Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van 1 ttr 250 hátsó lámpám eladó ha érdekel valakit 5000ft
06 20 3911529
Nekem azt mondták az a jó ha szinte minden alkatrészt hallasz üzem közben :)
Lehet hogy van benn valami,mert ha egy valami szól akkor az tuti kopott vagy rossz benn.
Fenn van videóim közt a TT hangja,(igaz nem közvetlen kameráztam)
motorgenerál után pár héttel-hónappal volt.
Kicseréltem a halszem csapágyat a teló végén mivel Csika felhívta a figyelmem hogy a telóm félredolgozott és valószínű a hiba a himba körül lesz .......hát ezt találtam és az állam
De talán igy jo lesz végre hisz saját részre készítem
Mennyiért?Ez az állapotól függ.......DE az a lényeg hogy végre megcsinálta 1 hozzáértö ember
Ha kell a teloszáma megaddom
Sziasztok.
XT-TT 600-as szelepszárszimeringem van 4db eladó. 4500+posta, vagy személyesen Pesten.
Mennyiért csinálta meg?
Megcsináltattam a központi telómat a MESTEREL ........ha valaki nem ismerné CSIKA
Pár kép a folyamatról .....
Ha valakinek kell van elfekvöben XT központi teló(elfogadható állapotban )
hali! valakinek nincs elfekvőben xthez lengővillára csavarozható láncvezető?
Nekem ez a második XT-ém és hidegben mind a kettő ugyanúgy nehezen indult, de ha kijárattam a karbiból a benyát, és úgy tettem le, utána mindíg beindult egyből. De ez csak ilyen hidegben kell kijáratnom, nyáron akármennyit áll egyből beindul.
Szerintem tuti beindul, velem ugyanez volt 2éve kb, rugdostam régi benzinnel vagy 1órát, aztán írtam ide fórumra, ini ugyanezt írta, leengedtem a régi benzint, 2. rúgásra járt. Utána ha pár hétnél többet állt, mindig az volt az első, hogy karbiból régi benzint kiengedtem. PH hegy fogja a leeresztő csavart.
ha beindul 2 rúgásra jössz egy sörrel
Na hónap leengedem oszt vasárnap meglátjuk
próbáld ki hogy leengeded a karbiból a "szar állott" benzint és utána hogy indul
meg fog táltosodni
valamiért nem szereti az állott benzint.......
a cagiva állt hónapokat mégis indult, az nem folt finnyás, az csak túlhevülve nem akart indulni
Volt már néhány "egyhengerem" de csak az XT csinálja,hogy 1-2 hét állás után agyig kell szivatni és aztán is 2-3 rövid járás után ketyeg rendesen.Melegen mint az álom !MINDIG egy rúgásra indul .
Sziasztok!
Van egy eladó Hepco@Becker 50literes dobozom, tartókonzollal- platnival együtt XT 600-ra.
Írtam én is!
A volt XT-mnek hasonló hangja volt mint ezeknek, de inkább olyan mint a 2. videón. Akkoriban én is keresgéltem, hogy ezek ilyenek-e? Az első az kicsit kopogós, engem zavarna. A TTR-emnek viszon még most is gyönyörű hangja van! Van is róla videó itt fenn az adatlapomon. Nézd meg.
zia írtam egy mailt remélem megkapod.
Mi számít szép hangnak? Nekem 86-os tt 600-am van. Kapott új wössner dugót, főtengely fel lett újítva, csapágyak ki lettek cserélve C4-es FAG-ra, szelephézag be van lőve. Ennek ellenére mégis vmi fura hangja van, olyasmi, mint ezen 0:22-nél.
https://www.youtube.com/watch?...
Mitől lehet? Engem zavar, pedig kicseréltem, amit kellett.
Pl. ezen is hallani 0:37-nél.
https://www.youtube.com/watch?...
Ennek a blokknak ilyen a hangja?
alkudni mindig lehet
még a kicsiből is
ha gond van, ezer helyen van limlom alkatrész, csak lesz valami belevaló
Nem szívatom a tulajt nincs mese vagy felszívom a gondjaival vagy nemet mondok az árán már nem változtatunk,inkább ha baj lesz hogy oldjam meg a kérdés
ha kell műbőr akkor írj aztán megboltoljuk, tudok szerezni nagyon olcsón elég sok színben
ha tudsz mérni rajta kompressziót akkor érdemes megtenni 9 bar felé már be fog indulni könnyen hidegben is
Oksi szerintem megveszem ,bármi baja is lesz, melegen mint a lehelet olyan lazát kellet rárugni és pöc röf.
Majd rakok rá egy nagy puha túraülést meg valami plexi félét és kész a könnyű túra enduró
szard már le hogy indult 3-4-sok hónap állás után 2 éves benzinnel
annak kell örülni hogy beindult, sok sportgép ilyenkor már karbifelújításon esik át........
az a lényeg hogy ha jól megy akkor másnap reggel csináljatok egy hidegindítást

nekem pl egy hét után megdöglik ez a jóságos fos benzin a karbiba, aztán tekertetem vagy 3 percig mire beindul
de
ha leengedem a karbiból a szar benzint és friss benzin megy bele akkor meg pár főtengely fordulat és ketyeg a műszer