Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól mondták, a hajtókat alsócsapja nem cserélhető.
Sziasztok
2ma műszerfalat keresek. mekkmaster@citromail.hu
Én azzal is megelégszem ha jó állapotura vissza tudom állitani.Hallotam 1 olyat,hogy a fötengöt nem lehet felujitani csak 400ezerért cserélni. Persze ezt 1 yamaha alkatrészes mondta.Tényleg igy van?
Ez az életem része fejlesztem őket! :))
JRC megnéztem a képeket az NSR-edröl.Több 2t-d is van?
Köszi a címet.Megtudod nézni a képeit.Tavaly augusztusban volt meghirdetve itt!
Reggelt! Manual itt megtudod nézni
http://www.pure-2-stroke-spiri...
Na lássuk milyen csodát vettél Képet róla [O02!
JRC nem eladó.Nem tom miböl gondoltad!Ez nem is lesz eladó.Van aki megörökli majd ha meguntam,de az is évekbe telik!Csak NE lenne tél!Ja mellesleg mult hónapban vettem és van rajta csinálni való.Valaki megsughatná milyen a víztartály ezeken mert nekem csak a cső van meg és szelel a rencer.
Ha papíros érdekel jakabracing@gmail.com
Csak most darabokban De legalább fínyes lessz a kipúú
3ma-s 1990-es
Helo mindnekinek eladó egy yamha tzr 250 családi okok miatt nagyon sürgősen! Hibátlan állapotban 2012 augusztusug müszakival a power szelpek szeptemberbe lettek kicserélve és még sok aproság. 190000 ezerért azonnal vihető!
Helló
3XV -d van?
Nem jó,hogy a fórumon tudunk csak dumálni.Vettem króm tisztitót!Sika-mika de nem sokat javul.
Köszüönöm.Meglestem.Húzós kicsit de jobb mint a gyári.
Szia(sztok) www.nagyvas.hu
Ott se olcsó...
Sziasztok.Rákérdeztem az olajtartályra Yamaháéktól.Nem vészes de nincs a padláson valakinél egy jó állapotú.Másik kérdés:féktárcsát honnan lehet a drágákhoz szerezni.Dobjon már fel egy linket legyen szives aki már keresett,akart,rendelt már 3ma-hoz.A gyári 110/db ez azért húzós már.
Reggelt!63le-TZR250rc megmaradt alkatrészek egyben 35eFt

50le-TZR/TDR250 R1-Z mikuni karbik+membránok-power szelep-komplett kuplung szerkezet-egyben -45eFt
Jó állapotúak és igen ennyibe adom(negatív kritikára nem vagyok kíváncsi..köszi )
Írd meg te mit derítettél ki róla jakabracing@gmail.com
Én inkább begyűjteném őket!
Cimborám említette, hogy gondok vannak a motorral.
Korrekt motorokat már csak tőled lehet majd beszerezni a jövőben?
Sajnos Törzskönyv!
Hívtad te is?
Hi, a mohácsi TZR-t nem veszed meg? Motorbaja van vagy törzskönyv?
Szeva

Légyszi küld el vagy a motor rendzámát vagy a tulaj nevét és születési idejét e-mail be!jakabracing@gmail.com
2 üteműből sosem elég !
Sziasztok!Elszeretném adni Yamaha tzr 250 86-os motoro.Vagy cserélném enduro,cross.A motoromon 2012 aug-26 műszaki vízsga van és akkor felet újitva minden egyes kis baja.Sajnos nem tudom ki használni.Jógsi miatt.Hívj meg egyezünk!Tel:06703367639.