Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Ennyiért ez tényleg nagyon jó, de jó lenne megvenni, én adnék érte 300at is
Üdv.Akciosan (de csak 02.18ig )eladó a TZR250rc részletek itt http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=50569
Most töltsük meg ezt a topikot is (nemfeltétlenül csak ideillö témával )
NSR-t vegyél
Te nem az vagy aki tegnapelött hivot és papirnélkül szeretted volna megvenni a TZR250rc-m et Csak kiváncsiságbol kérdezzem mert az enyém az rendszámos..(de amugy kilehet vonatni a forgalombol..)
Szia,
van egy oldal, ahol a 250 2T és 400 4T pályázók fellelhetők: www.jtmotorsport.hu
regisztrálsz és a fórumban olvashatsz eladó vasakról!
Mostanában ezeket olvastam ott:

"Gyárekek!!
Kaptam egy telefonszámot egy elado nsr250-esröl Ha valakit érdekel most közzé teszem. nem tudok rolla semmit se tipust se állapotot. A telefonszám a következö 20/9126 345 valami Pos,Pós vagy Poos Feri . Sok sikert!!"

"Mindenkinek, aki zxr-t tervez venni! ZXR400 95-ös évjárat motorikusan jo, futomüvileg felujitott rendszámos, idomzat nem tökéletes. Én nem ismerem a gépet, ezeket az infokat egy barátomtol kaptam aki ismeri a bringát. A tulaj alku nélkül 500-at kér. A tel szám: 30/3736059"
Sziasztok!
250-es 2T pályamotort szeretnék venni. Lehetőleg pályaidomos, forgalomban nem lévő pályagép érdekelne, lehet szerelendő/felújítandó állapotú, de persze át is építek, ha úgy adódik. Típusokat közvetlenül nem ismerem, Ti itt gondolom az TZR-re szavaztok.... Persze érdekelne rs (Honda, Aprilia) vagy RGV is.
Véleményeteket, javaslataitokat, esetleg konkrét eladó gépeket megköszönöm!
Az a baj mindenki cserélgetni/beszámitatni akar böven elég motorom van(+alkatrésszem ..)meg nemszeretnék 125/50et(a legtöbb beszámitás az )amit beszámitanék az meg nincs
jah emlékszem amikor keretem nyáron még a mostani tzr-t a neten már akkor láttam a hírdetésed, úgyanez moca + alkatrészek. azóta én találtam a neten 1 bervát és el is adtam egyet :) te meg még minidg ezzel veszödsz. jujj
Nem akartam külön eladni de már tele a tököm vele .....
Chevy: már itt volt az ideje hogy kp-re válthasd azokat a cuccokat. Mióta is hírdeted?
Nem igérem mára de küldöm!
rendben,akkor csak 1 kérésem maradt,légyszives küldj egy teljes listát hogy mid van,meg az összes képet róla emailben nekem,meg az elérhetőséged is légyszi.üdv
gilera@vipmail.hu
Na figyu.Mindent megkapsz(hengerek,blokkok,váz...)50eFt de ez már nem alkuképes(szerintem korrekt ár..)lehet hogy megbánom(tudom az az én bajom ) de nemkerülgettem tovább...
gondolom van rossz hengered,azt se adsz esetleg el?1blokk kéne nekem csak akár rossz hengerekkel,nekem annyi is elég.
Régebbit nem nagyon szeretnék!
gianni@freemail.hu
Hát, úgy legyen!
Rendben, ha tudok vmit szólok. Régebbi nem érdekel?
megadod a mailcimet, már nem tudom sajna
Nem féltelek én téged ,amit az a motor tud te hamar kihozod belőle!
Nekem még sajna nincs motorom,ha esetleg tudnál egy eladó RS 250-est(2002-2003-ast)akkor értesíts légyszives!
Helló Kutya!
Én is remélem hogy beválik az új vas, a találkozást meg már alig várom
Biztos béna leszek egy év 4üteműzés után, de igérem igyekezni fogok!
az aerox elég durván néz ki
Hello somarce!

Gratulálok az új motorodhoz ,kívánom,hogy több örömöd legyen benne mint a GSX-R-ben!
Találkozunk a ringen remélhetőleg a rajtrácson!
Űdv:Kutya 72
Köszi hogy elmondtad helyettem a DogFight infókat
Nekem is elegem lett mára, a mai termés (Aerox törött hajtókar+szétb.ott henger, hajtókaros Cagiva, megakasztott CR)
80-ér vette a srác annó.De ugysem fogsz kapni sehol.
Elegem lett a melóból. RC 600-assal szívok.Nem indul melegen Ma annyit javítottam a helyzeten,hogy már hidegen sem.