Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már nem azért...de a beírás/hirdetés dátumát nézted?
hivtalak nem lehet veled kontaktot találni 1-be érdekelne
Szia
Megvan még?
Üdv
Maradt valami?
sziasztok Urak!
nem érdekel valakit egy yamaha tzr 250 1kt motor?
mert sajnálatomra el kell adnom.
itt a link:http://www.kepesmotor.hu/yamah...
üdv :mindenkinek
Sziasztok.Rég jártam erre...Mi ez a nagy halál itt?
Szia nekem van tzr125 4dl kerekem 5000 ft ért arra17 150/60 as gumi valo ha kell hivj
305129874
Szia!

A hengerfej és a hengerek érdekelnének (power szelepekkel együtt), ha nem sérültek. Mennyért válnál meg tőlük?

üdv:Máté
mhubina@hotmail.com
Ok, köszi a választ! Pont az ilyen nézőpontokra, véleményekre vagyok kíváncsi. Kösz még egyszer
Szerintem ne a 2t 250-eseket piszkáld ezzel!Sem a kawa sem pedig a honda új 250 4t-jét nem lehet értékelni a semminél többre ha tudja az ember mire képes egy 2t 250-es.Hidd el nem bántásból.Azok akik yamaha tzr 250 tulajok min 45le-ös gépeket hajtanak, és ezek csak a 80-as évek vasai.Ezeknél már jóval erősebbek a 90-utánniak (60-70le). És ezek igazi supersport gépek.Szerintem Túl drága és ehhez képest gyenge az új 250-es kategória.Legalább lennének 4 hengeresek!Mint a 90-es években!
Pl: a honda cbr 250 birta a 20.000rpm/percet, na az nem SEMMI!
Szasztok!
Jövőre frissül a választék a 250-es kategóriában:
http://motorosvilag.blogspot.h...
Ha váltanátok és tehetnétek akkor maradnátok a 250-nél vagy inkább nagyobbra váltanátok?
szia szerintem veled beszéltem telefonon.
szia!
érdeklödni szeretnék hogy a lábtarto konrolok meg-e vannak?
szia!
engem érdekelne egy két cucc! ha még van belöle
engem a lábtarto konzol érdekelne mindketö.
elöre is köszönöm.

Üdv Ákos
sziasztok!
kb 130-as 17colos komplett hátsó kereket keresek fékkel lánckerékkel
lehetőleg dobfékeset de a tárcsás se gond
válaszokat itt vagy a ferrarif430c@freemail.hu címre irjatok!
köszi!
sziasztok nekem van egy yamaha tzr 250 blokkom elado amik a képen vanak bontom is ha kell. ára megegyezés alapján akkár postázom is de csak elöre utalással érdeklödni ..0670 524 1613 as számon
hát jah, ennek a topicnak annyi... nincs már 2t világ.
hétvége Kakucs? jön valaki? Ott megleshetnénk egymásét...
Kicsit nagyon be van tunyulva itt mindenki.Legalább te is tolj fel egy képet a masinádról.Legalább néznénk valamit.
Ja erről tud valaki valamit?Kihez került és hova?Mert ezt én szeretném meglesni testközelből.
kép?
RGV 250 A 62 LE VERZIÓT!
Rengeteg sok dolog kell.Fék,futómű,power szelep.
Nem mondanám,hogy jó karban volt tartva.Tavaly vettem,kicsiket gurultam vele aztán idöhiány miatt letettem.Most próbálom gatyába rázni.Nem vagyok benne biztos,hogy ebben a szezonban kész lesz teljesen.Szeretnék egy komplett fényezést is,mert nem gyári a fekete-ezüst-vörös.Ilyen volt eredetileg:
neked mi a baj a moccon? Mikorra készül el? Mert szerintem feltétlenül össze kéne futnunk, mert ilyen felülcsöveset konkrétan még nem láttam élőben..
Pontosan ugyan ebben a cipőben járok én is egy 3ma-sal.Te milyen vason dolgozol?
De van csak egyszer elkészül és akkor lesz 4t alázás!
na mivan? senkinek nincs már 250-ese?
Jó lenne egy 2T talit összehozni Kakucson, vagy Kecskeméten.. vagy akárhol, ahol alázni lehet a nagy gépeket.