Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bazzeg, én már rég áttoltam volna a yamaha-hoz, 2 nap alatt kész lenne!
te ez 1 hivatalos/képzett szerelö vagy ehez is értek mekelek ...biztos rászolnék kapja össze magát....(agyon-agyhelyen csapkodnám...)
Hát én má csak röhögök magamba,most amugy az elmegyúgyintézetből irok mert ide kerültem amiatt hogy nemlett kész ész lassan 1 hónap után a moci,és mindig csak azt mondja holnap vagy holnapután megnézem
Hallottatok már ilyet?20 nap alatt nemtudja megnézni és megcsinálni?szerintem ez már vicc
Jah elnézést tegnap ugye megint én hivtam hogy mivan má,aztmonta hogy még nemszette ki megnézi lehet e tekercselni,meddig tartana kiszedni és megcsinálni
És a moccod kész van már?????
Öcsém nemhiszem el
Hajjátok tudttátok hogy a motor is lehet fertőző?Leromlott az elektronika a mocimon,papám zsír lada samarájába hazafelé megatta az elektronika magát,40 ezer van benne egy csepp zsír se sehol még csak azt se lehet mondanio hanyag
áhhh kezd emenni a kedvem az egésztől
Helo!!!!!!!!!!!!!!
Légyszi ha van aki tud Yamaha Tzr 125r-re idomokat és műszerfalat akkor legyenszives szóljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kösz jimykeee89@freemail.hu
de igen, az enyém... volt mostmár gloom az új gazdája! itt van mellé egy "iker" fotó
nemmmm ,csak úgy vettem , h hátsó lábtartó van az első helyén és gondoltam h ha van olcsón akkor veszek egyet.
Már megcsuktad a gépet?????
hello! Nincs valakinek eladó bal oldali lábtartó tzr 125-höz? jó áron
aZTASZÉGYENT Én meg érettségit vennék ha ittartunk
Én jó pénzért odaadom!
ez normális,nagyon elmentek otthonrol ......http://www.apronet.com/lista.php?alrovat=226
értem tehát nem olyan vészes ,ettől is féltem hogy rohatt sok
zöldkártyára gondolsz?az nem kell motorra...bizti az 350ccm-ig nem vészes,müszaki 6-10e kb(ez hasra ütés-a félorás-ott se vagyok elviszik kategoria 13e)...+majd a kw/adó.......
De az az "övé".
És ilyen zöld card,meg műszaki meg ilyen mennyi szokott lenni?
Most "még" csak biztosítás van, de mi lesz ezutn???? Nekem 5rugó a bizti 1 évre...
mennyi amugy most az évi költsége egy mocinak így a drágitásokat figyelembe véve?mert erről szinte semmit sem tudok
Neke igazából ugykée legyen a tdr-em,egy 4T tuning runner,meg egy 250 es valami,mikor mihez van kedvem:D:D.D csak ez valahol 3 szor annyi pénzbe lenne
Jaja, már uncsi 1 kicsit a 2T zümmögés! De azért szeretem a 2T-t, csak a 4T az igazi nagymoci!
hát jah má nekem is hiányzik a 4t dübörgés egy jó kis sportdobbal
Jah Photo Shop CS is megvan nemtom ménem azzal csináltam csak ilyen vázlat
csinárok lá plexiböl egy idomot szép lesz majd
devius ne paintal csináld hanem gimpel azzal élethűbb lesz sokkal
Még nincs annyi lóvém hogy megvegyem az R6-ot , de addig motorozni akarok valamivel ! Ha eladom az enyémet akkor FZR-t vagy ZXR-t veszek! Azt hogy mekkorát azt még nem tudom, minimum 400as, de a lényeg az hogy 4T legyen már a seggem alatt!
AMUGY MOSt itt szórakoztam morcosítva nem néz olyan rosszul ki