Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok most újítok egy tzr 250 1 kt-t és sok új alkatrészre lenne szükségem hol tudom beszerezni ezeket ?Győri vagyok
Sajnos messze a jótól de alakukóban van!Csak most vettem egy 600-as gépet és ezért megint vissza tolom a TZR-t pihenni.De ahogy lessz kedvem megint barkácsolgatom.Idén már ketyegett de kint még nem voltam vele.
Köszi Te hol tartasz?
Grat!
Szép lett!
Ilyen lett!
Szia

Lesz egy teljesen felújított 3ma nemsokára eladó!
Szia

Most fújtuk eredeti SP fényezésre ,mert ciklámen színű volt piros helyett,úgyhogy semmi képp ne rendelj innen ahonnan én! Pedig arany áron rendeltem ! Holnap lesz kép addigra megszárad a kamrába,így gyönyörű majd meglátod ! Csak nem hiszem hogy így már eladom!
dobnál fel képeket!Nem igérek semmit de éppen a minap gondolkodtam a cserén vagy a fényezésen?!Szeretem ezt is de nem eredeti mert 91 ben nem ilyen volt a fekete ill nekem eredeti szine a cián, arra fujták a feketét én meg igy vettem.Ha látok képeket tudom majd,hogy kell v. nem!
Szia tudom nem most hirdetted a tzr de érdeklödöm hogy meg van még? ha nincs esetleg nem tudsz valakit akinek lenne?
Sziasztok yamaha Tzr 250-es motorkerékpárt vásárolnék 1990-es évjáratól
Üdv mindenkinek! yamaha tzr 250 1kt blokk alkatrészt keresek,kuplung és gyújtásfedelet,stb akinek van kérem jelezze előre is köszönöm! email: fukuoka@freemail.hu
Szia

van egy ilyenem eladó ,ha érdekel!
http://www.ebay.com/itm/tzr250...
Üdv

1kt cdi megvan még?
Szükségem lenne 3ma benzincsapra ha valakinek van kérem jelezze!
//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
Szevasztok!eladó TZR 250 est keresek csak papiros és működőképes érdekell,vagy minimum Papiroztatni lehessen!
Volt egy 3ma a tulajdonomban 2 éve adtam el valahova Kecskemétre már nem emlékszem.fekete szinű motorhibás volt a drága az is érdekellne! culera@citromail.hu Köszi Gábor!
Üdv
jakabracing@gmail.com

konzultáljunk légyszi
Üdv
Küldj képeket és árat légyszi !
jakabracing@gmail.com
Szia
Maradt valami?
Szia meg van meg a tzr első futómű?
Nekemkellene rola az első fék kompletten
Irj számot hivlak es mehetsz feladni a postára
Szia írj árat jakabracing@gmail.com köszi
Hello!

Úgy halottam téged lehet érdekelne egy Tzr 125 első tárcsa. jó állapotban van, szegecselés nem lóg nincs borozdásra kopva.
sziasztok uraim!
valakit egy yamaha tzr 250 1kt nem érdekelne.
motanikusan semmi baja csak esztétikailag kéne csinálgatni és adok hozzá egy csomo dolgot és müszaki is van rajta szeptemberig.
az ár megegyezés szerint .
Azért én nem hisztiznék 3 percnél többet ha hozzám vágnának egyet.
De azért igazad van.Ismerem a digók gondolkodását és technológiáját!Nem kéne semmi ami olasz,csak a Bimota a kivétel.
Az Olasz,sosem lesz NSR ;)
Lehet egyszerűbb lenne beszerezni egy Bimota v2-őt!