Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs már meg sajna. Három éve eladtam. De miért kellett volna neked? Ahogy látom hegyekben állnak nálad a 2T 250-esek. Ennyire nem lehetsz megszállott. :) Amúgy Tamásiba vitték el első motornak. Ha kell akkor arra felé keresd.
Legszebb a TZR ,legjobb az NSR ,legolcsóbb az RGV-RS alkatrészügyileg
Sziasztok! Visszaolvasgatva a fórumban, látom, hogy itt többeknek igen komoly tapasztalatai vannak TZR 3xv kontra NSR MC28 témában. "Messziről" mindkét típus nagyon hasonló (hátsó lengőkar kivételével), különösen a blokk tekintetében. Mint lelkes érdeklődő kérdezném, hogy mennyire összehasonlíthatóak a motorok? Mi az egyik és másik előnye-hátránya? Használatban, motorozhatóságban ugyanolyanok? Blokkfelújításban, alkatrészek ill. alkatrészárak tekintetében, beszerezhetőségben van eltérés?
Véleményekett előre is köszönöm!
Szeva
Megvan még a TZR 3xv eladod?
Helló
Megvan még a TZR add meg a számod köszi!
Sziasztok felraktam multkór már a motorom,hogy eladó de elcserélném 125 feleti endúróra vagy croosra is.Tel:06703367639
Hali.Igen egyre ritkábbak de találni A szokásos oldalakon hasznaltauto.hu motor.hu sűrűn kell nézegetni.Mondjuk mi az olcsóbb és a javítgatással megéri e?Na itt fogsz elakadni
Fórumozók !
honnan tudnék vmi olcsóbb javítgatásra szoruló 250 es 2t sportot
mert nem nagyon találok
Az jó. Szívesen olvasnék róla.
Mert ahogy néztem 180as hengerek vannak nsr 125höz, de nem ugyanolyan dugó való bele, viszont a 125ösnek csapszegje is más...
Üdv
Majd valószínű benne lesz a Superbike magazinban , egyik barátomnak átadtam a koncepciót (főtngely hengerek technológiát) és beépíti az Mc21 -be ,én sajnáltam az Mc28 -at odaadni nekik De lehet összehasonlítják a következő fejlesztéssel ami vagy Aprilia RS400 (kell vennem egy + blokkot a főtengely átalakítás miatt),vagy Nsr 500 lesz csak nincs 5 tengelyes CNC-jó áron
Nem írnál valamit a 360asról? Hogy hogyan hoztad össze mondjuk. Meg hogy áll az 500as projekt?
1 megkérdezést megér,max meglepődsz hogy mennyi lenne(fogalmam sincs de valszeg nem lesz olcsó..de ki tudja ) Nekem anno power szelep volt a gondja...
Nem 150-ért vettem.
Akkor megnyugodtam,h normális a pilács üresben.
Sajna tudom,h ritka fosok is a főtengelytől meg a nicasiltól rendesen.
Yamaháéktól kell rendeljek tartályt akkor?
Necces lesz
Az-az motorhibás!
Most mindenkinél gyorsabb voltál :D
MC21-es igaz? Csak hogy fájdítsad a szívemet.
Természetesen
És tartályom ugyan nincs,de power szelepem, gyújtás,váltókar és 1 lengőkarom van hozzá (Csak azért mondom mert ritka típus,és én is anno beraktároztam hozzá..)
Szia.Az úgy normális(üresben világit)
Csaó!

Te vetted meg az NSR250-t amit 150-ért hírdettek tagnap?
Sziasztok!Kellene egy kis segítség.3MA-hoz kellene nekem olajtartály+sapka.Nem tudom,h ugyanolyan-e mindegyik TZR-en.
Meg egy kuplung kar is jó lenne.
Másik kérdés:Alapjáraton röfögve ég az olaj visszjelző meg a N,ha belököm speedbe elalszik az olaj is.Van telli köcsög olaj:DMost ez így van mindegyiken vagy nyomozzak testzárlat után?
és mik vannak hozzá?
esetleg komplett blokkod?
amit csak vázba kell tenni
Sziasztok!Ha valakinek tzr250 3xv alkatrészre van szüksége csörgessen.06702682108
yamaha tzr mosolygó lámpás fejidom eladó!
tzr 125é de ugy tudom a 250esé is ilyen, festésre szorul,
ár:10ezer
nem tud valaki TZR 250 3XV t?
bármilyen állaputú érdekel
vállasz ide
köszi
Örök harag!
egészen nyugodtan!