Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekelne,mennyiért adnád?
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek eladóba, egy ilyen kis idom?
Valakinek nincs eladó tuning kipufogórendszere és oldalidomok ?
Valakit érdekel 2003 utáni tzr bontott gyári hátsó rugóstag?
Engem az érdekelne hogyan lehetne átállítani mert látom amikor gyújtásra rakom akkor ott van a mph csak kíváncsiságból, hogy valaki tudja-e ?
1603 méter egy szárazföldi mérföld.
Őő, szerintem nem pontos a szintjelző csavar, mert én is beleöntöttem az előírtat, majd kb. két hétig fröcskölte ki a felesleget. Mondjuk ez RS, de AM6.
Üdv! Kíváncsiságból meg szeretném kérdezni, hogy hogyan kéne átállítani a km órát km/h-ról mph-ra?
Én sem annyit öntöttem bele, amennyi belefért. Szépen lassan öntöttem, majd amikor a túlfolyóján megjelent az olaj, akkor volt elég. AM6 blokknál mindig is hiányoltam, hogy miért nincsen rajta nívópálca.
Beleférni belefér több is, az a kérdés mennyi az amit nem nyom ki a szuszogón.
Ja értelek!Hát ez nem a Te blokkod volt azt garantálom.
Arról van szó, hogy a szeretve tisztelt Dede Istvánnál van egy blokkom ami valahogy az istennek sem akar vissza kerülni hozzám FEBRUÁR óta.
Olajat is úgy emlékszem, hogy 0,7-0,8 liter kell bele a könyv szerint, pedig nekem minden alkalommal belement 0,9-0,95...
A szerelési könyve azt írja hogy a teljes kapacitás 0,71 liter.
Én tavasszal ugyanezt vettem meg, fele-fele arányban kevertem desztilált vízzel. Úgy emlékszem 1-1 liter elég lesz belőle.
Szerinted ezt kell még hígítani? Alu barát és -33 fokos.
Tessék?Miről van szó?
Köszönöm szépen a gyors választ, meg a képet
Itt egy kép, ha nagyon amatőr szerelő vagy. Jah és még arra figyelj, amikor felöntöd vízzel, ne legyen rajta a hűtősapka, mert ezáltal tud távozni a levegő a rendszerből, 1 percig célszerű alapjáraton hagyni.
Hűtőcsövet lehúzod, kifolyik a víz, visszacsavarozod (de ne nagyon tépd meg a bilincset, mert kiszakíthatja a csövet), felöntöd akár sima vízzel, megjáratod hogy tisztuljon-átöblítse a rendszert, majd újból szétszeded. Én háromszor járattam meg 5-10 km-t, mire végül tiszta víz jött ki. Fele-fele arányban nyugodtan keverheted, nem hiszem hogy mínusz fokokban is használni fogod.
Sziasztok!

Yamaha TZR(2005) le szeretném cserélni a hűtővizet teljesen. (mert most vettem és ki tudja mi van benne) Tudnátok támpontokat adni, hogy kell leereszteni, és hogy milyen való bele? olyan mint a kocsiba fele-fele arányba (desztillált víz).
Köszi előre is a válaszokat
Nagyon remélem, hogy nem az enyém amit februárban kellett volna, hogy vissza adjon igényesen megépítve. Csak szólok, hogy feljelentés lesz belőle.
SZIASZTOK,keresek 2003 as tzr 50 hez bal oldali lábtartót..... ha van aki tudna segítteni... köszike ja és jeladó szenzort órához... 30 605 6883
Sziasztok Yamaha tzr 50 94-es évjárat, tip:3tu nagy szükségem lenne egy kapcsolási rajzra és a javításhoz esetleg szervizkönyvre ha tud valaki segítsen