Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Császtok lenne egy villám kérdésem.
Mégpedig hogy a tdr 250 az mennyit eszik?
Chevy téged kérdeznélek főként, jha meg mongy már egy pár szót légyszi a motorrol jo rossz tulajdonság ilyesmi köszi!
nekem bukócső vagy bukógomba kellene rá de nem tudom hogy bukőcső van-e egyáltalán hozzá
Nem tud valaki deltaboxos TDR be LÉGSZŰRŐDOBOZT légszűrővel együtt? bontó is jó bármi csak jó legyen bele
Hali!
Nógrád megye--Salgótarján.
hol található helyile a motor?
Az gáz mert bontásból nehéz találni deltásat. max ha találsz deltás alkatrészt mint vaterán lehet megéri megkérdezni vannak-e műanyagjai is.
Előre kell egy műanyag, amibe beleül a kicsike plexi. 2 részből áll tehát . A Yamaha-dakó nál 24-24 ezer forint. De a tiédre AdamX nehezen illeszkedne, mert kivágták a műanyag közepét, ami körbeölelné elől is a műszerfalat (kb5 cm-es rés lenne ott)
Hát jah szatunánál is csak az enyém fajtára van.NYelvtan 5-ös XD
persze, 60 ezer forint
valami másik helyen csak 30.....

Valaki segítsen
Te yamahánál probáltad?
Próbáltál már rákeresni?

Valaki nem tudna végre segíteni hogy honnan tudnék a szar deltaboxos TDR emhez bármit is kapni, jelen esetben csak egy rohadt plexi kellene, de sehol nem lehet kapni. Eladom a francba, nem lehet hozzá semmilyen alkatrészt kapni
Sziasztok!
Nagyhamar eladóvá vált a 250-es TDR-em, mivel én endúró motorra születtem, és piszkosul nemizgat már ez a moci(mondjuk eddig sem izgatott mert kb 3hónap alatt max 2km-t mentem vele)! Képesmotoron is fentvan 100-ért, ha érdekelne vkit írjon!
Üdv!
köszi
szaturn kft keress rá neten
Igazad van biztos vidd oda csak ezt az olcsó és jó dugót felejtsed el..
Szar szerelőből van sok de aki ért is a dologhoz olyanból kevés van (én olyanhoz vittem aki ért is hozzá)
5-6000-ért dugó?
Haver is vett a kawájába kdx 125 és széjjel is szette pár km alatt.
Az enyém is dugócserés.20000 lessz kb a dugó. De az ne megy szét.jah és motorszerelőkkel tessék vigyázni az enyémbe még a power is fordítva volt bekötve. XD pedig anynira bonyolult!
Na az lesz az olcsó husnak hig a leve dugattyu
Sziasztok, hol tudok deltaboxos TDR re plexit szerezni? Sehol nem találok
JAH és 5-6 ezer lesz a dugó bele nem 20 Dorozsmán csinálja egy ember de mondta szerelő hogy elég jó mert ők cross körülmények között tesztelték(cross pályán) a munkáját.
Na a Szerelő azt mondta nekem hogy dugót kell cserélni meg majd nikasziloztatni kell a hengert .
Mert eléggé gyenge a kompresszió a motorban melegen azért nem tudom elindítani.
De ha jó lesz akkor háhá
Hy!
Valaki cserélt itt már hátul fékbetétet?
MEnnyibe került?az itteni motoro boltba vagy 4500-5500 között van.Az enyém még nem deltás!
ÉS a kisebbik fékpofát mi a a rák tartja oda?MErt mi kiszedtük és csak úgy kiesett belőle semmi nem fogta oda
Lehet de nem tom még. Lehet motort váltok de még nem 100%
Nah az zsír!
Akkor már leis veszed netről mi?
Na végre sikerült találnom egy motor elektronikai szerelőt Székkutason elvittük tegnap a motort és lehet hogy szerdára kész is lesz. Aztán rajt