Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szépséges
mindig mondom hogy úgyis lesz egyéb hiba
de senki sem hisz nekem
Hát srácok ma kivettem a TT mből a blokkot széthúztam meg vizsgáltam az egész váltót hogy hol lehet a problem és mikor a váltónál semmi bajt nem láttam teljesen hibátlan volt mit az új akkor leszedtem a jobb oldali deknit és ezt találtam :/ Szóval ha valakinek van elfekvőbe 1 akkor igényt tartanék rá aki nem ismerné fel ez az olaj pumpa meghajtó fogaskereke volt :D
minimum 2 motor, + 1 simson
Mindenben jobb a tt,de azért az sem cross :)
Nekem a tt-n kívül van pár motorom,amit szívesen elcserélnék egy jó xt-re.
Nem vagyok az a kimondott hard enduos,(bár néha elrángatnék egy 500 2t-t is )bőven elég lenne az xt.
Mivel nekem volt ttr, de a berúgós, ami futóműben jobb mint az öngyufás. Lehet szebben is mondani ezt a dolgot 8amúgy teljesen igazad van!). Mindenhol jó egy picit, csak sár ne legyen, mert ott nem jó egyáltalán. Falusi parasztgyereknek meg egyenesen megy rá a hokizás, főleg simson után. De most az yz 250-re áll a dákó.
a régi tt-ket nem ismerem
de az újabb ttr nem lopta be magát a szívembe, az a gép nem sikerült
egy olyan gépnek készült ami mindenhová jó, de végülis sehová se lett jó
az a helyzet hogy 2 motor kell aki több úttípuson közlekedik, mese nincs......
vagyis........legalább kettő
Én szívesen elcserélem az xt-m tt-re ;)
Lehet sportosabb a TT,de az XT kényelmesebb
Amúgy már csak a TT van meg
okés hát igazából ezzel egyet értek ráadásul szerintem fordítva lenne célszerűbb a dolog hogy TT hez veszel XT-t donornak :P nem leszólni akarom de súly és méretbeli különbségek vannak valamint a TT sokkal sportosabb :)
Látatlanba nem szeretnék árat mondani rá.
Donornak előnyösebb lenne egy sérült.
De majd meglátom hova lövöd be az árát :)
én is vettem hozzá szóval alkatrészekkel együtt fogom eladni :)
te kb mennyit adnál érte? :) a héten meg is csinálom rajta a váltót :)
Sziasztok ... A segitsegeteket szeretnem kerni .. Van egy tt600 blokkom es nem tudom h a gyujtas resze passzolna e egy tt600 r be ? Mi az el teres a tt 600 es a tt600 r kozott ? valaszokat elore is koszi
Láttam a szekeret,nem rossz!
Ha nem lesz túlságosan drága akkor megveszem.
Hosszú távra tervezek az enyémmel,és egy donort akarok hozzá.
Ott valami más is lesz akkor,karbi vagy valami.
Ha hiszed ha nem,az én xt-m a gyári lánckerék osztással,legyorsult egy 250 2t ktm cangát.
És nem volt gyengus a ktm...mikor kipróbáltam,alig tudtam az elejét lent tartani...ijesztő egy szerkezet.
Hello okes hamarosan arra a sorra kerul amint kesz lesz mar kezdem is hirdetni valoszinuleg te kb mennyit adnal erte? Kepeket talalsz rola a galeriaim kozott :) hobby celra volt hasznalva es nalam nem igazan sokat volt sajna hasznalva de barmi baja volt meg lett csinalva osszesen talan 3 szor volt a foldon az oldala :)
Finster sportdob van rajta.. . Akkor úgy néz ki, gyengusz ez az Xt. . Viszont gondolom tartósabb bármelyiktől :)
Köszi szépen nektek :)
Próbálj hátra tenni egy nagyobbat, mondjuk 50-est.
+ egy nyitott dob még sokat dobna rajta.
Susi sajnos nem kapni hozzá kisebbet :(
Hihetetlen gyász önti el a lelkem, amikor egy dr 350-es jobban megy tőlem . . .
Szerintetek max 2000km után kopik annyit egy henger-dugó szett hogy hozzá keljen nyúlni?
Igazad van,hülyeséget írtam :)
kisebb kéne előre szerintem!
Első körben én próbálkoznék előre 15-ös lánckerékkel.
Amúgy azt vettem észre,egy nyitott dob,az alsó és közép tartományba ad némi pluszt,ami adott esetben lehet elég hogy felvegye az elejét.
Szasz Boni! Robogós fórumban próbálkozz szerintem ;)
Szia Susi! hát 14-47 nekem. Egyébként lehető leghátrább ülök rajta.
Hmmm, hát neked sem vette. . . Valami tuning esetleg ?