Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akitől veted az egy igazi faszfej!
Háát, valamikor, de nemtom mikor.
Jól hangzik:D Valamelyik nap kinéznék hozzád ha rá érsz, mert utána kérdeztem és ezt a fostalicskát 3 fajta gyújtással szerelték és mind a 3nak másfajta a mérete.....csak hogy ne legyen egyszerű a dolog:) Akitől vettem azt meg nem érem el mert eltűnt mint a kámfor ő biztosan tudná hogy milyen gyújtás van rajta.....
Dani, az a vicces helyzet van, hogy ha tudsz várni kicsit, adok neked lehúzót, mert pont iylet fogok gyártani mostanában Mikivel:)
az alsó idomok érdekelnének,még átgondolom! :D
Hello!
Eladó idomok!
Van két piros (teljesen gyári,motoron még nem volt) alsó idomom 20 000 Ft-ért darabja. A jobb alsó fel van matricázva a bal alsó még nincs.Teljesen használat és karc mentes mind a kettő. Továbbá van egy kék tankom is 20 000 forintért,bár ez használt.Eladó még egy pár index és fejidom tartó vas is.
Az iylene tizenéves cuccokban rendszerint van homok, meg sólé gazdagon, kenőanyag meg semmi.
Úgy emlékzem ezeken beugró fogaskerekes cucc van, ha telemegy szarral a pálya, em ugrik be.

A helyedben valamelyik hétvégét rászánnám az elmaradt karbantartások elvégzésére, lebontanám a dekliket, kimosnám az össze tartályt meg blokkot, kipucolnám a kiput, bezsíroznámolajoznám amit kell
Az önindító is kapufát lő 10ből 9szer. Hol csak elforog magában, hol beakad teker 2 kört aztán megint elforog magában....erre esetleg nem tudsz valami megoldást, vagy valakit javasolni aki ezzel foglalkozik?
Jaja, a régi tézik kisebbek voltak.
ez a 140 kiló ez vicc, nehezebb mint egy p20:)
Hát ennek is az önsúlya olyan 130 kiló megtankolva......49ccm-el:) De a 6 sebességes váltó miatt egészen haladós gép ennek ellenére, mondjuk széria esetében gyorsulásról nem lehet beszélni, az általad faragott mini tuninggal (simson..:D:D) mindig elkentem a lámpánál, amíg ő 3ból-4be rakta addigra forgattam le a 2. fokozatomat, és néztem a lemaradó TZR-t a visszapillantómból....ha indulásnál nem húztam el a picsába akkor végsebességre együtt mentünk....viszont a fék a TZR-en bitang jó, és nem kell görnyednem rajta mert elég nagy testű gép kényelmes az én 189 centimmel is:)
Múltkor Dimma lemérte egy rs50 lengővilláját meg hkerekét, több mint 16 kiló volt...
Hát hülyék ezek?
Nekem amúgy a kicsik közül azonos évjártból a tézi teccett a legjobban, az volt a legkisebb.
Arra gondlok amelyiknek még yamaha blokkja volt.
Hunyorizáltam, nagyon jó kis blokk, fájdalmasan egyszerűen szerelhető.
A főci ugyan vékony mint egy beles visrsli, de bírja.
Persze, azért nem egy régebbi honda-suzuki blokk...
Mennyire hulladék ez a minarelli? Haverom 2 éve használ ilyen hulladékkal szerelt gépezettet, de azon kívül hogy úgy zörög mint fém sütis dobozban sok 6os anya más baja nem nagyon volt még. Csak azért kérdezem hogy tudjam mire számítsak? :)
Sziasztok !
Valaki véletlen nem tudja hogy honnan lehet szerezni km kábelt ?
Meg hogy pontosan ezeknek mi is a neve...elég gyorsan megadta magát -.-'
:D
Minden kis motorban ugyan ez a hulladék minarelli blokk van, amelyik későbbi, abban a méghulaldékabb derbi:)
Aprilia enduró-gyorsasági, yamaha, enduró, gyorsasaági, satöbbi, mind tök uygan az, tart iylenekhez lehúzót.
Ha ráérnék, gömbölyítenék neked egyet, de mostanában nem fog menni.
A hengerfej is új a vízpompa is rendesen működik a lamellái nem kopottak és rendesen forog (a henger fej meg csak a dugó átmérő miatt nem passzolna és a tömítés szett is új).
Igen köszi a kérdést szétszedtük rámértünk a lamellákra és 0,2mm-rel kisebbek voltak (vékonyabbak).Tettünk bele ujjat.Most már jó
A képen a 8-as számú alkatrészre gondolok.
Z.
Erre nem is gondoltam, azt hittem MZ-Simson alkatrész az amivel inkább fel van szerelkezve, még közelebb is lenne a melóhelyemhez, kösz az ötletet hétfőn felhívom.
Molná Péter (futár) eléggé árul az yilen átlag blokkokhoz lezúzót.
Jah az lettem:) 1 hete áll lassan mert szimeringes lett, és a Lágymányosi híd közepén úgy gondolta hogy bedadog, gyök 2vel le tudtam menekülni róla és valahogy haza vergődtem vele:) Hétfőn jön meg a lendkeréklehúzó hozzá aztán kicserélem szimeringet és reménykedem hogy nem máshonnan szív falsot :(
Kecseg yamahás D:)
:)