Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen árban lehet hozájutni egy ilyen rendszerhez a 3xv-s tzr-hez? ez mennyibe volt, ha meg lehet kérdezni.
Ja, Te mé nem dolgozol?
Most szólt a Tomi, beszélt a B.R el, kötelező a kék alapon fehér szám
Csesszék meg
Na meg a futómű még ami aggaszt kicsit... De majd kiderül.
És hogy megy a motorom? Én már nagyon kiváncsi vagyok rá
A Dog Fight erősebb alul is,mint a gyári.És olyan 9-től jön csak a hangja.Legalábbis a soma motorján ezt tapasztaltam,amikor mentem vele még régen.
Tök f@sza lett a TZR! A Dogfight rendszer az mit dob még plusszba egy ilyen 2T-n? Mennyire vágja haza az alsó ford. tartományt? meg utcán egy iylen tuningrendzserrel lehet-e közlekedni, vagy mindenki megsüketül? Mennyi plusszt ad nyomatékban Le-ben és végsebességben?
Szép lett!Látom nagyon belebonyolódsz a yamaházásba.Ott a háttérben a két WR.vá de utálom őket:D
Ide meg ritkán jövök,mert van egy két fórum amin csak felidegesítem magam:D
Amugy nemszeretném jobban mérsékelni (ha ezt az irányárat lejebb viszem még szeretnének alkudni abbol is1 kicsit/sokat....mindenáron nem adom el )
ok,akkor legyen így:)
Nézd ha külön elmegy a motor(persze olcsobban....)neked szolok elösször az alkatrésszek miatt...oké
inkább add el külön okosba és úgy mérsékelni tudod a motorod árát
3kilóért már mást vennék,köcce azért,csak a cuccok érdekeltek volna
na, ez lemaradt: Én is akarok, csak elég volt a matricavagdosásból, elég volt mára... lényeg h elindult, motorikusan kész
Hali!
Még az első teló, fékcsövek és tényleg kész. Na meg a gumik
Szép lett a moci Soma
Én még a helyedben tennék a fejidomra, a rajtszám mellé is piros "Yamaha-háromszög" dekort!
kopott el belöle+a törött cucc kidobva....
Téged is látni? Nagyjából kész a vasam!
Végyél hozzá még1-et
Ezek az én cuccaim voltak.Megismerem azt a kifurkált láncfedelet.
Kábé még 3 szor ennyi cucc volt....
oks,tiszta sor,csak próbálkoztam,mert nekem is van egy felülcsövesem,és kéne hozzá pótcucc,mert nem 2 napra tervezem
Motorral 1üt szeretném(300e)...bocsi
régebben írtad,hogy csak a motorral együtt adod el,ez még mindig fennáll?ha nem,mitkérsz a pakkért?
Na ma kiprobáltam menni fog-e a dagonyázás holnap,mivel a TZR csak ott áll(már állhatna máshol is )hát proba szerencse egész türhetöen birtam ülni/menni rajta/vele(csak fostam elne csusszak...mert biztos fájna föleg most )
Mentem 1ismerkedö kört és éreztem hogy gázvan ugyhogy nemeröltettem elégvolt hazajönni(erdö+kis aszfalt..kb:30-40perces ut amugy qurva jó )...
jah, szal ahogy kiértél, jöhettél is haza? jujj