Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pusztul a világ Steve! Meg vagyok döbbenve, hogy nem a kérdező lekáderezése az első lépésed.
Nézd el nekem, hogy nem tanulmányoztam át az adatlapját . Legközelebb nem fogom elmulasztani ...
Adatlapja alapján nem kimondottan környékbeli.
Szia, legegyszerűbb az eredeti alapján ( ha nagyjából megvannak a darabjai ) újat " szabatni . Pár hónapja csináltattam, 12 ezer jó magyar forintokért Pécsen, én baranyai vagyok. Itt a fórumon is volt téma , több elérhetőséget is adtak a márkatársak ... Ha környéken laksz, tudok segíteni .
Hali !
Yamaha 1100 Drag Starra keresek plexit, 2002-es évjárat. Új és "olcsó" . Csak a plexi kellene, a felfogatás megvan, csak tegnap sikerült álló helyzetben felborulnom egy hegyi úton.
Merre keresgéljek ?
Köszönöm szépen.
Sziasztok! A 125-ös Virago alvázszámának egyeznie kell a motorszámmal? A német forgalmijában az a szám szerepel, ami az alvázon az első villánál. De ez nem az, mint a motorblokkon. Ez gond lehet a magyar forgalombahelyezésnél? A német forgalmiban nem látok motorszámot. Köszönöm a segyítséget.
Sziasztok! A 125-ös Viragon a vázon lévő számsornak az első villánál és a blokkon lévő számsornak egyeznie kell? A német forgalmiban lévő szám egyezik a vázon lévővel, de a motorblokkon más szám van. Ez így problémás lehet a hazai forgalombahelyezéskor?
Igen. Eléggé tele vannak melóval ilyenkor, ezért lehet, hogy napközben nem veszi fel a telót de többször kell próbálni meg vissza is hív ha látja a keresést. Németh István: 06309922093.
Tudsz adni elerhetosege?
5 db. Eladó legkisebbvirgács van eladó az aprón. Nézted már őket?
Igen. Gyálon.
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Dunaharaszti környékén tudtok 535-oshoz értő szerelőt mondani? Előre is köszönöm.
Helló!
Eladó Xv 125 viragot keresek!
Tudnátok tapasztalatot és vélemenyt mondani róla?
a behuzo mágnesel van bajod
Üdv, létezik xv535(400) típushoz gyári középállvány?
Hali, csak lezárás ként,ha valaki olvasott eddig :)
100.000, és ismét megy a drag star.
Fesszabályzó , benzinpumpa , karbi szinkron, 50, szerelés 18, beszállítás a szervízbe 5 ezer forint.
2x autómentővel haza, 20 e.
Egy hét motor nélkül, felbecsülhetetlen :)
Tanulság : Ha egy motoros cimbi rámér , és azt mondja, hogy jó a fesszabályzó, az még nem tuti !
:( :)
Amikor indítok akkor csak kattan az önindító. Leveszem a fedelet és benyomom úgy indul csak. Olyan az önindító hogy a motor oldaldeknivel egybe van építve csavar fogja. 1994 -es
miről beszél kend hanyas az a xv 750
Segítség kellene - az xv 750 öninditó bendix kereke beragad és ugy indul, ha leveszem az öninditó fedelet és benyomom csavarhúzóval gyújtást adva neki -nos mi a hiba ?- hogy javítható?- esetleg valakinek egy eladó önindító (oldaldeknivel együtt van a 750-nél)
Más nem jó?
Ez ingyen letölthető:
http://www.manualedereparatie....
Sziasztok! A német Reparaturanleitung 5201-es kiadását keresem megvételre. Az XV1100 német szerelésije. Azért is szívesen fizetek ha csak lefénymásolhatom. Két borítóval is megjelent. Köszönöm ha tudtok ebben segíteni!
Szia! Az 500L az számomra ismeretlen. Az 535 lehetséges problémájának mondható a szabadonfutó. Írd be a keresőbe és rengeteg hozzászólást olvashatsz a témában! Sokszor nem működik a tartalékra állítás, fesszabályzó idővel elfárad, de ezek más motorral is előfordulhatnak. Szerintem így kimondottan típushibája nincs a Viragonak! Legyen az bármekkora blokkos is. Eladó 535-ös kettő is van a közelemben, meg egy Honda VF 500 Magna is. Ha érdekel valami, elérhetőségeim a nevemre kattintva előjönnek.