Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép látvány és ismerve kicsit (autóban) a Mugent, bizonyára szakít ha valami kétkerekűt hajt! Boldog húsvétot neked és családodnak!
Tisztelt márkatársaknak és szeretteiknek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok ezzel a gyönyörű V2 képpel ! Igaz, nem Yamaha , hanem Honda Mugen 1400 cm3 , de legalább japán ...
Elég kihalt lett a forum,pedig gondolom többen mennek kicsi kirucanásra :) én is mennék de még 1 szerviz hátra van,karbi-szelep és majd utánna,bár azért közelbe elmendegélek hagyj szokjuk egymást...
Sziasztok ! Virago 535-höz keresnék kipufogóba hangtompítót ! a megvett mociból ki lett belezve nekem így túl hangos . Esetleg komplett kipufogót ! előre is köszi !
A túl olcsókkal vigyázz, nehogy túltárolt, sok éves vackot sózzanak rád!
Mindenkinek nagyon köszönöm a gumis tanácsokat.
Ahogy időm engedi utána nézek és rendelek..
Sajnos nem a sok, motorozás miatt kell megint új gumi. A mintamélység és a tapadás is tökéletes. Csak defektes, javított. Ezért úgy döntöttem, hogy biztonságosabb, ha lecserélem.
Az árgép és az R17 is nagyon jó tipp. Sajnos most rohannom kell ki, a kerti sürgős teendők miatt. Ahogy az időm engedi, a gumi rendelésnek, és az alkatrész rendelésnek is, remélhetőleg idejében szert tudom ejteni.

Kispest 30-nak jó egészséget kívánok! És idén is sok motorozást kívánok, neki is! S remélem vele is tudunk találkozni és együtt gurulni ebben az évben is!
Ismerem, földim. Egyébként Kispest 30.
Ki az aki ismeri Pataki Jenőt??? Kispest 33 nick néven. Hivja fel!! Mindenkitől erőt fog gyűjteni!!
Szia Zsocca ! Ha eldöntötted , milyen gumiabroncsot szeretnél vásárolni, érdemes a neten megnézni az árgép.hu vagy az árukereső.hu weboldalakat, kiválasztani a legolcsóbb ajánlatot ... Akár több ezer forintos különbség lehet ugyanazon típusú gumiknál . Még ki lehet fogni az ingyen szállítást is, házhoz viszik. Fizetni az átvételnél is lehet . Én régóta így vásárolok ...
Bridgestone Exedra. Elirtam az elobb.
Tapadassal nem volt gondom es nagyon jol dontheto vele. 150-es pedig jol mutat es gond nelkul elfer.
Szia, en is az r17-tol szoktam venni. Mondjuk ok fizikailag is itt vannak Debrecenben es fel is pattintjak.
Kiprobaltam mar tobb felet ami legjobban bejott nekem az Exadra, hatul 150-es szelesseggel a 140 helyett. Mar ha a Virgacsra kell neked is...
Szia. Én nekem az ucsó két vásárlásom az r17.hu nál volt.
Már megint gumi kell? Nem motorozol te egy kicsit túl sokat? Egyébként az árukeresőben annyi van mint a szemét.
Melyik lapon érdemes gumit választani a motorunkhoz?
köszönöm,igen én vagyok a 2-es uj :)
Ha új vagy, akkor először több idő, amig elfogadják.
Sziasztok,mennyi idö még az üzit jováhadják és berakják ide,mert délelött irtam,de még mindig nem látom.
Pedig nem beszéltünk össze :) a sors.
Egykét hét és végre gurulhatunk egy hosszabbat.
Sokat járok a Bajna-Tata közti úton, nagy része jó minőségű, klassz kanyarokkal.
Ha erre járnátok, írjatok előtte, összefuthatnánk egy sörre :-)
Én is nagyon örülök a 750-eseknek.
S ha valamelyiküknek szüksége lenne egy Km spirál meghajtóra, akkor csak jelezze és megbeszéljük. Tuti jó az Ebayról van.
Ha minden igaz hamarosan jön a nekem való 1100-asé is.
Nem kell külföldre menni!! Itthon keressétek a boldogulást, első lépés szavazzatok a fide-ss-re, hiszen Magyarország szépűl épűl! Röhehej!!! kosa mama is egyből kapott vagy 230 millió visszanem térítendö támogatást a sertés telepére amit hogy-hogynem olyan olcsón megvett 82 évesen. Ha megérem a 82 én is biz veszek de adigg minek???
Amikor az ember kezd öregedni akkor emlékezik és elgondolkodik, hogy hol és mikor rontotta el az életét vagy esetleg mit csinálna másképen. Nekem 2x volt módom elrontani 1x amikor elutasítottam egy külföldi ösztöndíjjat. A gyermekeimet arra buzdítottam, hogy menjenek ki próbálják ki magukat -a lányom Svájbna van 2 éve kb 1 millát keres a fiam idén megy ki -Itt most nincs perspektíva a fiataloknak (kiv ha a Fidelitasz tagja )
Ja én vagyok az egyik "újonc" üdvözöllek
Nahát! Eddig alig volt 750es a fórumon (szerénységemet nem számolva), most meg hirtelen ketten is jöttetek. Ez fasza!
Kamionozok én is, de amikor elkezdtem (1991) még 4-5 év alatt megteremtettem mindenemet. Ha ma kezdeném, én is biztos nyugaton dolgoznék. Munka van dögivel, meg is fizetik. Egy régi cimborám a csigaevőknél dolgozik, 20 nap munka 10 nap itthon, 2600euróért. Mondjuk én már elkényelmesedtem. Itthon alszom minden este. Ritkán megyek külföldre.
Én is egyre gyakrabban mondogatom mostanában, hogy ha most lennék huszon-harminc éves, valószinűleg megpróbálkoznék akárcsak pár száz km-re nyugatabbra, ahol egyrészt úgy megfizetik munkámat, hogy ne kelljen trükközni az adott lehetőségeken belül, másrészt meg talán meglenne az a biztonságérzés, hogy nyugdíjasként sem kell majd agyalni, hogy a rezsi kifizetésére vagy kajára marad-e elegendő pénz. A nyugodtabb életvitelről ne is beszéljünk. A fiam pár éve kamionozik németországban és ausztriában, amikor hazajön, nem érti miért ilyen idegbeteg és pesszimista mindenki.