Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tzr amugy FZR-t akarsz te is? én is kezdek inkébb a zzr ről a FZR re áttérni
Jah igazad van téllegf
okézs de remélem talál nekem ez a minimum
A gyujtótekercs a blokk bal oldalában van, a trafó pedig az ahonnan a gyújtókábel kijön! Ha nem találtok akkor megkérdezhetem, de semmit se mondok biztosra!
Azt nem tudod hogy a gyujtótekercs az a trafót jelenti e ?Nem akarsz nekem szerezni eggyet pénzért?:Dha esetleg nemtalálna a szerelő
Nemtom! Nézd meg bontóban, a motor.lap.hu-n találsz címeket! Én tudtam ingyé szerezni!
hümm???
VÉGREEEEE csörög a telóm meglátom :KAWASAKIS felhivott hogy bi a baja
aztmonta a gyújtó tekercs ment tönkre,azalatt a a kis fekete trafót érti?amiböl kijön a gyujtókábel?
mert akkor én is jóra tippeltem,de aztmonta hogy nemtudja mennyi az új ára megnézi bontóban
mire számithatok?és ha nemtalál bontoban?
Propuls ez nem a te TZR-ed??? most nézegetem a 2005ös augusztusi madarasi képeket amiket csináltam és ezen a képen megakadtam!
Jaja de má komolyan,csak az a szívás egy 60 ezer lakosú városba,2 szerelő van na jó van mégegy de az robogó
És ebből az egyik aszondja má megse tudja csináni annyi melójuk van,elkell vinnem japánba hogy megcsinálják?akkor forgatok egy dokomentum filmet a TDR KÁLVÁRIÁJA címmel
Én a helyedben mondanám a szerelőnek, hogy ha nem nézi meg akkor hazaviszem, meg hogy sürgős lenne! Próbálkozz, terrorizáld....
Én nekem meg mostlenne kedvem tiszta borus nyugott nemtom mé asszem ilyen időbe vizsgáztam lehet azért van kedvem:D
De én má depresszios vagyok hogy még mindig nincs kész minenap aztmondja ma megnézi
Basszus, én sem bírok motorozni mert szakad ez a kurva eső!
Jah jo motorozást már akinek van mivel
Na én holnap léptem nyaralni, 1 nappal hamarabb
De nem mocival, mert volt hely kocsiban, a benzin meg drága, meg fosás a rendőrtől, meg füstöl az a nyavalyás de egyre jobban...
Addigis jó mocizást mindenkinek!
Dehülye vagyok elindulk garázsba megnézni és féluton rádöbbenek hogy szerelőpnél van,de má unom aztmontaa me hív és nemhiv kicsit uncsi de sebaj egész nyáron rossza motor
idomokban,kerekekben is benne van...(év-ho)
jaja
vázon rajta van?megnézem akkor azon a kis fémlapon ugye?
Lehet hogy 97-ben került forgalomba, de a vázon rajta van...
97 van a papiron
Akkor nekem hogyatthatták el ugy hogy 97 es? csak azért mert a kipufogoja is ujjab meg ezt a tipusu festésmintát is ilyen 97 körülieken láttam,meg asszem a francia papirjáőn is 9 van
93-94-es évjárat!
Szevasztok
Aztakarom kérdeni hogy a motorom típusa 4FU,most néztem egy lánckerék katalógust és ott a 4FU mellet 93-94 van ez most aztjelenti hogy azt akor gyártották vagy azokra az évjáratualra ?
jah vigyázz vele,azé vegyé csoppert az talán nempörög annyit:D:D:D
Lehet nem veszek R6-ot mert túl sokat pörög....