majd tárgyalunk a villáról ;)
okés megpróbálom köszi :)
hello megtaláltam az enyémet szerencsére esetleg teleszkópod nem lenne eladó első
sziasztok!
Szükségem lenne pár infora tdr 250-es tulajoktól!
Érdekelne a motorról minden fogyasztás, megbízhatóság, alkatrészellátás stb. És a véleménye akinek már volt vagy van ilyen gépe. Köszönöm előre is a válaszokat!
elvileg lehet, nekem legalábbis lehet
valami vízpumpa fogóval vagy valamivel a rugó alatt lévő nagy anyát kell tekergetni attól függ hogy akarod állítani
van! ha érdekel még akkor majd írsz :D
Helló!
A központi teleszkópon lehet e állítani hogy keményebb legyen?
Szia! Már nagyon rég elkeltek! Bocsi!
hello engem érdekelne megvan még?
Hello sürgősen kellene egy power fedél mert az enyémet sikerült elhagynom , nem a tárcsa felőli kell hanem csak simán a fedél a másik oldalról, ha van jelezzétek mert nagyon kellene
Írtam üzenetet.
Csao.
Eladó 1 jó állapotú, működő képes (sztender biztonsági kapcsoló)
Én azért vettem le mert az egyszerű dolgokat szeretem:D
Fixre kötöttem és kész.
írj megegyezünk.
micu_95@citromail.hu
sziasztok keresek tdrhez első sárvédőt. és még hűtőt ami jó állapotú
Üdv keresek tdr váltókart akkinak va kérem jelezzen elre is köszi.
Mikuni (TM28) carbin hogy tudom állítani a subertűt? Szétszedtem, de nem tudom hogy tudnám lejjebb-feljebb rakni.
Köszi szépen! Erre nem számítottam. Olyan vastag tömítés van a gyújtás deknin, hogy azt hittem olajban forog a gyújtás.
ennek nem olajban forgó gyújtása van
száraznak kéne lennie
szimering csere lesz!
nem tom a gyújtás alatt vannak-e csavarok, ha van akkor azokat is tépjétek meg :D
Illetve a gyári dobpár eladó az egyel korábbi hozzászólásomban írt típushoz!
Sziasztok,
eladó, vagy elcserélhető gyári, szép állapotú dob-pár YAMAHA TDM 850 4TX típusra.
Csere érdekel "tuning" / "sport" dobra, szintén a fenti típushoz valóra. Ráfizetek természetesen, ha kell. Elérhetőségek bármelyikén kereshettek!
0620 213 30 86
yahzee@freemail.hu

Üdv
D
főtengely szimeringes a kicsi:D
Hali! Haverom most vett egy TD-R 125-öt és van egy olyan gond vele, hogy a gyújtás felőli oldalon a legalsó csavarnál csepeg az olaj. Levettük a deknit és kb. másfél deci olaj folyt ki belőle. A Kérdésem az, hogy ez normális? Hűteni kell a tekercseket? Ha igen, akkor összeszereléskor milyen és mennyi olajat kell bele tenni? Előre is köszönöm!
Nemigazán sikerült átvenni a csomagot......