Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Pár napja sikerűlt vennem egy 125 TDR-t, de sajna az elöző gazdia teljesen kibelezte a kipufogót, úgyhogy elég repedt fazék hangja van ( szétvágta kiszedte a tartalmát és újra összehegesztette az lenne a kérdésem hol lehet kipufogót taláni hozzá, mert így sokkot kapnak a szomszédok, nem gyárit szeretnék hanem valami pöpec kromozottat.... Egyébként szerintem jól megy, motorikusan tökéletes még egy gumigarnitúra kell, meg kissebb esztétikai renoválás... Egyébként 170 ért vettem 200 ért volt meghírdetve. Légyszi ha valaki tud segíteni kipufogó ügyben írjon a gumikérdést már megoldottam, írjon. Előre is köszi! Egyébként így néz ki véleményeket várok.... Természetesen még a kűlsejére kerűl egy kis piros ide oda, majd meglátom mit tudok kihozni belőle...
9500 nál ha szabályoz az gáz nekem 11,5 nél szabályzott
Hy spoo!
Te nem voltál ma véletlenül dabas környékén?
Mert ma láttam egy kék deltásat!
:-D
Te am hova valósi vagy?
Mert látom mennek a gyorsulások!
Én vok a gazdija már 2006 óta és én árulom autóra váltás miatt am meg 9500-tól tiltás van nem?
de engem az idegesít hogy már 7000től enm húz haveré meg olyat ránt hogy szabályosan majdnem ledobott.
Meg olvastam valahol olyat lehet a fórumon hogy megell fordítani a powert meg a rezó részből kivenni a folítást vagy mi.
De én akaork rá egy másik dobot is mert ez elég rendesen teli lehet rakódva főleg a bejáratás miatt meg nem is húztam neki úgy soha csak most kipróbáltuk és nem megy úgy mint a másik :-S
tdr125 nem te árulod a motort vagy te vagy az uj gazdi?
Csak mer ismerős az a piros tdr.
Jha az nsr mint kiderült azért nyomott le mert nálam is gond van power téren vagy va hol
nekem 9500 től nem megy.
Na szoval van egy adásvételi szerződésem amit a motor átvétele előtt irtunk meg egy papir törzskönyv vagy fogalmam nincs mi nem tudok németül ccm,kw ilyesmik vannak benne vázszám stb.Meg hozzá van tüzve egy számla amin megint rengeteg bizbasz + mind2 le van vámhivatal pecsétjével nyomatva.Nekem azt modták hogy nem kell szinte semmi papir mert ha rendszámoztatod uj forgalmit kapsz és mivel 50-esként volt használva nincs neki, szal forgalmi,eredetiség vizsg, műszaki+redszám lehet még valamit kihagytam!Szal az a lényeg segédmotornak nincs forgalmia!
a rendes papírok alatt mit értesz? mert én meg érdeklődtem csak akkor lehet lerendszámoni a moccot ha meg van a külföldi forgalmija.csak gondoltam hogy külföldi mert mind az 90%ba.neked is svájci?
Hy!
Haverom ma gyorsult egy nsr ellen és lenyomta!

De nekem lenne egy olyan problémám hogy 6000-7000 fölött nem hajlandó menni.
A powerszeleppel lehet a baj?
Nincs meg mivel 50-esként vettem szal csak a rendes papirjai vannak meg természetesen vámkezelt!
De honnét tudtad hogy külföldi?
sproo neked meg van a külföldi forgalmid?
a régihez való
Tekercset a vaterán hirdetnek..
nem találok sehol se az a baj
de mért nem csináltatod meg? nem igaz h nem lehet hozzá találni bontott alkatrészt...
de szétbontani jó arra
meg vmi baja is van nem?
de a tiéd nem olyan szép
Itt van az enyém úgy is eladó vedd meg és bontsd szét! olcsón adom hajrá
Hát az az olcsó az nem olcsó 255 ért, 200 ért akartam venni egyet, de senkit nem érdekel a motor alkatrész, szal nem bontottam meg a TDR-t pedig nekem nagyon kellene belőle az első plexi
Nem akar valaki motort festetni?Én lefestem akár egyedi igények szerint is!Ha kell rá valami különleges matrica azt is megcsinálom!Alu cuccok polírozását is vállalom!Ha érdekel, ott az msn,és az e-mail címem az adlapomon,irj bátran!
adamx nem akarsz már motort bontani? mer oda adom ócson
ja csak fel kell tölteni köcsitöltő is jó persze
ha 130-140között megy a motorod akkor ott van az a 27le.de sztem igy is ugyis le fog az gyorsulni.a tdr nem gyorsasági
azért sikerült lehagynia mert az HONDA volt

segítsetek egy kicsit, ha nem megy az önindító és csak ilyen fura hangja van, akkor lemerült az akksi? és fel lehet tölteni kocsi akksi töltővel?