Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz de rendszámos DT-t keresek,ráadásul önindítóval.
Szia!
Csere nem érdekelne ?
Nekem egy 1983-as Honda CR 250-es cross motorom van,teljes felújítás volt a motoron!
A blokkja egy hét múlva lesz kész !
Ha érdekel írj e-mailt:istvan1986@vipmail.hu
Itt egy kép,így néz ki most a lánc még nincs feltéve,de a festésen,matricázáson látod,hogy karban van tartva!
Egy személlyel 120-at teker,2 személy alatt 100-as tempót diktál! A siratókat kedveli,mert az előző tulaj,falat mászott vele . Én csak agancsozni mentem ki vele ,ezért kellene nekem a Tdr.
Remélem meggyőztelek!





Üdv:Steel
A TDR saját tapasztalat alapján max. túra-enduró.Terepen lehet használni, de mondjuk csak túra tempóban(pl. V-strom).Egyébként nagyon jó kis gép, megbízható(3 év alatt semmi műszaki probléma).Két személlyel is jól megy, eggyel repül(140 km/h).Eladó az enyém is.Én is terepre vágyom. Rendszámos!A1-es jogsival vezethető!
Szia chevy!
Hát a Cr-emet akarom cserélni a képen látható motorra !
Állítólag csak a kilométeróra nincs meg hozzá mert valami lett vele
És szeretném azt tudni hogy crocc gumival terepen megálná -e a helyét! ?
Ha igen akkor lesz csre ha nem akkor nem!
Erre szeretnék választ kapni.
Előre is köszönöm ha segítetek ebben


Üdv:Steel
Átlehet de drága lesz az átalakitása PL:kapásbol futómü puha hozzá, és nem1erögép+rengeteg dolgot lekell szedni rola+átalakitani...amugy miért pont TDR125?
Sziasztok yamahások...
Tapasztolatokat szeretnék gyüjteni egy yamaha tdr 125/50 es motorról!
1997es évjáratú!
Kérdezném hogy crossra átlehet alakítani?
Bírja a terepet? Úgy tudom hogy csak túramotor.
Mennyit eszik,és mennyibe van a fennttartása?
Ennyit szerettem volna remélem hamar jön válasz erre


Szeles utat!




Üdv:Steel
subimotor@freemail.hu subák józsefnek hívják őt kérdezd meg és írj hogy sikerült-e valamit mert mikor én akartam alkatrészt akkor még gondolkodott hogy bontsa-e vagy adja el egyben
Kivel találkoztam ma pálházána kúton?
Én vagyok a CRM es csávó. Hazafelé kéked meg hollóháza között haverom elfirkált a Bandittal pont a kis geci kavicsok miatt amit beszéltünk.
Sziasztok!

Érdekelne, hogy TDR-re 125 (2000) re honnan lehet alkatrészeket szerezni? bontó vagy új bármi jöhet. lábtartó kell bal oldali, lengővilla csapágy(nagyon halott), önidítónak a hátsó deknie(a régi nincs meg, így vettem) meg még ha kellene bármi honnan tudok venni? légyszi segítsetek, előre is kössz
bocs rossz képet raktam fel ebbe belerajzoltam paintel:D ez jó:
eladó gianelli kipufogó tiszta ujszerű 15e ft ért
Hy
Érdemes kuplungolni, mert nem félautómata. Könnyű váltani felfelé kuplung nélkül, de így egy idő után elkopnak a váltó fogak szélei, és ki fogja dobálni a sebességeket.
hy
most azon megy a vita haverokkal hogy ezeknél a mociknál (dt125,tdr125) kell-e kuplungolni felfelé váltásnál.
mindenki mást mond,kérlek tájékoztassatok
köszi
Köszi szépen!
Én is így tudtam! Csak a tdr önindítós.
Ugyanabban az évjáratban a motorjuk egyforma, de az elektronikájuk teljesen más
Az a srác komolyan gondolta hogy 180ért árulja a hátul dobfékes fejidom nélküli 80as DT-t? Nem hiszem el hogy valaki ilyen naív legyen! Mit szóltok hozzá? Még annyit ha valaki tudna segíteni a tdr-ben ugyan az a motor van mint a DT125R-ben? Üdv
Nem tudná valaki megmondani hogy Yamaha Tdr 125-höz szerelési könyvet honnan tudnék keríteni?
Ha valaki tud valahogy segítsen nekem Előre is köszi
50körül legalább is sok yamaha felujítása ennyi vol ahogy alottam szal enyire sztem lehet számítani
Külömbségek: az újabb TDR-en nicasilos henger van (ezáltal tovább bírja a dugó), a régebbiben vas hüvely van. Az újabbnak más gyújtása, és olajpumpája van.
Hello
A DT 125r-nek(98) és a TDR 125-nek(91) ugyanolyan az olajpumpája?
köszi az infókat!
heló
most készülök venni egy TDR-t.már írtatok sok mindent de az érdekelne még hogyha elkezd csörögni a blokk mennyibe van a felújítás?ja 93'as a gép.
köszi előre is
a blokk ugyan az
és a külsején kívül teljesítmény v ilyesmibe van különbség?
A bal az uj,jobb a régi fajta