Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen én annak az egyik tesóját néztem ki a ZZR 250 et,nekem a turásabb testesek teccenek nem a sport,meg még amásodik helyen az fzr van csak az drágább valamivel de jobban teccik végülis a kereklámpákér oda vagyok.
250 es bandit
Bicskén lakom.1ébként ha 4T 250 et akarsz én mondjuk zxr 250-et vennék de csak aztért mert nagy zöldes vagyok de mondjuk javaslom sportmocik közül az fzr 250-et mert az nem pörög annyit mint a többi kollégája.
jamahát most direkt írtam igy néha lealacsonyodok eléggé az irásban
a 250 es jamahánál ez van
A1 korlátozott jogosítvánnyal is vezethető---van A1 korlátozott jogsi? Gondolom A-Korl akart írni
Merre fele lax?
Áh nem nemadom fel 4t 250 Már csak a hang miatt asse érdekel hogy alig gyorsul.Nem azt mondom lehet jobb a 2T sőt biztos a gyorsulás szempontjábol,de engem má hidegen hagy a gyorsulás csak azé a kocsikat haggya ott azt meg naggyábol a mostanim is otthaggya.
Az a szép a 4T be hogy olyan nyugottnak tűnik,pörgetni lehet hogy kell de nem muszály enyémet se nagyon szoktam 8 nál tovább
Volt fenn egy 250 es bandit a mátrába asszem a videok közt sztem eléggé zsirul megy mindjá belinkelem ha megtalálom
egyébként jobban jársz ha megcsináltatod rendszámosra, ugy nincs para egyfolytában hanem bátran közlekedhetsz.
Hi én fejér megyei vagyok.Lenne egy kérdésem hogy nem-e tud vki vmit az auguszusi citadellás felvonulásról (hánykor lesz, hova megyünk)?
na a maximalista de kis tzr- reggelizik -ebédre 4t-250/400kér...uzsira levezetéskép 600-asokkal hallad
A 4T-t meg a 2T-t is pörgetni kell csak a 2T sokkal tovább bírja a pörgést, és olcsóbb megcsinálni ha szétpörgött, és nagyobb a literteljesítménye.
Ennek a mocinak viszont elfogadnám a sárvédőjét(amit mellesleg fordítva tettek fel, elől van a km spirál felfogatás? )
Már a 2. réteg epokittet csiszolom le róla, és még mindíg rá kell kenni 1et...mire ebből sárvédő lessz...
Hááát, elég lepukkant 1 valami........
probáljatok ki 2t 250-et(föleg ha két henger:-)-de az 1-is jó))nem forgatod annyit mint a 4-t-t........pl: www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
Ja, de a 2T is a pörgetéstől adják meg magukat! Ha 250-es akkor én inkább 4T-t választanék! Havernak van 250-es banditja, elég dinamikusan gyorsul, szerintem zsír gép! Bár én már nem akarok ilyen "kis" motort!
hagyd már 250-4t vegyél valami 250-2t-t....nem drágább fenttartani mint a szétforgom magam kategoria 250 4t-t )Ha rám halgatsz-pl:ott a suzuki amit belinkeltem+100e alu kerék,szépitgetés hidd el nem rossz....
nem nembizok de tuom hogy képesarra hogy egyszer csak megadja magát,nyárvégén lehet beujitok,pedig nagyon teccik a formájamkár hogy ez nicns 250 es négyüteműbe 400 ezer körül
Szombaton mentünk le haverral balcsira és vasárnap este jöttünk haza... ő is 50-esként használja de jogsija sincs... abszolút semmi para nem volt... lefelé rendőrt sem láttunk visszafelé kb 3-at de "normálisan" mentünk és semmi gáz nem volt..
elvileg Bp-n....de mostanság a föbutakon sok a megállitunk mindenkit.(+feltünöbb mert huzod neki)...ezért jobb a rendszámos(még jogsi nélkül is...)
Nekem van szerintem itt a leg lerobbantabb mocim(100ért vettem , azért inkább egy jó biciklit vesz a normális ember ), de még egyszer állt csak le, akkor is azért mert kifogyott a benzinem.
Én a városból azért félek kimenni, mert para a zaruktól...
Szerintetek hol nagyobb para a 125/50? Budapesten, vagy ha lemegyek vele balcsira meg vissza?
én megyek
Bp- ha már tartasz/nembizol a motorodban ez a legrosszabb ne igy álj hozzá...akkor inkább javitás után ad el...szivj 1 másikkal
Én Békés megye! Valaki jön innen Kunmadarasra aug. 18-19-20-án???
Amugy ti merrefele laktok?nincs valaki fejérmegyéből?
Én nemmerek kimenni a városbol meret tuti elromlik mivan ha 50 kilométerre megy szét a trafo,amugy még mindig nincs kész én má nmehiszem el még nem is nézte meg sokba fog fájni ugyérzem de remélem tévedek nincskedvem má megina a semmiér költeni,nemhogy egy jo gumit vettem volna
jah jah jah ezt má megpupilláztam kár hogy nemláccik a km óra
devius ezt már nézted http://www.youtube.com/watch?v=gjr8wVCBisk&search=tzr- ez egy 50le tzr250
Halkan szólok: 91es A Yamaha márkakerben egyszer végignéztük az összeset egy szerelővel, mert fingom se volt, hogy az enyém hanyas, és a régebbi hírdetésben is 91es van még. kockalámpás+hátsó tárcsafék az 91es...
Amúgy én is azt csinálnám a helyében, hogy "bontott yamahaTZR125 alkatrészek eladók", én simán adtam volna neki 20at a telókért, meg még 20at a váz+blokk papírokkal, és akkor tart 40nél, és még ott van az összes gyári idom, kerekek...
www.motorpiac.hu jelöld be -yamaha- szerintem a 94év "kicsit" nem stimmel ..de annyit megér(persze megkell nézni)