Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvettem pöpec kis gép.Erőben nincs hiány :)Szépen járó blokk.Nem füstöl nem eszi az olajat nem is csattog.Szóval úgy néz ki nem basztak át ahogy az újteleki tt600 as gyerek szerette volna.3 ban gázra majdnem hanyatt baszott
Sötétben minden szebb, jobb, vigyázz vele!
Most indultam egy xr600 ert :)
ja és az egyik teleszkóp is folyt annak gépnek
ez a magyar valóság
addig hajtják a vasat amíg megy, utána kicsi pénzért megsufnizzák utána ismét hajtják amíg megy
engem meg hülyének néz az "átlag nép" mert szétszedem évente a futóművet és tisztítás+zsírzás
de bezzeg amikor csak a 80 tonnás prés nyomja ki a lengőkar csavart akkor tud sírni
teljes mértékben igazad van! én is utálom ezt.Na most nem merek elindulni ezért ezek után :( mi van ha ugyan ez fogadna mint titeket ma :(

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
amúgy is, én nem venném meg
ez rettenet bosszantó hogy elmész x kilométert és kurvára más motor fogad mint amit leírtak
én ha valamit eladok inkább írok hozzá 2 oldal leírást aztán aki akar az eljön megnézni, feleslegesen ne fárasszuk már egymást
most potyára mentem volna . Kaptak volna a fejükre.
már minket is hívott
nem most kb egy órája
nagy kamugépek ezek
nem is tudod mennyire halás vagyok hogy ti mentetek megnézni.Mondta a gyerek hogy mennek ma megnézni.Most hívtam fel és azt mondta mehetek érte. mÉg egyszer köszi
ja és azt mondták 3 hónapja be sem volt indítva
szóval ti hétvégén csak tologattátok
nekem nem volt szimpatikus egyik kiscsávó sem
5-6 ezres fordulaton dadog le
voltunk azt a kalocsait megnézni(ami nem is kalocsán van)
hát elég beteg az a motor
más motorból van a blokk-henger-hengerfej a hengerfejnél elég gáz hangja van, nem szelephang mint állítják
a villanyindítás része be sincs kötve semmi nincs hozzá, még a leállítógomb sem jó
a kipufogó egy fos, a láncszett oda van engedi az olajat itt-ott
gyengébb mint a ténérém, és tök szarul megy
mert hol megy hol nem meg.......
ráadásul a váltója sem fasza mert alig lehet üresbe tenni, szóval bőven túl van a blokk 100ezren
amúgy egy 3aj blokk szóval 1000% hogy nem tt blokk
120ért is otthagytuk
ha lenne rajta rendszám adnék érte 100pénz, aztán további 200ból meg lehetne csinálgatni szépre-jóra
Nekem is ilyen 43fem volt, magas fordulat mit jelent? Nekem a cdije szart be, 8500ért gyárt hozzá egy srác újat, én fél évig használtam és tökéletes volt. Nekem 2,5-3e fordulattól úgy csinált mintha szabályzott volna, nem gyorsult, durrogott. Viszont érdekes, mert eleinte ha húztam a gázt tovább lépett rajta és nem csinálta , majd végül szinte mindig már alapjárattól.
Van egy közmondás "olcsó húsnak híg a leve"
Értem én hogy nincs az embernek sok pénze rá, de ezekre a motorokra, még egyszer ennyit rá kell kell költeni, és akkor majd azt mondod inkább adtál volna érte többet. Nem mondom, hogy nem lehet drágábban is szart venni, ki lehet fogni a jót is meg a szart is. XT-ben nem gondolkodtál? 90-előttiek azok bírják a terepet, azokat még oda gyártották.

http://olx.hu/hirdetes/yamaha-...

http://www.jofoga
s.hu/pest/Yam...


http://olx.hu/hirdetes/yamaha-...

Én biztos nem mernék ennyiért négyütemű motort venni, persze ha lenne elég pénzem, és idegrendszerem, akkor tuti hogy vennék :)
Ennyi pénzért még DT-t se nagyon adnak, Ha ennyi pénzem lenne tuti DT 125R-t vennék, persze tuti hogy arra is költeni kellene, de azt kevesebb pénzből fel lehet újítani, csak egy hátránya van a DT-nek, nem eszi keveset :) de viszont a súlya miatt, meg nagyon jó terepen.
köszi szépen.Ez egy cdi a tulaj meg valami trafóról regélt nekem
Más miatt nem dadoghat magas fordulaton nem?más nem okozhat ilyen hibát szerintem.
látom a sok szuri nyomot hagyott itt-ott
de attól még rákérdezhetsz, ki tudja mivel hozza össze a sors
itt van egy

Amúgy szerintem maradj a kalocsainál, a másik kettő elég hitványul néz ki. Ráadásul az évjáratot is elírta az egyik.
Köszönöm,de nálam a lakásba minden B&O és nekem ez a mániám nem tennék be más márkájú készüléket.Még akkor se ha kifaragja a Dávid szobrot és abba rak hangszorót
írj egy mailt aztán meglátod vazzeg
ez nem osb-ből összeszögelt cucc, ha kell akkor kifaragja neked a millenium falcont is mélynyomónak
Engem az ilyen házilag kolbászolt cuccok nem mozgatnak csak a Dán minőség és dizájn érdekel amit a B&O képvisel
írj egy mailt aztán megadom a címét
nem tudom mit tud szerezni mert nem értek hozzá
de ha kell csinál neked 2 milláért is hanfalat
Én a hangtechnikába csak Bang&Olufsen-t veszek,ha azt tudsz szerezni akkor érdekelhet a dolog
Ilyen esetekre tudok javasolni egy kiváló endurót Honda nx 650 dominator amin van 1000 eurós gomb és bizonyos évjáratoknál a berugókar is megtalálható Kár,hogy a yamaha csak hangtechnikát gyárt Megpróbálkozhatnának a motor gyártással is
van ismerősöm aki hangcuccokban utazik
annál van az ex xr4-em
ha kell valaha jó cucc szólj, olcsóbb mint a bolti és jobb