Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Nem tudtok 420as lánchoz hátsó lánckereket 44 vagy 45foggal?Már mindenhol megnéztem de csak 47es van/gyári méret/.Találni találtam,de csak 428as láncnál van választható hátsó lánckerék...Megköszönném ha valaki segitene!Már az összes létező motoros webáruházat végigböngéztem.
Köszönöm csere nem érdekel. És csak egybe szeretném eladni.
Dizel tank tényleg nincs rajta, de például olajtartály, víztartály meg igen.
Ezeket akár lehetne tanknak is hívni.
Van olyan, hogy DIESEL tank is?

Az csak simán tank!
A motor jellemzői miatt Diesel vagy benzines üzemű a gép. Nem attól hogy milyen anyagot töltesz a tankba.

Tölthetné Dieselt is, de akkor a "motor" tönkremenne a tankod NEM!
Ha kell lehet tudok alkatrész kódot...
Évjárat?
Vagy ha adnám az egész rendszeremet (tervezett kipufogó) letudom fényképezni,és akkor a leovincét adnád énmeg ráfizetnék vagy 7 ezer ft-ot.
A képen aránylag látszik.. Nincs jobb kép róla..:S Videót tudok csinálni hogy milyen hangja van,szerintem fordulaton nagyonszép.Vagy 3 ezer ft-ot.
Milyen dobot adnál érte és mennyit fizetnél rá?
tzr 50 93-as hoz gyujtáselektronika eladó ár 5eft
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
Angel eyet,hogy lehet belerakni a tzr-be? Első lámpát,hogy lehet szétszedni?
Szia! A dobot nem adod el külön? Adnám az én dobomat cserébe+ ráfizetnék valamennyit.
Sziasztok eladó lett pár alkatészem ha valkit érdekel esetleg?! A henger egy polini sport vas 50es, egy furatás kell neki, alap méretü én kb 2 szezont mentem vele. A kipufogó is kb 2 szezont ment szép állapotban van nem karcos, sérült a kipufogó eleje le lett fekete festékkel festve hogy ne legyen baja mert bandázs volt rajta( nekem úgy tetszett) a kipuhoz van egy egyedileg gyártott saválló (nem rozsdásodik, nagyon masszív) tartóm is. Az üléspúp nemrég lett lefestve szép állapotban van erős üvegszálból készült és csak fel kell csúsztatni az ülésre nem kell csavarozni és nem is zörög, stabilan áll.
Szia 15000 eft
hello mennyiért adod a tzr50 vázat?
Ezeknek a gépeknek miért ilyen pöcsköszörű hangjai van? Ez nem 50-es és az enyim 50-esként szebb hangú...
Jössz kamerával felveheted a hangját...
Egy kis http://youtu.be/2DfDF_oCM10 még az őszről. :D
Hali valaki ehez a fajta yamaha tzr 80-hoz nem tud ajánlani 1 benzin tankot ?
Jelen pillanatban sehogy.Blokk sincs benne kilett cserélve a főtengely,főtengelycsapágy minden átnézve rendberakva.
Hogy működnek az indexeid?
Szétszeded és beviszed egy csapágyboltba. pl skf.
Ők biztos adnak méretre való szimeringet.
Üdv!

Most vettem egy Yamaha TZR 50 1994 es még csak berugós és érdekelne alkatész hozá pl: láncvédő, elő sárvédő vagy esetleg motorikus alkatrészek pl: 50-80 110 polini hengerszett ilyesmik érdekelnek bárkinek van valami alkatrész akkor az írjon ide esetleg az e-mail címemre djrotti@freemail.hu
Elöre is köszönöm!
szia! jutottál már valamire a motorral? pontosan mi is a tünet?

moto46@freemail.hu
Sziasztok eladó 2004 es tzr 50 váz a képen látott alkatrészekkel.
Sziasztok 2006-os tzr hez keresek minkét oldalra oldalidomot.
Ha valaki tud ebben segíteni vagy van neki ezena számon elér vagy írjon.
Köszi előre is
06306099329
cascas@freemail.hu
Elhiszem de ez nem csak olasz hanem sok spanyol gyártmányu alkatrészek is vannak rajta!Ami nem igazán minöségi!Amúgy valóban a régi jappán gyártmányu yamahák még mindig strapabiróbbak mint ezek az újabb modellek!Nem konkrétan 50.-esre gondolok hanem úgy általánosan!
Az olasz is csak olasz, japán sosem lesz.
Én már bánom, hogy ezt az olasz TZR-t vettem.