Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a zx6r deknije nem ugyan az sajnos.zx9r deknije magnéziumból van ezért drága.27e ft bontottan.most van egy olx en.nehéz szerezni mert ritka
Minden megvan és működik, viszont az indexek nincsenek rajta. 270.000Ft irányár.
Mi az ára? Km óra műszer fal megvan? duda meg ilyen szirszarok megvannak rajta?
Üdv. Lehet megválok tőle.
http://olx.hu/hirdetes/micheli... ha esetleg valakit érdekel.
XT, TT vagy egy DR nem lehet úgy használni mint egy KTM-et :)

off: ez nem TT, de most, hogy írtad, hogy ZX9R-ed van szeretnék egy kis segítséget kérni. Haverom pénteken lebontotta a ZX9-ét és szüksége lenne egy bal oldali deklire és mint ha nálad láttam volna, hogy bontasz egy zx6-ost, az már nincs meg? Hol tudnánk beszerezni normál áron egy ilyet? 99-es a gép.
hát ha önindítós is akkor az nem rossz dolog .Szerintem megnézem :)
szerintem megnézem
egy pillantást megér szerintem. távolság se vészes
ezt nem tudom, ttr-el mentem már egy kört, nekem annyira nem jött be
az árából biztos lehet faragni egy kicsit
a plusz súly meg olyan hogy amelyik motor nem 100kiló az nehéz
ez is tud annyit mint a tt600? meg ér ennyit?
az önindító aranyat ér ha picsa fáradt vagy és bezabál
vagy csak egyszerűen szarabbul indul
ez is tetszik.Biztos nem lehet rossz ez sem
köszi
Ez egy TXT
itt meg tudod nézni a típusokat: http://www.rallye-tenere.net/S...
a blokk tuti nem tt az idomok se gyáriak, de a tank meg a váz az hasonlít a régi tt-re
ellenben ha működik a villanyindítás akkor lehet megéri azt a pár kiló pluszt
felénk nincs ló@ sem csak homok
meg is untam már az egészet
hát igen :) jó kis pálya van itt
a dunaújvárosi híd körül voltam már az ártérben
találtunk egy nagyonfasza kanyargós utat, csak egy kicsit fel volt ázva mert nemrég ment a víz vissza
utána meg van egy jó kis ugrató, ha nem figyel az ember simán fejreáll
Itt nálunk a dunnaparton vannak már pályák is.Soltról ide járnak motorozni.Jardok nem foglalkoznak velünk itt :)Innen Dunaújvárosból sok felé eltudok menni kb 100 km es körzetben .Sok az erdő.A dunnaparton meg Paksig simán van kijárt útvonal már :)
szerencsével 300 felé tudsz venni rendszámosat
igaz a 400 már reálisabb
az a gáz a rendszám nélkülivel hogy nem lehet elmenni vele szinte sehová
amióta ez a dohánymutyi megy azóta felénk teli van a határ rendőrökkel
nem egyszer találkoztam már velük, munkatársam meg is büntették mert az öve nem volt bekapcsolva......
egy időben a természetőrök is mászkáltak valami nagy ktm-el, mondjuk mostanában nem láttam őket
a másik meg ha megunod a környéket akkor a rendszámossal el tudsz menni bárhová, pl egy erdélyi túra egész más lesz mint a ninjával
de ha van a környéken több jó hely is ahol lehet csapatni és a térsaság is jó akkor jókat lehet szórakozni a rendszám nélkülivel is
nekem is olyan volt az első 60-80km távokat mentünk(légvonalban) az otthontól volt hogy reggeltől-estig rajta ültünk
utána lett a sok baszakodás és lett a rendszámos gép
szia!

maximum 250 et szánok egy motorra.Papíros nem nagyon kell nekem erdőzni.közútra meg a zx9r használom.Értem amit mondasz teljesen igazad van.de ha papirost vennék az 500 alatt nem igazán lenne.Ezeket meg közúton is ütik vágják.Ahogy kis egyenes van azonnal kerék :) tudom mert nekem is volt ktm supermotom :)
nem tudom pontosan mi a terved, de nem lenne jobb egy papíros gép? mert ezektől a papír nélküli gépektől én személy szerint félnék. Csak a 10 tulajból 6 nyelezte a szántóföldön tiltáson és ennyi volt a fogalma a motorozásról, meg öntögetett bele mindenféle olajat. Lehet pont az akitől veszed vigyázott rá, de előtte ki tudja :S és ha nálad hullik szét nembiztos, hogy szívesen költenél rá kb. 100eFt. Vagy lehet már valakinél 1x szét hullott és Sanyi az utca végén 20eFt-ért megcsinálta. (nem erről a motorról van szó, hanem általánosban)