Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.Ezt nekem irtad mert ha igen köszi a lehetőséget de én is magamnak javitok
Köszike nagyon sokat segitettél! én eddig csak robogókat javitottam! minden fajtát az 50 estől a 500 as ig!ezzel is foglalkozom! ha tudok ebben segiteni akkor irj! csáó
http://www.auto-tuning.hu/ hát igen horror ár ujban(mondjuk mi nem az..)
Köszi a tippet! De nem én voltam, mert nem akarok megválni tőle!ha egy elérhetöséget tudnál nekem irni Majosházi felé, azt nagyon megköszönném! Új cucc lenne hozzá,de 180000ft! Az egy kicsit horror!Anyit nem ér a motor
Szia(sztok)Az kb annyira hiánycikk(bontottban)mint a 250es hez..max a majosházi bontónál probálj csináltatni utángyártottat...Nem te érdeklődtél hogy nem e számitanám be a 250esembe a 125öst
Sziasztok! Nekem van egy TDR 125 Deltaboxom! nagyon megbizható kis moci!csak az előző tulajnak volt vele egy harmadik tipusú találkozása! igy az eleje és a két oldala hiányzik mert rongyá tört! segitsetek nekem hol tudnák beszerezni hozzá cuccot! köszi
Szia.Mit tudok róla hát van kettő belöle Sportmotoros menetteljesitmény(TZR blokkos szerintem a legmegbizhatóbb fajta blokk 1KT-2MA)lehet vele meglepetéseket okozni a nagyobb ccm használó motorosoknak.Városi használatra tökéletes,turázni is csak 140Km/h felett cibál a szél rajta+hosszabb turáknál fáj a hátsód rajta..Fék elől 320mm tárcsa+4dugós fék,fogyasztás vegyeshasználatban 6liter,cibálgatva 8körül.Kopó alkatrészt utángyártottban(én PROX ot,KOYO-t és egyéb japánt vettem eddig..) és gyáriban is mindent megkapsz hozzá elviselhető áron.Sajna sokan drágálnak mindent,ezért gányolnak igy sporolnak felesleges tuningolni mert ugyse lessz tartós csak roszabb és rövidebb élettartalmu....Ami negativ rajta..a tankja fém és rozsdásodik+minden elektronika alatta van bezsufolva és pl 1karbi takaritás elég körülményes... hát hirtelen ennyi A boncteremben találsz leirást rola...+itt 1gyári videó http://www.youtube.com/watch?v...
Heló! Kérlek szépen mindent ami amit tudsz rólla. Szeretnék venni eggyet. P20-21 eseim voltak csak hát az anyagminőség! Két henger, két ütem ennek vagyok a betege. Gondolkoztam rd-én de ez a test helyzet nem jön be meg már egy picit öreg. Megköszönném ha írnál rólla néhány lényeges dolgot.
Szia.Mit szeretnél tudni rola?Nagyon jó,gyors,szép...stb Na kérdezz
Sziasztok! Valaki legyen szives konkrét véleményt mondani a 250-es tdr-ről.
Ja meg még azt felejtettem el ,hogy a szereléshez valami útmutató jól jönne! A vas 95-ös évjáratu!
Üdv mindenkinek még új vagyok, de máris a segítségeteket kérem mivel van egy tdr 125-ös motorom aminek váltóbaja lett az egyik fogaskerék párnak teljesen annyi plusz még az 1-es vilának is. Valaki segitsen! Hol lehet kapni hozzá olcsón cuccot, illetve mennyi az annyi?
Hello, van egy szétszedett 125ös tzr blokkom (4DL-es), egyben is vagy alkatrészenként is adom, mivel ugytudom egyezik a tdr-ével azért irtam ide, ha vkit érdekel írjon!
Széles utat mindenkinek!
Maga a váz, a váz formája, hogy körül öleli a tankot stb
lenne egy sztem elég hülye kérdésem.....
mi a jóisten az a DELTABOX?
gellertrafael@freemail.hu
Hello
Vegyél fel msn-re, vagy add meg az email címedet és ott megbeszéljük
csáo. érdekelne a tdr. Rendszámos? /nem látom a képenl/ ha rendszámos, akkor irjál lécci rola egy-két dolgot (ár,évjárat, műszaki,...)
köszi
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mennyi olajat kell tenni a TDR 125 3SH (1989-1990) első villájába villaszáranként?
2,5w 5w 10w közül melyiket ajánlanátok?
A motor még megvan. Ha komolyan érdekel, vegyél vel msn-re, az elérhetőségim között megtalálod a címem
Sziasztok.Eladó a motorom(jaim )TDR250(ennyiért 125ccm kapsz!)ha kell van hozzá alkatrész vagy sm- motor is(+alkatrészek is hozzá) http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Érdekel a TDR.Megvan még?
Sziasztok!
1990-es TZR 250-es motoromhoz kellene főtengely, vagy bontott blokk. (3MA a kódja, felülcsöves). -amennyiben azonos a TDR 250 blokkjával.
Kérem írjatok, vagy hívjatok, ha tudtok alkatrészt: maratonman@tvn.hu, 06 30 6 290 180
Üdv: Bálint
honnan lehetne a tdr-re valami jó hangú dobot venni? valaki mondjon már valami oldalt vagy motasson valami jó végdobot
Megnézzük!Szerintem is a gyertya!De elötte meg mindíg jó volt!