Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ez másik 2 fél!
Te akartad mert állítólag volt valaki csak visszalépett
Megvetted a pécsi tzr t?:)
Vettem 2 hiányos felülcsövest egyik vámpapiros ,akarok egy egészet mellé ami papíros !Vagy eladom az egészet ha nem találok komplettet :)
Szépen bevásároltál!
Van valami terv is vagy még az anyagot gyűjtesz?
Kezdődik a 3MA korszak :) Ha van valakinek bármi érdekel :) jakabracing@gmail.com
Nem,3ma5-ös 1991es kiadás.
kb ilyenre hasonlót készitek, majd téli elfoglaltság lessz,blokk kész 234-es lapsuberes mikunival, csö is kész a gyári tragédia
és 3xv a száma
Nem akarok én versenyezni!Csak szeretem a TZR-eket.Ha sok lóvém lenne vennék is mindböl egyet:1kt, 3xv.Az 1kt-ból láttam (igaz csak fotót) egy ránc felvarotat,nagyon állat lett.
Az nem semmi már mint a blokk ami 5ezret ment.Ritka az ilyen alkatrész ezekhez a gépekhez.
az europai az 50le persze van benne még 1 pár paci, amit elö is lehet csalogatni, ezért mondom a 350-nest mert az utcai versióba is
59-63 ps attol függ 31k vagy 1ww-s. én is kimondottan pályamotornak vettem bár minden papirja megvan rszámos ráadásol örizgettem 1 1kt blokkot vagy 5 éve amiben 5-6e km van
azt még fehérember nem bontotta meg. az kerül bele azt van 1 másik komplett blokkom is. A tzr az ritka ypvst olcsobbé kapsz
meg azzal lehet menni mami kupába mennek is vagy 3-man a tzrrel meg csak x-be vagy csak menni
Érdekelne,hogyan lehet egy 1kt-ést tuningolni?
Mert a 45 paci kicsit kevés.Persze ez is komoly pénz lehet.
jobban jársz 1 ypvs sel az több van, bár én most csinálok a többi rd mellé 1 olyat amit kerestél pályára
Maximálisan igazad van!És annyival egésziteném ki,hogy ha 2t 250-re
vágyik akkor ne legyenek költség határok mert akkor nem jön össze.
Nekem nem is tudom mennyim van a TZR-ben.És még a blokkot nem is kellett bontanom(igaz nem mentem vele csak 7ezret mióta meg van).

Nagyon bejövös a 350-es Cagiva!És ezzel mertél utcán is menni?Van vidi v. több kép.Komolyan érdekelne ez a projekt mert nagyon nagy ötletnek tartom.Persze láttam már örült csávók Aprilia rs 250-be teték az rd 350-es blokkot 500-as hengerekkel.Na az sem semmi.Csak irgalmatlan összeg
Telorol irtam azert furi..:)
meg egy kèp
Hehe
ennek az àrnak a töredékéert csak max törmeléket kapsz..... 250 esbn meg pláne
en rd 350 blokkot éptettem utcàra , nem pàlyàra... Ès csak egy alap gyàri blokkko 220 000 ft ből hoztam ki .. Csak japan alkatreszeket raktam bele

es csak a blokk volt anyi..
De ha erdekel az mito 125 vâzban van benne Az első osztàlyú pálya gepalapnak
de olyan csak egy van az országban
erre inkabb aratvsem mondok.....
Köszi srácok, de tzr 250et kerestem pályára. Nem érdekel más, köszi
Helló! Nekem lenne egy derbi gpr 125cc eladó. Yamaha tzr 125cc van benne! Ha esetleg érdekel szólj.2007- es hibátlan moci! Képet tudok róla küldeni ha érdekel! 50cc-ként használva!
Az rengeteg. Valami pályamotort szeretnék csinálni, ennek a töredékéért. De azért köszi hogy írtál!
Teljesen uj blokkal! fenyezve rendszâmos 320 lesz kb
250est keresek inkább, de azért köszi :) Amúgy mennyit kérnél érte?
Nekem van egy 125 ös 4fl elado japan
Sziasztok! Van eladó TZR-je valakinek?
amint írtam csak ezek vannak már meg, és nem is tudok olyat akinek most lenne :(

Egyébként elkelt az alkatrész kupac ;)
szia!
engem érdekelne a tzr bolokk.
ha még meg van vagyis leginkább a power szelepek érdekelnének.
elöre is köszi
Sziasztok!
Van pár darab tzr 250 megmaradt alkatrészem 1kt-ról.
Csak az van amit felsorolok, egyben az egész 5 horga orrú mátyásért vihető mert csak rugdosom itt.... Kérésre fényképeket tudok adni.
-első sárvédő
-ülés (szakadás mentes)
-farokidom törés mentes
-balos első lábtartó konzollal
-láncvédő
-2db víztartály
-1 db hátsó lámpa (foglalat rossz, búra ép)
-duda
-km kihajtás
-relék
-hátsó fék olaj tartály
-berúgó szerkezet
Csak ezek vannak egyben 5ért szerintem nagyon megéri, ha itt nem megy el a fórumon akkor felrakom hirdetésbe.
Erről a motorról valóak: