Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

400felett van,ha tutsz 600is megvan.........(párszor már kérdezték mekkora a 600.as motorosok mert hogy nemmentek el-50le töl)
azért én vitatkoznék avval hogy alázza a 600asokat! Inkább a 400asokkal van partyban!!
Abban viszont igazad van hogy rizikós ilyet venni. És én sem találkoztam olyan negyedliteres kétütemûvel ami egyben lett volna. De ez van, ha egyszer rendben van akkor olyan feelinget ad amit semmi más motor.
jajj ne hidd ám hogy a 400-asra hogy kategóriánál maradjunk olyan keveset kellene költeni! Amennyivel olcsóbb volt ez + a ráköltés = használt 400cm3-as 4T ára ugyanott van. Az ami fél misiért fennt van a neten a dogfightos az + alázza a 600-ast pályán és utcán egyaránt
én is majd akkor veszek 250es 2T ha megnyertem a lottót! Akkor megrendelem a Yamahánál az összes cuccát a TZRnek és összerakjuk!..................kár hogy nem lottózok!
hát igen szép csak ki tudja mivan belül...nekem 1-2ismerösöm beszopta szép külsövel kurva hamar elkezdett költeni rá(az olcsobb ránézésre/szakadt mai napig megy)...ha nemtudod az elöéletét(nem ismerös adja el...)meg hát nem mai gyerekek bármi elöjöhet rajtuk...500eFt kategoria 2t+öreg(kihaloban lévö) nemtom de sok ember meggondolja kétszer...szerintem...........
a hasznaltauto.hu-n most is van 2 jonak tűnű tzr 250 480-500ezres árban és rendszámosak
Ja azt még hozzátenném hogy én csak 2T-t kerestem. 4T-böl van egy rakás elég jó állapotú most nem arról beszéltem. Meg hát annak úgy is kell ha olyat vesz 250/400-as kategórában... (meg nekem is hogy szerelhetem egy idényt amire jó lesz) ja azt meg sem emlitettem hogy még estek is vele a jobb oldala le van gyalulva, de már megcsinálták hogy alig látszik
A hasznaltauto.hu-n találtam rá. 400000-ért hírdették igényes vevőknek egy pécsi szalonban.
Elmentem meglestem, és mivel egy rakás hiányosság még ott kiderült 360-ra le tudtam alkudni de már nagyon fancsalgott annak a boltnak a főnöke.
Anyi van vele hogy olyan szinten ritka ez a típus magyarországon hogy beszarás, viszont ebben tökre igaza van mindenkinek hogy széjjel vannak hajtva. Úgyhogy tavasszal még 100e zsé rá fog még menni jó esetben.
De én augusztus óta néztem a hírdetéseket okt közepéig ez volt a legnormálisabb. Igaz alig volt választék.
De ha 250-est akarsz venni a Full-Gas-nál bogláron van egy RGV-250 na az még "elég" jól egyben van azzal mentem húúú nagyon alattomos. vigyorogam töle 1 napig miután leszálltam róla
Én Castrol R2őt használok, de az Igol is jó, csak én ahhoz ritkábban tudok hozzájutni! R2: full szintetikus, magas fordulatú 2T motorokhoz...
r2 kell a 2t dolgokba v igol olaj.... az r2 most 2900 körül van az olajshopnál...
Az még nsr-nek se jó füstöl meg elbassza a gyertyát, én próbáltam nekem szar volt.
megszabad kérdeznem h mennyiért vetted a motort??
micsodaaaa? Nem jó neki a tts? jujj pedig már vettem 1 dobozzal. Csak még nem töltöttem bele. Az NSR-embe mindig tts-t töltöttem, azt mondták ez a legjobb, nem is gondoltam volna hogy ennek meg más kell. Tudnál mondani néhány szót az R2-röl? Castrol egyáltalán vagy valami más a gyártó?
www.fxp.hu/2t/16tortenet/tzr/tzr.htm itt meg ennek a környékén le van irva minden a 250 2T-ről Én is innen mazsolázgattam össze amit tudok róluk Tök korrekt oldal
hát a tts az ne éppen a TZRbe való! R2őt rakjál bele, az pont neki van kitalálva!
aham mostmár ezt is tom és 91töl meddig gyártották ezt a szériát ami neked van???
az elsö széria volt sor kettes. a nyolcvanas évek végén. Aztán jött az alulcsöves TZR azt hiszem meg voltak fordítva a hengerek de az is sor 2-es volt és 91-től jött a 90 fokos V2-es végig
Nem tudom mennyit eszik ha ütöm, meg gyia-gyia mert október végén vettem, és csak hétvégéken tudtam néha használni. De nem erölködtem vele mert ami olaj van egy kétüteműben az mind elfolyt már belöle. Még a castrol tts is kifogyófélben van
én ugy tudtam h csak sor 2es tzr 250 van és ez hány fokos V2es???
Ja igen a telószimmering. Erre az egyre magamtól is rájöttem, Főleg hogy az NSR-be 4 év alatt 3x cseréltettem. Minöség-megbízhatóság
Ez V2-es, nem soros. 2 db 28-as karbi van benne. De 3xv-hez gyártott a yamaha 30, 32, 36-osat is. ami 36-ossal van szerelve na az egy vaddállat gépezet!
Amúgy lehet hogy elsokalltam az 5mp-el. akkor 4!
azgen az elég jó és h van ez azt tom h sor 2es ! 2 db hanyas karbi van rajta????? és ha ütöd akkor mennyit eszik?? amugy most mi baja van h irtad h lenne már kész
nem lehet gyenge az 4.5-5 százon.........
a telóban cserélj szimmeringet, még mindíg olcsóbb mintha szétbasznád a telódat! kb. 5ezer a kettő.
Ja kösz a tippet. Csak most nem tudok vele foglalkozni meg szétbontani az idomokat, majd csak tavasszal, de a tippek, tanácsok, jól jönnek kösz!
Ja a teló: majdnem az összes olaj elfolyt belőle. ha nem megyek vele akkor rajta ez a rózsaszín kötő hogy maradjon benen a következö futamra. Ha meg használom akkor minden gödörnél koppan az eleje
rsata: 5-6 litert eszik 100-on ha normálisan mész vele (90 és 150 között városon kívül) és 215 körül van a vége, 4,5-5mp alatt van 100-on kettesben kuplung nélkül áll kerékre. nem semmi...
CSAK LENNE MÁR EGYBEN ÁÁÁÁÁÁÁ