Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom mennyire örülhetnek a szomszédok amikor az a füst száll össze-vissza amit kiégetsz a rendszerből
nem egyedül--- szolok a szomszédoknak..........hogy csukják be az ablakukat
köszi ...volt emailban csere, csak ráfizetést kért(de nem volt hülye legalábbis kulturáltan kérdezett )
évente lecsavarozod és lánggal kifujatod? egyedül?
remélem mostmár jobban alszol ...tegnap elfelejtettem.... kipufogot kiszokták égetni(én évente megcsinálom)tudtad?....+ legalább meglátod nincs-e szükités benne
Viszot nekem elvitték szombaton a régi motoromat, jeee. gyerek eljött peströl, mnet vele pár karikát, aztán leperkáta a zsozsót és gyia-gyia. Nem rossz. na ilyen vevőket kívánok neked is...
tényleg volt valami hülye telefonáló mostanában?
na ez kicsit jobb, kösz!
tessék...csak képek....szöveget nem kéri
chevy: hekküld már meg a rendszert tegyél már fel az adatlapodra néhány képet meg szöveget lécci. ja és ne ide a topicba hanem az adatlapodra na. semmit nem mondok kétszer kétszer
hüje............
kicsit odab@sz? remélem ezekkel már végre enyém lesz a lakótelep egyetlen legjobb csaja a dagadt teca. már semmi kétség
megkaparintottam ma egy garnitúra michelin pilot powert jujj mik lesznek tavasszal hehe, alig várom. már csak a dymag szénszálas felnijeim hiányoznak meg a 500-as yzr kit és jövőre indulok rossi ellen a GP-n
ok. felvettelek
msnen jobb lenne beszélni mert 600 kjérdésem van
a címem ott az adatlapon
igen, szép volt amúgy tudnál róla pár dolgokat mondani ? ja és mennyiért kellt el ?
Nincs. Most adtam el szombaton. Ha egy kicsivel elõbb szólsz... De szeptember óta hírdetem. Érdekelt volna?
Playloud neked még meg van az nsr-ed ???
és lehetöleg gazsitol vedd+aki a sogorátol kapta akit rácznak hivnak, de még az elözö névvel szerepel a forgalmiban ....mert ugye "teso neakadjál már fel mindenen" mondja ö......
ja, meg sztrítfájterré alakítva 1 ütközést követően! Két nyomon fut? - nembaj, ez még belefér!
+rendezetlen papirokkal legyen
nem kell rendszámos, meg nem is nagyon van! De lehet "alszok még rá egyet" és holnapra már 1 "89es FZR 1000akarok amiben van 90000km, és kéket füstöl!
te nem rendszámost veszel..
de azért eddig még nem volt balaesetem, nem is estem! remélem ezután sem fogok!
Pont az ilyen versenyzős témát nem bírom! Ja meg magamat sem birom kontrolálni! 90nel utoljára vizsgán mentem! Nem akarom hogy baj legyen...
jah utak. errefelé tök normális a közlekedés - azt leszámítva hogy augustusban egy hét alatt 3-an fordultak ki elém, és mind a 3x egy hajszálon múlott hogy nem történt baj. De ezen kívül tök rendesek az autósok. Lehúzódnak, elengednek, villanatanak ha zsarupofa fényképezget. Voltak csajok akik lefilmeztek a kocsi hátsó ülésérõl ahogy megyek mögöttük, meg leelõzöm õket. Szerintem semmi gáz nincsen.
Csak a köcsög seátosokkal - velük nagyon, mindegyikkel. meg tuninghondásokkal van bajom akik városban akarnak gyorsulni + versenyezni, hátha van esélyük ha már városon kívül elmegyek mellettük...