Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Olajpumpa, tökéletesen működő, nincs valakinek eladó?
Nemrég szeretltem ki a mociból ( 2005-ös TZR 50) , nem működik mindig túl jól. Mikuni és 21N feliratokat találtam rajta.
Sziasztok! Van valakinek jó állapotú 2000 környéki ( japán gyártású ) TZR 50-ese? Köszönettel Tuji
Sziasztok!Nincs valakinek eladó 130/70R17-es jó állapotú gumija,illetve 2006-os tzr-hez hátsó lengéscsillapítója?
hogy lehet a világítást lekapcsolni? van helyzetjelzője? egyáltalán nem lehet lekapcsolni?
szerintem igen,mondjuk nekem 20w50es castrol van benne.
http://www.olajshop.hu/repsol-...

Ez jó hajtóműolaj cseréhez?
Sziasztok!

2005-ös évjáratú TZR50-hez milyen fagyálló kell? meg, hogy megy a folyamat? olyan kell bele mint az autókba 50% fagyálló-50% víz?
Sziasztok ! SOS
Yamaha tzr 50-es hez kellene ez a aluminium alalap +jeladó kompleten ami a képen van de csak ez a fajta jó ! Lányom motorjába kellene. Bontósok segítsetek !Előre is köszönöm.
Sziasztok!

Km szenzor/jeladó problémám van, szeretnék egy új jeladót venni, nem tudjátok, hogy melyik motoréval egyezik meg a Yamaha TZR50 (2005) jeladója? az aprilia sr50-é nagyon úgy néz ki. Gyári Yamaha jeladó 23.000 Ft, aprilia-é meg 15.
Sziasztok!
Nekem egy 80 as 4BA motorszámú TZR-em van és segítségre lenne szükségem. Alacsony fordulaton nincs benne erő, alig lehet vele elindulni viszont magasabb fordulaton már jól megy, elég jól húz.
Mi lehet a probléma? Kicsit csörög a blokk is. Én arra gyanakszom, hogy lóg a dugattyú de sehol nem találok hozzá dugót meg semmilyen infót a motorról. Arról sem találok infót, hogy milyen olaj kell a váltóba, milyen gyertya való bele, tud ebben valaki segíteni?
gyári légszűrő valakinek? szívócsonkkal együtt?
gyula5@hotmail.com ra tudsz küldeni képet és hogy milyen hosszú meg széles hátul a kerék tengelynél?
nekem van hátsó lengö villám 2003 utáni modellre csupaszon 7000ft
Valakinek van eladó hátsó lengővillája?
86os azthiszem :ddd
Sziasztok!2006-os tzr-nek mekkora a gyári főfúvóka mérete?
Köszi!
33mm a becsúszószár átmérője.

Van még valaki itt a fórumon, aki RÉGI (2003 előtti) TZR boldog tulajdonosa?
adsz egy email címet?
Igen megtudjuk javitani ha komplett a jeladó.12 000ft a javitás
Km jeladót javítasz még?
szia
Javítasz még Km szenzort? Helyileg merre vagy?
Yamaha TZR50 (2005) olajat hol lehet cserélni benne? hol van a leeresztő csavarja? tud vki Manual-t vagy szerelési útmutatót, robantott ábrákat?
Kaphatok képeket a rendszámtábla tartóról és az indexekről?
Ide elküldheted:
mocika92@gmail.com