Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor most már tényleg bontassuk meg azt a gípet.
Fejidom stipi-stop!
Deltaboxos TDR-hez nincsen plexijük, csak a régi fajta TDR-hez.
Hello!
Gyárilag nem direktszűrős, a légszűrőház a tank alatt van. Az az üveg ami neked kellene, az 2 részből áll, egy műanyag fejidomból (Yamahánál 27000Ft) és egy pici plexiből( szintén 27000Ft körül Yamahánál) áll. Plexit érdemesebb vágni bele mint megvenni újonnan, bontóban nincs, Subi pedig ha megbontja a deltaboxos TDR-t akkor azt széthorgyák 1 óra alatt, mert mindenkinek kell róla valami. (nekem is kell valami róla )
inkább email kellene
Akinek alkatrész kell deltaboxos TDR 125-höz hívja a "subimotor"-t.Ha van elég érdeklődő akkor megbontja.06-30/488-19-18.Postán utánvétellel is küld,egyébként tiszaföldvári.
Nekem is kéne hátolra kapaszkodó de nem tudom hogy honnan
Helló, lenne még pár kérdésem, kellene nekem olyan gyári üveg ami a műszerfal felett van, mert nekem az pelxiből van, mert már valaki összetörhette az elejét. Kellene még bal oldali lábtartó, az a gumizott, meg vmi kapaszkodó hátulra és nem tudjátok véletlenül ezek gyárilag direkt szűrősek?

köszi előre is
Én is repsolt rakok a gépbe Sokan mondják hogy jó
én azt vallom mindegy milyen márka csak full syintetikus legyen
helló

köszi szépen az infot! már kezd fogyni az olaj és nem mondta a csávó akitől hoztuk h mi volt benne mert nem az ő mocija volt hanem a nagybáttyáé, de mostmár tudom mit kell belevenni
Szia!

Én a REPSOL COMPETICION 2T-re szavazok. A TDR elött DT-m volt az Castrol félszintetikussal ment amíg nem törte el gyűrűt, azóta használom ezt. Nem olcsó, de szerintem megéri.
Gratula a mocihoz szép darab.
hello TDR-esek!

ma lettem újdonsült TDR-es és érdekelne h milyen adalék olajat tesztek a motorba? milyen márka stb....

köszi sziasztok
Sziasztok.Eladó lett a két TDR250 esem,az apróban találtok több infót..(a supermotok között)
Fiúk!Akinek alkatrész kell deltaboxos TDR 125-höz hívja a "subimotor"-t.Ha van elég érdeklődő akkor megbontja.06-30/488-19-18.Postán utánvétellel is küld,egyébként tiszaföldvári.
Elvileg kell a komplet tengely,szimering,és a kar hozzá.
Még egy ok arra, hogy rávegyük a "subimotort", hogy bontsa meg azt a bizonyost.(Ha jól számolom már négyen vagyunk)
kössz szépen holnap megnézem A berugókarl egy pár szót mondj már ha tudsz Köszi
Nézdmeg az öninditot teker-e-kap-e áromot?(kikel venni+van reléje is az akku környékén azt is nézdmeg).Ha igen lendkeréken van a fogaskoszoruja,abban van 3 görgö azszokot letapadni/elkopni.
Minden megy a motoron most van benne új aksi (azt hittem hogy amiatt nem megy) . Amikor megnyomom az önindító gombját csak egy kicsi kattanást lehet hallani mást nem
Nem forgat sehova se csak kattan egyet és kész
Esetleg ha elmondanád mit (nem)csinál ?
A tdr-en nem megy az önindító A szerelőtől kérdeztem hogy berugókart nem lehet-e rátenni, de azt mondta hogy nem mert sok cucc hiányzik a motorból belőle Szerintetek miért nem megy az önindítóm és miért nem lehet rárakni berudókart Válaszoljatok! yamaha tdrr 125 1995 THX
Én feelingre magasrol sz.. +hiba és értelmetlen..
Plusz súly...
Én sem csípem, volt már önindítós, meg berugós is, berugó sokkal feelingesebb... és megbízhatóbb is... kell a francnak önindító
Ez az öninditó ez valami kényszer mert halálfelesleges rá szerintem...