Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a helyzet, hogy nyelvtudással, szaktudással mi a fenét küzdjön itthon, ha nyugaton sokkal jobb élet színvonalon tud élni? Ha az embert nem köti szerelem, család, hit vagy öntudat mindenáron a hazájához akkor a jobb élet reményében viszonylag nagy törés nélkül el tud menni külhonba élni. Van aki pillanatok alatt beilleszkedik és csak esküvőre, temetésre jár haza, van akinek valójában sosem sikerül a végleges beilleszkedés, de a magasabb életnívó csak kint tartja. Nekem az utóbbira van példa a családomban. Remélem blackiex megtalálja a számítását (úgy rémlik) Nagy-Britanniában!
Kár.
Ritka az az ember, aki annyira segitőkész mint ő .
suzuki savages fórumon voltam régebben, amikor megvolt az LS 650-em,ott is egy összetartó csapat van, de Blackiex szaktudása és tapasztalata nem hétköznapi volt .
Emlékeim szerint az utolsó infó az, hogy külföldre távozott.
Sziasztok !
Régebbi kommentek közt nézelődtem ma.
Tudtok valamit blackiex-ről ? Mostanában nem írt ide.
Sziasztok,nagyon régen tag voltam kb 6 éve, most ujból vissza jöttem ha nem bánjátok és vissza fogadtok, 1 hónapja vettem az XV 750-et és vissza találtam ide :)
köszönöm
Egy régebben itt aktív fórumtárs(blackiex) írta röpke 8 éve a virago.ro fórumon, hogy "750-1100-ra csak bontva vagy e-bayen. Házilag necc csinálni mert elég fura a felfogatása" Fogsz te annyit utassal menni, hogy biztosan kell neked? A Shoxnál is megnézetem de ismeretlenül is azt gondolom a "jó áron" neked nem az amit ott láttam.
http://www.virago.ro/
Itt szinte mindent megtalálsz a Gépcsodánkról!
Köszönöm a segítséged !
Igen ott néztem, és ott egy sem jó xv 750-re Arra gondoltam,- hátha itt van a csoportba valakinek kettő vagy ő nem használja és eladná,.ezért bátorkodtam kérdezni.Elnézést a naivságomért , de köszönöm a segítséget
Zsoccca- azt gondolom, hogy itt nincsenek korok, ezért kérem is, ha lehet elfelejteni az éveket. Jólesik a haveri hangnem -köszi előre,- hisz ezt egyfajta befogadásnak veszem egy jó kis csapatba. Gondolom a motorfék a kardán hajtásnak köszönhető ( a lánccal szemben) nem pedig a v két henger vagy soros négy hengernek -jól gondolom? Fazeron elől hátul tárcsafék vana virágon csak elő,l hátul dobfék -ez is lehet az oka ha jól látom -kérlek erősíts meg a gondolatomba -én úgy éreztem, hogy a Fazer lábfék blokkolhat a Virágó lábfék csak lassít. Köszönöm a felvilágosítást.
Üdv!
http://gezaplexi.hu/
Mindent megoldanak!!!!
Tisztelt kandúr úr.
Csak most néztem meg a reglapodat. Bocs ha, előszörre túl haveri voltam.
a netán a kérdésed a két motor vezetés technikájára vonatkozott, akkor van egy nagy különbség. Az pedig a hirtelen jelentkező motorfék. Szóval, ha nagyobb fordulaton nem érdemes csak úgy elengedi a gázkart. Mivel hajlamos a hirtelen torpanásra. Ez esetleg az első km-eken meglepetést tud okozni. De hozzá teszem, nem vezettem még frézert.
A fejlécen rányomsz az "Apró" feliratra, és a keresőbe beírod, hogy Háttála vagy esetleg háttámla és eldöntöd 10000-50000-ft közül melyik a jó ár. Szívesen!
Háttála kellene nem tudtok eladót jó áron?
Sziasztok ! Sajnos elrepedt a plexim a motoron ... Van olyan motoros társam a fórumon, aki meglévő minta / régi plexi / alapján " készíttetett " új plexit ? Köszönöm a segítséget !
Ma vegre gurultunk a haverokkal egy 70km-es kort. Nagyon hianyzott mar. A hangja is. Ezt itt nektek nem kell ecseteljem.
Telen nem szoktam inditgatni (nemreg megbeszeltuk ezt) de frissen toltott akksival, ovatos kis szivatoval egesz konnyen beindult.
Udv a csapatban, gratula a vashoz!
Azt javaslom kerdezz, mert igy nehez altalanossagban csak ugy, tanacsot adni :-) Mindenki szivesen fog segiteni.
Megyunk, ellepunk titeket :-) Irtam privatban. :-)
Milyen tanács kéne?
Egy Virágó nagyon egyszerű, csak rá kel ülni hátradőlni, és húzni a gázt!
Ja majd el felejtettem, nem árt ha előtte beindítod!
Szia Fabesz
Akkor készültök a nyáron St-be?
Beszéltem a szomszéd házikó tulajával, azt mondta, hogy az én ismerősömnek kiadná a kis házat. Tehát a szállás már megoldott. Itt lenne közel. Így az egész napos programot egy jó kis nyársalással zárhatnánk.
Csak ki kéne találni az időpontot, hogy mi is tudjunk kivenni szabit.