Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Urak, segítség kellene. Csinálok egy 1KT-s alvázszámú TZR 250-est, és nem tudok úszószint adatot. Valaki esetleg.
Az már nálam van sőt beépült!
Üdv
Lengőkar megmaradt?
Sziasztok!
Már többször olvastam is itt a fórumon, hogy ez a karbi folyás másnak is probléma. Nekem 10 percig tökéletes a motor utána elkezd belőle ömleni a benzin és hiába csinálok akármit a teljes tank elfolyik. Akik ismerik a probléma megoldását kérem osszák meg velem.
Előre is köszi!
2TPOWER
Nem akarok a nagyok dolgába bele szólni de ha eladod soha de soha nem lesz még egy ilyened!
Én legalábbis igy gondolom!
Ja szép masina grat hozzá!
Az adatlapomra töltöttem fel képeket.
Dobjál már fel néhány képet!
Csak kiváncsíságom miatt kérem.
jakabracing@gmail.com ide tudsz írni privátba
Szia

Én megcsinálom ,vagy megveszem! Hívj fel légyszi
06307003540
Aha hivj fel vagy irj smst es megbeszèljük
30 5129874
Miért, megvennéd?
Nem adod el?
Valahonnan jön ki egy cső a szabadba, azon kifolyik az összes benzin a tankból (álló motornál is). Valamint a csapnál is csöpög.
(Távol vagyok jelenleg a motortól, így én is csak elmondásból tudom.)
Mi a baja?
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani szervizt/szerelőt 3XV-m szervizelésére? Idő és kellő tapasztalat hiányában saját magam nem állnék neki.
Elsősorban Dél-Dunántúli vagy Bp. közeli lenne jó, de mást is szívesen meghallgatok.
Szia Érdekel
jakabracing@gmail.com
ja és a kuplungkosár megoldódott e bay ről viszont ha valaki tud tzr 250 re slick gumit az szóljon 17-130-70 17-110-70
van egy 350 rd ypvs -m ha érdekel valakit kicsit lepusztult de a motor működőképes
Nekem van olasz 4dl
Az jo hozá akor15holnap öszehasonlitom
Mert van mimdkettö
Igen,ha ráadom a gyújtást üresben világít a "Neutral" lámpa.Néztem a sztender kapcsólót,jónak tűnik.Tegnap kimértük a jeladót,nincs baja.Nekem egyre gyanúsabb a motorvezérlő fekete doboz ami a blokknál van a vázon belül.Mennyiért lehet beszerezni olyan vezérlőt?
Lehet még jeladó vagy a cdi
De!
Már 2 4fl el is talalkoztam hogy rosz volt a sztender kapcsoló és sztenderen nem indul el....
Nezd meg azt is
Valamint az üresjelzö is szarakodik néha
Ha ráadod a gyujtást akkor vilàgít a zöld neutral lampa? Persze csak üresben...
sziasztok tzr 250 1kt hoz kellene kuplung kosár
Üdv az uraknak! Új lennék itt.Mivel a 125-ös fórum nem müködik,ide írtam.Van egy japán belpiacos gépem,és nincs szikra,így vettem meg.A tulaj 8 évvel ezelött cserélt benne dugattyút,és azóta áll,mert nemtudott rájönni a bajára(közben vett egy 1200-as Banditot)és így nem is foglalkozott vele tovább.Gyújtó trafó csere sem segített,már mindent átnéztem.Szerintetek mi lehet a probléma?Minden segítséget előre is megköszönnék.
robert860523@freemail.hu
Üdv! írj egy elérhetőséget van egy két 1kt alkatrészem!