Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem direkt ö észresem vette hogy jövök akkor érkeztünk ki a pályára és nagyvolt a tanácstalanság......igen a bordá(i??)m jol érzik magukat na mind1 pénteken(már holnapra is tervben volt)talán lightos gurulgatásban benne leszek
Bejött eléd a haver??? akkor ö mire figyelt? ennyire nincs tisztában a dolgokkal, vagy hogyan került oda? hát jobbulást, biztos jó hatással lehettek a gerincedre azok a flakonok...
Szerintem bordáim kaptak,de élek csak most kicsit(nagyon)lassabban mozgok,kerekeztem de közben 1haver bejött elém inkább nem rajta landoltam,hátizsákban volt +benzin+üditö valszeg arra érkeztem
ja akkor lehet hogy összekevertem, akkor forgalmi nem kell rá. Bocs, én átugrottam azt a kategóriát.
Jól vagy amúgy? mi történt, hogyan estél? gondolom repesztettél 140-el a szántóföldön a nivás zsaruk elöl menekölve...
SMKP-kell rá bizti......Én meg tökjó hátast dobtam a hétvégén ...most itt szenvedek mint az álat
nekem nem is volt smkp-m de sztem arra még biztosítás sem kell. vagy nemtudom.
De tök jót repesztettem hétvégén!!! pénteken 3kili után elszakadt a lánc tóltam haza kettöt. szombaton leugrottam cimbivel majdnem pécsig az olyan 100 km returban. de majdnem beszartam a kanyarokban úgy kellet figyelni meg erölködni, mert állandóan ki akart egyenesedni a berva. vasárnap megnéztem a guminyomást: majdnem fél barral kevesebb volt mind a 2 kerékben. de délután legalább mentem egy tök jót!! jeee
helló ez a kérdés nem a témához kapcsolódik csak azt szeretném meg tudni hogy melyik a leg olcsóbb bisztosittás segédmotorhoz?előre is kösz
ja membránok,generátor dekli...hirtelen ennyi
azt hogy rövide nem tudom ..........nagyábbol 2blokk,1váz,hengerfejek,hengerek,elektromos cucc és karbi nincs.
helo,neked milyen alkatrészeid vannak felülcsöves tzr-hez,van rövid váltód bele?mik vannak?
OK köszönöm az e-mail címem: rollyee@vipmail.hu
nem tudok sokat róla. De ismerek valakit a hök-ből majd holnap este ha megadsz egy e-mail címet elmondom hogy hogyan tudod elérni, vele biztos beszélhetsz a suliról, mindnet tud. msn címet meg telefonszámot tudok szerezni.
Hali Playloud! Meg szeretném kérdezni hogy mi tudsz a kaposvári egyetemről mert szeretnék oda menni.
Van valamilyen ismerősöd aki odajár és tud-e róla mondani valamit. Én voltam nyíltnapon és nekem nagyon bejött csak tudod olyankor mindig más mutatnak mint amilyenek. Ezért szeretném kérni a segítséged.
Na jó napot én crossolgatok mostanság(több-kevesebb sikerrel ) soha nemszakadt el láncom nem kellene frissibe láncot cserélni
Kijött a jó idő, megugrasztotam a technikát. az első nagyobb gázra elszakította a láncot. Még szerencsém is volt hogy nem gyűrődött fel valahova hanem meg tudtam állni normálisan. Jó. Tólhattam 2 kilométert haza. Megcsináltam, ma meg tök jót motoroztam. mindenki irány repeszteni aztán az élményeket itt lehet tárgyalni.
na elfogytak a 250-esek,nem pörög a topik ...........csak azért irtam ide hátha beindul
elö a P20/21 MZ TS csuzli postás motorokkal ne tud meg mentem 1 simson ENDUROval odabasz ..de tényleg majdnem zako volt...hát igen a jó(bb)hoz könnyü hozzászokni
Ezaz! Ha már ilyen régimódiak vagyunk, legyünk komcsik is!
miért mibaj van az arol2t és a mdc olajokkal kicsit nehézkes beszerezni(mindenhol motul,castrol meg hasonlo kapitalista termékkekel rontják a népet )
lehet elsem adom öket megtanitom kesztyübe dudálni mindet,aztán menedzselem öket
Jó rendben , ilyen dolgokra mindig ráérek
fatter 85-ben eladott warbijához maradt még pár liter szoci olaj, hogy ne veszzsen kárba ezt öntötted a tzr-be mi? Most már csak pár tized miliméter átmérőn közlekedik a füst, azt kéne kiégetni. Ha ezt megteszed, az biztos hogy feka hip-hopper lesz az egész környékből
oké de szerintem elbánok velük,jol megfüstölöm aztán eladom öket bantu néger bevándorkonak
Ha kirobbanna valami bandaháború közted meg a szomszédok között akkor jövök segíteni! rám számíthasz, meg útközbe összegyűjtöm vdanit is
igazábol nemszolnak probálnák meg (én se ugatok semmit pedig lenne kifogásolhato dolguk)