Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alakul a TZr -m
ÁÁáá..már ezer éve nincs motorom..
A TDR 250-ed meg van még?
Tudom,hogy nincs powered de egy próbát megért.
Nem tudok powert már csak pár apróságom van....
Igen már többen mondták!
Az fzr fórumon is dopták a témát.De az egyik csávó irt,hogy az fzr 600-ason is 298-as van akciósan 34ezer.De nagyon köszi a gyors reagálást.
Még egy power taláj nekem léci a másik mellé
Szia. Rossz vagy keresésben... nagyvason Pl- XJR400
Tudja valaki honnan lehet 298-as féktárcsát szerezni?Sehol sem találtam,lassan cserés lesz és kezd idegelni a dolog!A nagyvason is 310-est irnak gyári méretre de ez baromság mert az enyém 298-as és a sevice manual is ezt támasztja alá!Szóval ha valaki már rendelt v.honnan kérem informáljon.Köszönöm!
Sziasztok
Keresek Tzr 250 3xv ,vagy tzr125 4fl ua. Két oldalidom közötti eke idomot. jakabracing@gmail.com
Köszi
Valaki befingott erre a fórumra h büdös még írni is?
Hali
Nem tud valaki eladó TZR250-est 1989 utánit?
Lehetőleg jó állapotú érdekelne.
köszi
Eladó '94-es évjáratú Tzr-ről levett olajtartály és a fejidomot tartó "konzol" 5000Ft-ért! Külön külön is megvehető! Képet kérésre küldök! Érd.: 06 30/376-52-21 vagy jimykeee89@freemail.hu
Reggelt.3ma hoz pár alkatrészem van még-egyben 15eFt vihető.

+50le típushoz 1db-komplett balos power szelep -20eFt

-0670 364 54 42
Persze!
Hogy én erre miért nem gondoltam.Tiszta hülye vagyok.Amugy azt az anyagot amit az öreg igért nem találom.Elvileg van otthon 20×1,0-es menetfuró.Meg kell keresni+kell 1 32-es anya oszt voala!
jól le kell flexelni
Valaki megtudná mondani,hogy a 3ma-s elsö lánckerekét lefogató anya jobbos v. bal menetes.Illetve van-e valami trükje?Vagy csak az enyém ilyen szervizelhetetlen(be van verve+szilikonozva az egész).
Van egy pár tzr 250hez kompatibilis alkatrészem ha valakinek kellene szóljon olcsón oda adom.
Azért, mert tetszik a motor.
Csak kiváncsiságból neked miért a 3ma kell?
Tudod ha valaki talál 1 ilyet nem reklámozza, hanem megveszi! Nem egyszerü az alkatrész beszerzés meg nem is olcsó.PL: olaj tartály jeladó nélkül 30eft.És ez csak egy tartály nem az elektronika vagy a balos henger.
Vagy ha tudsz ilyet eladót.
Okés, de ha meggondolod magad, vagy esetleg eladásra kerül írj. Köszi.
A fene enné meg a fönökömet,hogy csak akkor jön be ha a fórumon v. az apróban barangolok!
Az elöbb írtaknak csak az a lényege,hogy örülök a gép megvásárlásának és nem tervezem eladni.Még akkor sem ha valaki rálicitál a vételárra.Miért legyen valaki másé egy ilyen ritka motor,csak a pénz nem ellég jó indok nekem.Most ugy álltam,hogy megengedhettem magamnak,és majd szépen lassan tökéletesitgetem,javitgatom amit csak tudok.
Nagyon sajnálom de nem eladó! Elöször csak megnézni akartam, 4t volt tervben de nem hagyhattam ott.A volt gazdi nem engedett az árból és azt mondta:-Ha ennyiért nem megy el,akkor irány a pálya addig mig csak birja.
Megtudom érteni!De nekem nem pályázni kell.Igazából nem tom mire kell csak KELL ÉS KÉSZ!
http://www.facebook.com/photo....!/photo.php?fbid=199148196780617&set=a
.199147860113984.54146.151723934856377&pid=673482&id=151723934856377