Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig én 160ért láttam! És amikor néztem a használt mocikat akkor rakta fel 290ért!!!!
Az a tzr már régen fent van 290ért, én beszéltem a srácccal azt mondta odaadja 180 körül, de majd megtárgyaljuk. úgy néz ki ma adom el az enyémet.
Üdv.devius...mi van a motorod hogy áll
NEM LEHET RENDSZÁMOZTATNI , mert mint a legtöbb ilyen régi korhadt vas, öregebb mint 10 év, nincsenek behozatali papírok, semmi vámpapír meg ilyenek...és akkorse érné meg a regadó miatt.
Én vagy eladom, vagy veszek egy törött/hiányosat, aminek van rendszáma, és átszerelem az egész motort a másik vázra/blokkházra(vagy blokkra, ha jó). Most volt 45ért egy jó, meg valaki feladott a motor.hu-n 89ért egy töröttet, aminek ugyan lejárt a műszakija, de rendszámos...de az olcsóbbikkal is ugyanott vok, hogy most épp nincs lóvém.
45ért venném meg 25500 mire át van iratva, az össz 70, és akkor még amit költeni fogok minden bizbaszra, ha szétbelezem az egész vasat... Gyakorlatilag +70-80 rongy lenne most így. Attól függ hol, és mennyiért találsz vázat meg blokkot papírokkal. Majosházán 20 meg 20ezer azaz 40ért kapsz papírokkal(ha van), hát az se semmi...
Egy ilyen 90körüli 125/50es moci ér 100-200ig, ugyanez rendszámmal 180-300, tehát ha egyszerűen eladom, és veszek egy rendszámosat, azzal ugyanott vok. (csak ha eladom, akkor az én nevemről lessz egy "hamis" adásvételi, meg amit veszek azt megint lehet felújjtani, meg a franc tudja mi a baja még, ami nem derült ki vételnél...)
hát jah nekem nem nagyon lesz más választás,most mindenki vagy eladja vagy lerendszámoztatja
Mennyi a rendszámoztatás?100 körül?
Hazajöttem a "nyaralásból" szarráázás... mire végigolvastam a hozzászólásokat, kihűlt a levesem
Áldom az eget, hogy nem mentem mocival...szarrááztam volna, és olyan ki...ott razzia volt ma délután a balatonról felfelé... ha 20 rendőrt/traffipaxot nem láttam akkor 1et se. 100hogy beleszaladtam volna valamelyik traffiba min. 100al egy 40es táblánál
(Kúrvára kéne már egy rendszám)
Basszus a TZR amit itt tárgyaltuk a multkor (új gyűrűs) az már 290ért van fennt! Drágul! Hát az infláció....
max 1-2ezer
és szted mennyiért vesztegetnek egy ilyet?
nincsen(már 125ccm )csak 250hez csak blokk cuccaim vannak...bontokat nézted már,vagy ujságban,net keresel hirdetést adj fel....
chevy neked mindig van vmi cuccod hozzá, nics egy olyan lenyiló fos a hátuljára???
igazábol tökmind1 de szerintem arra gondolt 96-ban került be az országba(az hogy honnan származik max szint/fojtást-motorkod jelent illetve kik szerelték össze)szerintem...
nem fogom a mocikat hasonlitgatni, mert más országokból származnak, igy felesleges lenne. Túl sok körülmény van, amit számitásba kellene venni és mivel teljesen új a belseje, olyan mindegy melyik szám igaz.

Egyébként 380 ezer lenne az ára.

Gloom, sajnos nincs ajtóm hozzá tarcsiba.
Szerintem sem 96-os! Az enyém 96 végi, hasonlítsd össze a 2 moccott!
énnekem dettó ugyan ilyen mocim van , nincs hozzá véletlenül a hásó csomagtartó rész neked felesleges már mint az az ajtó ami lenyílik mert nekem szar. Am nem ktekedés képpen , de nem idősebb az egy kicsit 96-nál??Lehet h rosszul tom, tehát tényleg nem kötekedésből
Árba mennyi szerintem ird oda egyből töben/kevesebben keresnek
sziasztok
kicsit talán off, de hadd mondjam el, hogy eladósorba került a mocim. 96-os, csak rá kell ülni és menni vele. Én nagyobbra váltok.
www.dunaujvaros.com/szirena.ph...

olvassátok el bár sokminden nincs benne

megkérdem ott is kössz
vazze...hát itt van a dt topik itt is érdeklödj... www.sportmotor.hu/motoros_foru...
igen szerintem ua...
..........a marha!!!!!!!!!
Asziszem most hálátadok a szerelőnek hogy nincs kész a motorom
125/50 be nyomom,és a városba történt egy olyan baleset most ahol egy "robogós" elütött egy embert és az életét vesztette
+
Kössze
irtam neki remélem van,és jó az enyémbe akkor aztmondod a dt gyujtótekercs?
devius.....alkatrész:http://www.hasznaltmotorok.hu/alkatreszh irdetes/769
Nem, 2 féle képpen lehet megoldani! Az egyik amikor sima öntvény hüvelyt tesznek a hengerbe, a másik féle javítás pedig amikor újra nicasilozzák a hengert! Az utóbb jóval drágább!