Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jovanna csak kérdeztem
biztos egy szárazkuplungos 3xv
na de majd télleg írd meg
Ja, amúgy ezek a gumik (akár mintás akár slick) amit supermotóra fejlesztettek ki, pályázásra nem igazán alkalmas ám! Nem arra való! Metzelernek is van, a neve is elárulja "Racetec Drift", gondolom tisztában vagytok a drift szó jelentésével Szóval ezek spec SM gumik
A Dogfight egy japán cég, a mai napig működik, magyarországon, sőt szerintem európában sincs forgalmazója, csak feketén lehet hozzájutni, vagy neten esetleg. De az új árát el tudod képzelni...
A gumi ajánlatokat köszi, ezekkel mind tisztában vagyok, sőt szerzek is olcsón Nektek ha kell, utcára tökéletesek is, de én pályára ilyet fel nem teszek, inkább a Lüthi-féle 165-ös slick
Kiváncsian várjuk a beszámolot (nézdmeg mi a motor/váz kodja)
Nem! Ez Abonyba van! Még nem láttam, de kiváncsi vagyok rá, hogy mit is akarnak 110-ért adni!
Láttad?Több info rola,nem Leányváron van?
Minap ajánlottak egy 250-es TZR-t 110.000 ft-ért, műszakival! De ennyiért nem kapsz még bontva se, szerintem! Szal ez nekem elég furcsa!
Hát nemtudom melyikröl tudsz volt 1 bordarepedéses ami már majdnem elmult,aztán dobtam 1 nagyot(gondolom nagyvolt..nem emléxem elejultam )jobb oldalam rommá zuztam ..de már én is(motor már kész) felépülöben vagyok...ha 17"a kereked Somának is szol!!!...heidenau elvileg már csinál 150slicket.
Ez a sajogás azóta van amióta multkor borultál, vagy ez új? Amúgy meg jobbulást, remélem amire újra jó idö lesz semmi bajod nem lesz...
Jaja, a 150-es gumiban igazad van. Talán jobb lenne. De most decemberben hozzájutottam 20E-ért egy garnitúra Pilot Powerhez kb 1500km van bennük. (110 és 160-as) hülye sem hagyja ki. De azok még nincsenek fennt de most is 160-as van hátul. Amúgy a kezelhetöség azon is elég sokat múlik hogy mennyire egyezö gumik vannak elöl és hátul.
Amúgy rohadtul irigyellek, nagyon össze van rakva neked a tzr-ed, nagyon mehet . Az enyém meg 12000-nél meg át pirosba ráadásul 11500-nál észrevehetöen elfogy az ereje.
Amúgy ilyen dogfigt rendszerhez van reális esély hozzájutni valahol magyarországon vagy megrendelni, vagy mivan ezzel a céggel? semmi infó nincs róla a neten, oylan mintha nem is létezne ez a gyár.
Soma!A mintás slick (SM ekre árulják)nemjó neked continentálba van 150es... http://www.gumibolt.hu/motor/c...
Megvagyok élek még sajognak a csontjaim de már motorozhatnékom van,YZ startra kész,TDR fékgenerál,TZR néha megyek vele 1kicsit...
Hát igen a széles gumi sokakat behülyit... De ugye a TZR-en 4.5 colos hátsó felni van, arra 150-es gumi való. Még a 160-as elmegy de a szélét már annak is összehúzza kicsit. Gondolj bele, ha felteszed a 180-ast, a széleit annyira összehúzza hogy szinte függöleges lesz, kanyarba meg beesik az egész hirtelen. Hidd el, a 150-es a legjobb kanyarban! Én is 165-ös slickel megyek, de jobb lenne keskenyebb de sajna nincs
Jah, az enyém 13500-at forog 6.ban
Chevy, régi cimbora...
Jah jól megy a vas. Ezt figyeld: leszedtem az idomokat, magasnyomásúval lemostam, azóta nem párolog a benzin, és az olaj is csak alig csöpög nemtudom, pedig a vizen kivül semmi nem ért hozzá. Úgyhogy most okés minden. A powerrel sem tudom mi van mert a szelep az állandóan mozog gázadásra, nemtudom beazonosítani hogy milyen elv szerint de egyszer kihúza a bowden 2 mp-re aztán 2mpre visszaengedi és igy megy végig. Egyszer kihuzattam 6.-ban 180-nél 9000-et forgott, szerintem birná a 220-at de nagyon lomha 165-170-töl. Szal röviden ennyi. és veled mi a stájsz? meg a bervákkal...
Jééé...te itt régen voltál mik a hirek TZR-ed müxik...
Egy idöben én is azt néztem hogy minél vastagabb legyen a hátsó gumi a mocin, mert az mennyire nagymotoros. De aztán rájöttem, hogy minél vastagabb egy gumi annál nagyobbat tapad de viszont annál nehezebb és lassabb átfordítani a motort menet közben a másik oldalára. És így fordítva. Supermotonál meg épp ez a lényeg hogy minél gyorsabban lehessen döntögetni, meg mondjuk fogjon is valamit . Amúgy nekem 160-as épphogy nem ér hozzá a lánc feletti védöfémhez. ha azt levenném talán elférne a 180-as de ez nem 100.
Baráti társaságban 5 van (1hülye elkezdte.....vajon ki )kb még ugyanennyiröl tudok,szerte az országban
GasGas 300-ba szeretném! Végül is mind1 milyen motor kerék csak nagyon olcsó legyen, ezért bújom a bontókat, meg a fórumokat! A TDR-re visszatérve Görögországba annyi van mint a szemét, és ott láttam, de itthon egyenlőr csak a tiédet.
Nekem mondod..tudom
Mibe épited bele?
Szia!
Régen a TDR 250-re fájt a fogam, csak nagyon ritka! Tuti motor!
Köszi!
Értem, mert supermoto-t szeretnék építeni a motoromból, és mind1, hogy 125ccm vagy 250ccm kerék, amelyik előbb meglessz az lesz!
Max 180-as gumi(de semmi értelme 160böven elég) de az is már határeset lánc beleér(het)ez a TZR250rc re vonatkozik....
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a 250-es gyorsaságin mekkora a max hátsó gumi amit fel lehet rá rakni!
Mert Első-hátsó kereket szeretnék venni, ha valaki tud segíteni, kérem jelezze!
Köszönöm!