Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Urak!
segítséget szeretnék kérni.
van egy yamaha tzr250-es 1kt.
és powerszelep keresek hozzá jobbos és balost ha valaki tudd lécíves jelezzen!
T : 0630 255 84 02
Helló, meg van még a Tzr?
Üdv: Ádám
Az enyém még a 12-ezret is le forgatta.Szerintem keres meg egy hozzá értő szerelőt mert a 8-9 szerintem kevés.
Sziasztok, nem rég vettem egy TZR 250 1KT (2MA) motort. Jó, nincs vele semmi nagyobb bajom, az érdekelne hogy power nyitástól még meddig szoktak ezek a gépek forogni? Az enyém 8 fél, 9 ezer körül már hanyatlik a teljesítménye és inkább kéri a következő fokozatot.
Youtube-on ahol jól látni az órát csak a 3MA-ast és a 3 XV -est találtam, de azok 10-11 ezerig vígan pengetik a gépet.
Ha tudtok ezzel kapcsolatos infot esetleg miaz amihez lehet, érdemes nyúlni azt köszönöm.
taller@citromail.hu
Egy email címet ha tudnál adni?Mert ahogy elnézem vágod a témát és lenne pár kérdésem egy két beállítással kapcsolatban..
Üdv
Szia!
Jövőhónap közepe-vége fele érdekelne a dolog ugyanis a mai napon ki lukat a dugattyúm és vennem kell újat plusszba szétkell húzni a blokkot.Ha tudod légyszíves tedd addig félre nekem.
Köszönöm előre is,üdv!
Azaz akkor fogtad meg ha rajt ülve jobbos idom :)
Szia
Megfogtad isten lábát:) van jobbos idomom
Kurens darab 17mátyás szint sertetlem
Sziasztok!
Új első féktárcsák R1-Z 89’-90’ ; TZ250 90’ ; FZR400; XJR400; FZS600 (+S) 98’-2000 ; FZR600 89’-91’ ; FZ750 89’-91’TDM850 91’-01’ ; FJ1200 88’ ; Aprilia RST 1000 ; Ducati 900 ; Ducati 907 vasakhoz!
Akit érdekel mailen keresztül érdeklődhet.
Üdv,
István
Szinte esélytele a dolog e bayon találsz 20000 ert kb....
En is keresgeltem de a vege az lett hogy uvegszallal öszeragasztottuk
Sziasztok!
Szükségem lenne egy TZR 125 4FL vagy TZR 250 3XV jobbos farokidomra,ha törött vagy repedt nem baj csak ne hiányozzon belőle.
Nincs valakinek esetleg?
Hali!
Van esetleg csomagtartófedeled?
e-mailben kéne a tel számod
Hali engem érdekelnek a cucok!Főleg a futómű!
zoli406@freemail.hu
Szia
Küldj képet ha van!
jakabracing@gmail.com
Sziasztok. Van egy komplett tzr futóművem,és számomra már csak a helyet foglalja. Van első-hátsó felni jó állapotú gumival, első hátsó fék munka hengerek, kormány, első teleszkop jó állapotban! Kupázni akartam vele,de végül nem valósult meg. Van még elég sokminden,amit nem soroltam fel! Pontosan nem tudom melyik évjárathoz-tupushoz való futómű!
Kell majd a pénz a következö prjektra.
De nem azért mert szar ami szinte lehetetlen mert minden teljesen 0km es cucc benne
Nagyon király és megtudhatom,hogy miért akarod eladni?
Szia
Egész jól !
A balmoldali membrán szivatott egy darabig nem akart menninrendesen a ball henger csak köpte a benyát
Aztan már mást nem tudtam csinalni h felcseréltem a két membránt es lás csodát ment vele a hiba a jobb oldalra de szemmel látható hiba nincs rajta nem lóg zár elvileg rendesen
Szerkezetileg kész van elektronika minden kó festeni kell és akor 100 % os lesz
Hangjanis egEsz jó lett ( egy dob ba vezettem bele a két rezót)
Ha kész lessz valószínű hogy meghirdetem de egy nyarat élvezkedek vele :)
Üdv! a mito,hogy áll?
Szia! Csörgess meg légysz! 06307003540 köszii
szorry nem.