Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá. Az első villához ha lenne komplett fékrendszer, megvenném
Csak most csak nektek 3 ma blokk 65 e kompletten----vagy karbi generátor nélkül. Mondjuk akkor is ennyi szóval mind1 Csak akkor küldök képet tényleg érdekel titeket
Üdv Vegyemár meg valaki a megmaradt alkatrészeimet(ezekhez a tipusokhoz jó:sor2-1KT-2AW-2MA-2XW)egyben 25eFt(szerintem jó ár )képen látható alkatrészek(+1váz lengökarral-vámpapiros 5eFt)+1fejidom konzol (fejidomhoz kell hajlitgatni 5eFt)MÁS már NINCS!
hát az az igasság hogy halvány lila fogalmam nincs aki csinálja elvileg ilyen 2 ütemü motorok fötengelyét csinálja de nem tom ki az.de ha tuttok ajánlani valakit aki tutkora f...án megcsinálná na az megköszönném
én azt mondom,azért írd ide először kiaz,aki megcsnálná...
elég sok srác van itt a fórumon aki 2t spec szerelésben nagyon jártas,lehet hogy jobban jársz,ha mi ajánlunk neked valakit.
de ez csak az én véleményem..
hát én siklóson lakom.te?
végülis a bátyámé a motor most jelenleg darabokban van szétszettem ésugy néz ki hogy talán lessz valaki aki rendesen meg tudja csinálni pesten.de nem tom ki az ezt a bratyóm intézi
tudjuk milyena tied,csak a Somának v2 tzr-je van,nekem olyan van mint ami neked kell,tudom milyen az.
merre laksz?
hello
amit kültél képen fötengelyt szerintem nem olyan van az egyimébe.de majd küldök képet róla holnap.mert a tengely közepében van 1 fogaskerék.ami további müagyag fogaskerekeket hajt.passz hogy mien tipusu
jóvan
te csak koncentrálj meg készülődj a hétvégére mer holnap tzr racing team repül a hungaroringre:D
Jóvanna! Ne idegesiiiiccccs!
na bezzeg a számláról nem tetél fel képet,annyiba került aza főtengely mint egy felülcsöves komplett tzr
Ahogy Geri is mondta, szét kell szedni az egész gépet mindenképp és kideriteni a hiba okát. Amúgy a legjobb megoldás az amit én is csináltam az enyémmel
hajtókar persely?az már rég rosssz bazzeg.
akkor ott vagy falslevegő baj van vagy nem egyformán jár a 2 henger és huzzák egymást.itt hiába csinálod meg csak a főtengelyt,az nem a hiba oka,hanem az okozat,ezzel még az ok nem szünik meg.
szétkell rántani mindenét végignézni mert ez csak folyamatos szopás lesz
Hát általában vagy a hézagolo lemezt eszi meg vagy elfordul a hajtókarpersely és nem kap olajzást.az egyik felén ko lett cserélve a hajtókar meg a fötebgely szem nincs persely most.de a másik fele az ment el most de a hézagolo olvatt meg
én védekeztem időben,holnap kérek terhesség tesztet
ott akkor valami más baj lesz,mi szokott a baj lenni vele?
Szia szerintem a sima telós de küldök képet róla.fötengely kéne mert álandóan beszarik.már 4 szer lett csináltatva de 500 km nél többet nem bir pedig hajtva sincs.ezért kéne valami jó fötengely vagy valaki aki rendesen megcsinálná aki ért hozzá.
csö
Csé Geri. Még nem jött meg...
Remélem nem vagyok terhes
Gyilkos!
Cseréljük el a gyújtásodra . Akkor meg blokkom nem lesz . Nembaj, legalább cikráddzik
Nekem van 270eFt...de kapod hozzá a körülötte lévö motort is .....na a viccet félretéve,nem lesz 1x-ü feladat
melyik fajta a tzr-ed?forditott telós vagy sima?nekem minden van.üdv
Sziasztok
Érdeklödöm hogy nem e tudna valaki olcson tzr250 blokkot vagy jó fötengelyt a forditott hengereshez.
és tud meglepetést okozni a kezdöknek(+sok hozzánemértö fikamatyinak )+a 250-400/4t hez szokott emberkéknek