Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igen! csak ki kel ütni egyik oldalról kezdve?
persze, az lett volna az országúti kerékszettem
skf boltból lett rendelve, majd 2 ezer volt darabja az első csapágyaknak
ini! a kerékcsapágyat te cserélted?
most már mindegy, már nincs meg
És ezzel mi a probléma? sztem megy a dolog! én azt javaslom battyogj be a közlekedés felügyelethez és kérdezz rá. okmányba hülyeségeket beszélnek(tapasztalat)annyi ,hogy pluszba kell származás ellenőrzés.
21x1.60as a mérete 90-100-as gumihoz teljesen jó
ez 12 oldalas kis füzetke az a/5 től kicsit rövidebb
ilyen
Szervusz. Nekem szükségem lenne egy 21 x 1.85 méretű arany szinüre. xt 600e 1996. Válaszod köszönöm Nagyapa
Nem kék volt hanem A4 méretű füzetecske4-5 oldalas és persze benne volt a kivonási pecsét is.
avval a kék füzetecskével lehetett rendszámot varázsolni rá?
minket anno elhajtottak az okmányirodába hogy ez nem jó, hozzuk a forgalmit
egy faca 500as ténéré volt
Osztrák papíros volt csak tipenscheinje volt meg, így sajna kellett származás ellenőrzés.asszem 80 papír volt az egész akció.DE megérte:)volt már komolyabb mocim is(gsr 600) ,de család lett, illetve nem volt kihasználva.ez meg amire kell tökéletes.
ha esetleg érdekel valakit van egy arany színű tárcsafékes első kerekem
féktárcsa nélkül(végülis van tárcsa de síkolás után alig lett több mint 2mmvastag) ellenben új skf csapágyakkal új szimeringgel
a ténéréhez vettem egy pót szettet de kiderült nem kompatibilis a hátsó kerék aztán el lett vetve a pótszett
a hátsó kerék nincs már meg
nem volt gondod a papírokkal vagy magyar volt?
Én csináltam mindent. annak nem jártam utána
az nem sok :) Te rendezted neki a rendszámot vagy így vetted már?
Nem lehetne le műszakiztatni veteránnak?
Persze negyed évre 2160 huff:) nem vészes
Modernizálás képen nem rossz!
Megkérdezhetem, hogy mennyit fizetsz biztosítást a motor után?
Az igazság az gyengék voltak már a gyáriak gondoltam a felújításból veszek komplett tárcsásat a fékhatás miatt. csak hát össze kell hoznom.
Bocs, hülyeséget írtam..látom már vettél. Passzol bele a tárcsás villa?
Fúú nem lesz olcsó :S Esetleg komplett első villát nem tudsz venni valahol, bontóból? Lehet olcsóbb lenne! (Nem biztos, csak ötlet!)
Ha kell még valami írj, ha tudok segítek
Köszönöm! ez kellet igen! nekem ilyen van 600e-jé,de így az óra csoportom nem fér el. akk vennem kell sima xt -jét annak középen van a gyújtás kapcsoló.
Meg A vastagsága pontosan 41mm! Így gondoltad, ha nem írd meg, ráérek.
Szépen megkérlek megmérnéd nekem a felső villabefogónál a teló szárat?