Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

keresek yamaha tzr 125 4fl lábtartó konzolt vagy esetleg komplet lábtartót. és még ha van hátsó fogaskerék ami tökéletes álapotú az is érdekelhet 428-as! láncot meg majd veszek újat
esetleg ha olcsó érdekelhet az is

várom az ajánlatokat
Üdv
Hamarosan lesz egy tzr125 4fl
Motorom eladó
A motorben cserelve lesznek a csapágyak ,szimeringek, dugó és a hajtókar is
0km es bolkkja lesz
Teljesen új fényezés
Tzr 250 gyári fényezéséve,l magyar rendszámos forgalmis
Amenyiben valakit komolyan érdekel
Fenyezés elöt jeletkezik
Akkor a fenyezése a kivánsága szerint modosítható
Oké de már van indexem akkor várom a képet
Szia! van indexem, gyári, utángyártott, meg pont egy db füstszínű, plexim is van de nem túl rózsás állapotú, képek küldök holnap :)
Helló nincs valakinek 4dl plexije és egy bal első indexe? Ha van akkor milyen árban?
oké köszi :D
kérdezd a fórumon yamahaaddict vagy rg 500at lehet nekik van
És nem tudsz valakit akinek van eladó plexije és bal első indexe?
oké kösz
nincs már, am 4 éves hirdetés
Helló a bal első index meg van még és ha meg van akkor milyen árban?
helló a képen látható plexi meg van még ha igen milyen árban?
Ez majdnem jó, csak az oldaltámasz csak akkor veszi el a szikrát, hogyha rajta áll a motor és sebességbe rakod. De nekem fel kell hajtani hogy kapjon egyálltalán. de szerintem elviszem villamossági szerelőhöz mert hülyét kapok a sok kábeltől :D
a oldalsztender érzékelőnek úgy kel müködni hogy mikor be van nyomva akkor nem ad szikrát!
nem lehrt hogy nem a hején van a érzékelő? vagy rosszul van feltéve?
a fényszóróval meg valami kötési hiba lehet hogyha nem müödk vagy valahol még mindig kontakthibás
Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy az istennek nincs távolsági fényszóróm :D félreértések elkerülése végett: új izzó van bent, jó a világítás kapcsoló. Eddig az szarakodott, kontaktos volt, szereztem egy pár másikat, már a visszajelzője is jó a műszerfalon, de világítani nem akar. az előző kapcsolónál világított ha tartottam a fénykürtöt. Másik problémám, hogy az oldaltámasz érzékelő miatt csak akkor van gyújtás ha fel van hajtva. Van 2 db, mind a kettő ezt csinálja. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönéém.
A köcsög.....
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Igaz nekem nem TZR-em van hanem TDR-em, de hátha itt tud valaki segíetni. Egy '99-es évjáratú deltabox vázas TDR-em van. Az a problémám, hogy még javításkor újra lett tekercselve a gyújtás tekercs, de aki szétszedte és lefényképezte, hogy melyik kábel hova való elvesztek a képek a telefonjáról. Amit tudott kimért és felforrasztott, de a gyújtás tekercsen van 3 forrasztási pont. A jobb oldalán 1, a baloldalán 2 bütyök (egy alul egy felül), és van 3 szál vezetékem egy teli zöld,egy zöld-fehér csík, és egy fekete. Esetleg valaki aki jártas a témában és ért hozzá/javított/szerelt már ilyet tudna nekem segíteni, hogy melyik vezetéket hová kell felforrasztani? Se kapcsolási rajzot se másik bontott gyújtást nem találtam hozzá. A gyújtás gyári vezetékekkel szerelt, ezért gondoltam hátha más Yamahákon is ilyen színeket használtak. Ez a "sok tekercses" megoldás, nem pedig a 3 tekercses. Előre is köszönöm a segítségeteket!
Áh, ma beszéltem rokonommal, úgy néz ki vasárnap megcsináljuk a görbültet... Azért köszi szépen, rendes vagy!
Postakölsegert megkapod leftozom mert nem tudom milyen gyárilag...
Ja és mennyibe pénz lenne?
Csáó, Milyen állapotban van? Csak akkor kell,hogy ha nincsen görbülve...Max ha a tükröknél egy minimális.
Várom válaszod!
Szia meg van még a tzr? Erdekelne!
Van egy kell még?
Üdv Urak!
Találtam pár 2rh-s maradékot
- 1 kuplung dekli
-1 olajtartályt
- 1 hátsó dobféket jó betéttel, kerék tengellyel
Egyben az egész 2 ezerért elvihető!
csáó!
nem tudom régebben mi beszéltünk-e....
ha nem akkor, nekem tdr blokkom van nem tudom jó-e a te motorodba a kuplung...
ha jó akkor majd tárgyalunk, nekem csak a port fogja