Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TZR-t "99-ig gyártottak! Amit néztél az vagy verseny vagy csak kamu h. 40akárhány ló! Amúgy meg szar a link amit felraktál!
A minap keresgéltem a neten tzr-125-után.... Vagyis éppen 5 perce , és valami nagyonnagyon jót találtam. 2002-es, yamaha TZ, és 125-ös mocc. Azvan odaírva hogy 44 ló, és 71 kg.
Nagyon tetszik..Ez a tzr utódja? Vagy ezt csak versenyen használja a yamaha? Mert eddig nemnagyon láttam ilyet. Árat nemtudnátok? így első nézésre jólhangzik, és a yamaha mindíg szép mocikat csinált Itt a linkje nézzétek meg alaposan:http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha_tz_125_2002. php
TDR blok lemondva.Felhivtam azt monta csak a váltó van meg,mert hogy oda van irva
Itt csak annyi van hogy henger meg fptengely nélkül.http://www.kepesmotor.hu/motorblokk/i?p=5588&c=4102&o= pa de mind1
Persze ez irányár a javából én sem ennyiér akarom elsózni
Jah naon mentek a 2ték
kicsit huzos az ár ..de sok szerencsét..
nah ez az ezt nem tudják sokan ......
Uh basszus! Tegnap Madarason a gyorsuláson a 2T 250esek kibaszottul alátzák a 4T 400asokat! Nem hittem a szememnek....
Ahogy látom lemondhatok erről a crossról.10ből 1 nek ha van rendszáma.
casper- van msn-ed?? hol lax??Vegyél már fel msnen az adtlapomon van a címem.
Csáó
Jah én eladom a moccom,aztán nem tom mit veszek.Attol függ mien jogsim lesz.Mit engednek
Ha A-korl akkor zzr vagy fzr.Mindenképp túrát vagy endurót akarok.Ha meg A jogsi lesz,akko jöhet valami 600 as körüli.Suzuki DR,vagy valami ilyesmi.Most ez az álom,nem az hogy gyosran menjen hanem hogy egy brutális hangal rendelkezzen.Arra nem sajnálnám a sportkipuffot 80e ér
De amúgy asziszem olaszt csak akkor vennék ha semmi nem jönne össze.De nem áll szándékomban
Hermetic vazzeg 3éve 2Ts trabimhoz kellett és egy öreg faszi adott egy dobozzal 1982es gyártású volt (én 83mas vagyok) úgy megfogta a hengerfejet hogy a köv tulaj kalapáccsal meg hidegvágóval turbózott rajta vagy egy napot aztán eltörte a hengerfejet ráadásul 3 napig nemjön le a kezedről és büdös mint a ménkűűű
Olyan mint az enyém csak hátul már banán lengővillával!
Még szinte tele van a másfél decis doboz! Szerintem elég lessz még pár mocimra míg élek
eladó a motorod?...és mit veszel (csak olaszt ne )
az jo cucc volt anno ...mint a 2X1kézmoso...már az sincs
a tzr vagy a tdr -t kérded ... a tied kideritetted mikori?....max 25le szerintem...
Most vok túl egy fűnyíróblokk gyűrűzésén, és fél napig kerestem "a hermetiket", amivel még annak idelyén (20-30éve) a zsigulitól a daciáig nyomták vissza a hengerfejeket. Keresés az több fázisból állt, kutattam a műhelybe/lomtárba/pincében/padláson...aztán kutattam interneten, hogy lehet-e ilyet kapni, vagy mivel tömítik ma a hengerfejet(a külön pakolás nélkülieket főleg...). De semmit sem találtam neten, csak egy szocimotoros fórumon beszéltek róla mint az ősidőkből származó csodaszerre, amire mindneki esküszik, és annó cseh-szlovákiában készült. Na mondom ennyit erről, meg szombat du. hol a fenébe vennék bármit is...maradt a lomtár alaposabb felforgatása, míg végre ráakadtam egy kis szétrozsdásodott kék-narancssárga dobozkára.(tényleg cseh-szlovák cucc) Na mondom ez 99%, hogy totál be van száradva. kibontom, és legnagyobb meglepire fullos! Original k. büdös(AMÚGY SÚLYOSAN MÉRGEZŐ) keserűmandulaszag...

De kérdezem: Ma mivel kenik ba a hengerfejpakolást???
Csá
ez engem is érdekelne,meg hogy mikortól gyártották az újfajta idomost,meg hány ló is az enyém
Sziasztok. 1 kérdésem lenne. Melyik az utolsó évjárat a Tzr 125-ből?
Várom a képeket,még nemkülte gyerek fölöslegesen meg nem akarok venni mert lehet nem is jó.
minimum kedden kapnám meg ugyis a csomagot
szerintem vedd+az alkatrészt mert a végén ugyis benyögi a szerelö hogy kell hozzá(vidd el neki kb 10perc a beszerelés)
Nem tom látod.Először aztmonta megnézi lehet e tekercselni.Valószínű h nem lehet mivel nem szólt,de akkor utánnajárok asszem
Ennyit szarozni istenem
Amúgy mi a franc megy tönkre egy olyan jeladón???
Ha megszakadt egy tekercs, azt én inkább letekerném, és visszatekerném ennyi pénzért/szarozásért.
Forognak azok a tekercsek??? Mert ha nem akkor tényleg simán le lehet tekerni, és vissza amelyik rossz. (Amelyiknek végtelen az ellenállása az szakadt.) Meg esetleg körül lehet nézni a tekercsek kivezetésénél, hogy nincs-e levállva egy forrasztás, mert az is ingyen javítható...
Ha forog akkor nem biztos, hogy jó a tekergetés, mert nem tudod újra impregnálni a tekercset(ha meg leöntöd műgyantával, akkor kiegyesúlyozatlan lessz), és esetleg a pörgés következtében leugrik pár menet...nem is sorolom tovább.
önindito...(elbaszott 1megoldás)ha nemindul akasszátok rá a töltöt....ha ugy indul akku gyengélkedik(valszeg...)