Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi h irtál tehát sajna akkor nincs már meg,
pedig én trz ben gondolkodom ha esetleg mondanál róla pár dolgot hibát ,stb.
köszi
Szevasz Szecska!
Történetesen enyém volt az a motor, elvileg Kiskőrösi gyerekek vették meg tőlem.. ;)
A motor jó alap, de nem éppen sérülésmentes a tőrténete (bratyónak hála). Ha többet akrsz tudni róla, akkor szólj, oks?
Üdv:
hello nincs valakinek tzr-re plexi?nekem 125-ös van (1994)de eltört , és a 250 esé volt rajta csak máshol van a felfogatása.
Szia. www.pinkmotors.hu (prox) vagy jópénzért megbontom a blokkomat,kiveszem a főtengelyemet
Sziasztok!
valaki tudja, h használható 1kt/2ma hajtókarokat hol lőhetelk?
válaszokat előre is köszi
Ja hát a telefonban alkudozás ugy hogy még nem látta a motort, meg ha el van szakadva a km spirál "húúúaznagyondrágamulatságg", meg hasonlók... Na meg a szakértök serege... Amikor robogot akartam eladni és megállapitották hogy nem vált jól az automata váltó és kopottak a kuplung lamellái, akkor már a kapun kizavarás határán voltam...
Sziasztok tzr-esek!
nagymotor vásárlása elött állok mármint csak korlátozott jogsivasl rendelkezem és tzr felé hajlok mer rengeteg jót hallok illetve olvasok róla. engem nem érdekel az öninditó és egyéb dolgok mert amit ad a tzr az kárpotol mindenér.

ezt néztem nem tudjátok véletlen kié mert multkor már megtaláltamde azóta nem megy
tzr
elöre is köszi a segitséget
Én is igyvagyok az eladással már nemnagyon vesznek használtat(főleg ritkábbat)+a hitelre vásárlás a divat(meg a korlátozott jogsival lehessen vezetni )Amit nagyon utálok hogy nemcsak komoly az ajánlat ,de már alkudozik,fikázz és nagyon ért hozzá
Ki nem akarna igy motort venni, csakhát ilyen nagyon ritkán adódik. Én probábol föladtam a TZR-t hirdetni, "horror" áron, azért hogy mire számithatok, de ugylátom ez a motor nálam fog megöregedni. Inkább berakom a szobába a tv helyére ha már nem müködik, minthogy beszámoljak simsont 200000, meg hasonló komoly ajánlatok...
Értelek én azért irtam hogy miheztartás végett nem neked szántam...igen karbantartás csakhát 250/4T álltalában szétvan nyelezve(vagy lesz )meg ugye a vásárlok többsége az árat és a külsöt nézi (értsd-kispénzböl fiatal/szép és költségmentes legyen...)
Én nem mondtam, hogy a ZXR nem "pénznyelö", végülis annak akinek a szervizigény, a fogyasztás és az öninditó fontos szempontok, nem biztos hogy ilyen motort kellene keresnie. De abban igazad van hogy egy ilyesmi halott 4T-t nem mindig éri meg feltámasztani, de az is karbantartás függvénye, hogy lepusztulnak-e.
" nem számit hogy "pénznyelő"Igen csak ez apránként visszi a pénzt,a zxr meg 1x-e sokat mikor kikönyököl Az biztos inkább 1 használt TZR mint ZXR......de az mégbiztosabb hogy hamar szétlehet nyelezni mind2öt(föleg annak aki ilyen jókat kérdez+gondolom a kérdések alapján mennyire érthet hozzá...)
Egy TZR-t biztos hogy sokkal drágább eltartni, és tényleg nincs öninditója, de még anyám is be tudná rugni...
Sztem csak akkor vegyél ilyet ha nem számit hogy "pénznyelő", és akarsz egy igazán jó motort.
TZR közelébe se menj...
Szia.Neked a ZXR való(ha már az öninditónál megakadsz+a szokásos kérdések miatt is...)igen berugokaros a TZR....
Hellosztok!
Nemsokára motorvásárlásra kerülne a sor, de még formára sem tudtam dönteni (tudom, 2 teljesen különböző tulajdonságokkal rendelkező motor) a TZR 250 és a Kawasaki ZXR 250 között... Annyira a gyorsulás nem is lenne fontos (habár azért jó dolog az ), inkább a fogyasztás, végsebesség, súly, alkatrészellátottság, szervízigény, stb. érdekelne... Jah, és nagyon fontos szempont az indítás... Igaz az, hogy a TZR csak berúgókarral rendelkezik? Válaszaitokat előre is köszi!
Szerintem semmi különbség nincs a2MA is ugyanaz(de nézd/hasonlitsd össze a service manuálban) http://www.pure-2-stroke-spiri...
Az enyém is AF-es, Japánban nincs gyárilag motorszám, ezek pedig oda készűltek.
Itt vettem a tűszelepet, de nincs TZR 250 1Kt-hoz csapfelújító.
Bemegyek és nézek majd hátha valami más tipussal megeggyezik.
nah ezt nem tudtam,kössz,attól függetlenül eléggé egybe van a blokk,szerencsére...
Az af az nem blokkcsere,azt itt kapja mert nincs motorszám gyárilag csak kod
hát ez enyém eddig ugy tünik/mivel csak 2 hete van meg/ hogy jó állapotban van 97 ben hozták be japánból igazából szinte minden eredeti rajta,kivéve a blokkot az af es szóval azt kicserélte valaki itt viszont akkor nem sok kilóméter lehet benne,nagyon szépen veszi a sebességeket,és húz is rendessen,a benzin csapom szerecsére porszáraz persze kivülröl:D és pri állásban használom leállítáűskor se tekerem se hova,semmi nem folyat szóval inkább nem nyulok hozzá majd ha szar lesz:D,viszont az első tárcsám még mindíg ráz kicsit,lehet séges hogy az uszó tárcsát rögzitő rugalmas részek meg szorultak picit? mert át mozgattam öket és utánna jobb lett,de még mindíg nem tökéletes.
Szia.Itt van http://www.biker-world.hu/ vagy már beszéltünk rola?
Elvileg vákumos.
Bár én idén még nem mentem vele, nekem példáúl állandóan folyik az a szar benzincsap, nem tudom megoldani a tömítést, már vettem bontottat, de azzal sem tudom összehozni. Tank benzinem folydogál el....nem tudod hol kapni felújító készletet?
Már régen volt TZR-em már nememléxem hogy volt,de én mindig szivtam a csappal nekem gondolt1et és orán száján ömlött ki a benya...