Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó!
Nekem is van bontott TDR/TZR 125 ös 4DLes blokkom ha valakinek kell vmi szóljon hátha tudok segíteni
koszi szepen ,nem kepzeltem soha hogy 160 at is ki lehet hozni belole
Halihó!
Úgy néz ki, lesz egy komplett 125-ös tdr(régi vázas) komplett bontásra, ha biztosat tudok az árakról adom az elérhetőséget(nem az enyém, csak segítek az emberkének).
Üdv.
Föl fúrattam a TDR-em és most 90-nél nem megy többet, fúratás elött ment 140-et is, ki tudtok segíteni hogy mért van ez?
Sziasztok.Valakinek nem kell lánc http://www.kepesmotor.hu/lanc/... és a motorjaim is eladók,több infó az apróban
A deltaboxos TDR-eket 2002ig gyártották
hali én úgy tom h 89,92,94 ben gyártották az utolsó szériákat:)
94 ben elkezdték a deltaboxot az 97 vagy 98 ban fejezték be:)
hello
nekem volt egy ismerősöm aki felfuratta meg másik lánckereket tett bel, és 160 volt a vége
azzal a motorral 120-as utazóval simán tudott menni
az átlag tdr-ek utazója 100 KM/H, végre pedig 130 átlagban
hello
valaki meg tudná nekem mondani hogy meddig gyártották a tdr-eket (nem a deltabox-ot)
Üdv.Yamaháéknál probáltad?Mert kizártnak tartom hogy ott netudnál rendelni..
Üdv.
Nekem egy 125-ös TDR-em van és sehonnan nem tudok hozzá szerezni termosztátos, segítsetek honnan tudnák szerezni?
Hát lehetnek igényeid vagy............
de nemám
Most minden topikba berakod Amugy tele a net motorral nem találsz?
csáó.keresek 125ös,rendszámos,lehetőleg 93-nál fiatalabb motort,normál állapotban 200-230e ft körül.
2 ütemű motorolaj kell bele.
Igen igen azt tudom azmég elmegy
De azt tudjad hogy 18"az első...
Helótok nem tud valaki tdr-hez első hátsó kereket tárcsákkal amik küllőssek mert nekem egy dt be kéne supermoto keréknek. előre is köszi
ne mnagyon ismerem a típust, de így kép alapján a különolajzáshoz szükséges olajat kell beletölteni, 2t olajat!
MOtmár rájöTtem hOGY olaj kell abba a fekete tartályba csak azt nem tom hogy milyen.: Ha vAlAkI TuDJA aNnaK a válAszÁt ElőRe Is KöSzöNöM.
hellósztok!azt szeretném meg érdeklődni, hogy yamaha tdr jobb oldalán mi az a fekete tartály?
Szia(sztok)Ha végsebbesség fontos tartósan 1 125ccm nél max 110/120at bir hosszasan(de nemfog tetszeni neki ...1henger szétforgatod)..szerintem..ezért is jobb a 250ccm
koszi,megis mennyi a plafon amit hoszabb tavon bir km/h es nem nyirom ki,es mi a maximum amit ki lehet belole hozni?
Helló!
Szerintem a TDR jó kezdőmotornak. Viszonylag könnyű motor, fordulékony, és egy örök élet ha vigyázol rá:) Nekem a TDR-em megvan 2007 júniusa óta, minden nap ezzel megyek suliba, nem húzom neki, így eszik 3,5-4 litert. Eddig csak gumikat, fékbetéteket, és hajtókart kellett cserélni benne. Nem költséges motorok. Összegészében nagyon jó motorok. Ha valami kérdésed lenne még akkor írj nyugodtan