Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

45 :)
sziasztok valakinek nincs 125-ös cdi je?
előre is köszi!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Szia.Mivel két hengeres és hengerenként 1-1van benne..........
Szia!Nem nagyon vágom a dolgot.Azt irtad,hogy van egy baloldali.Szoval akkor két darab kell hozá?
Szia.1 baloldali van 20eFt
Sziasztok!A motoromba keresek power szelepet mert az enyém elkopot.A mocim Yamaha TZR-250 1kt 1986-os ki adásu.Ha valaki tud kérem jelezen.Köszi!
Hali, itt vagyok:)
van léptetővillám 125be,2ér megfelel?
HElló!
Írj ra cosmora a 125 ös forumban!
helosztok keresek yamaha tzr 125-be léptető villát nagyon sürgős akinek van lécci írjon
KÖSZI
Ez már annyira jó állapotú, hogy megáll a talpán
Hello!
Akit érdekel van eladó jó állapotú első és hátsó gumim,Pirelli Dragon gumik,elől 110/70es hátul 140/70-es,5ezer/db áron vihető,postázni is tudom!
Valaki nem tud mororra plexit?yamaha tzr 125?yamaha tzr 250?yamaha fzr 400?vagy valamilyen tzr 250alkatrészt?
Üdv mindenkinek.
Eladóvá vált egy Yamaha tzr 250 ypvs 3Ma.
motorikusan rendben,kisebb esztétikai hiba.
Ár:megegyezés szerint.
ha kérdésed van:Msn:crazyruca56@hotmail.com
Email:nyakast@freemail.hu
Igen lehet bár ebbe nics csak 2 suzukai verseny +2 hungaroring a japán újonan belevette az Rc Sugo kittet aztán vitte a pályára km óra sose volt rajta !
Szia!
Egy ilyen TZR250 felújításához honnan tudsz alkatrészt szerezni? Ha a blokkot szét kell kapni, főtengely, váltóalkatrészek? Japánból lehet rendelni gyári cuccokat még?
Grat és sok sikert a motorhoz! Hasonló az ízlésünk
rendben akkor majd 20a után kereslek addig is köszi öregdio
értem én
Szia.Ok.A gyárija Mikuni 28mm
az ötödik az a harmadik
szia chevy figyu 20a után kereslek most nyaralunk pár napot utána megbeszéljük a bizniszt oké?a harmadik képen a karbik azok milyenek?mikuni vagy dellortó és hányas torokátmérő?lehet érdekelne! helló öregdio
Sziasztok.3ma(63le) pár megmaradt alkatrészek,illetve 1kt/2ma(50le) 0670364 54 42
színátmenetes és fényvisszaverős matricákat nem!
Helló
És színátmenetes nyomtatást is tudsz pl feketéből metál lilába?
Helló
Az nagy segítség lenne ,V2 500 NSR -t tervezek arra kellene legyártani!