Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miklós .
Egykét héten belül még kellene szervezni.
Te mikor leszel újra itthon.?
Gyulus.
Teljesen rendben vagy már ? Gurulj egy rövidet, aztán jobb időben próbáljunk egy egész napost, ahányan csak ráérünk.
Anti semmi probléma , ha úgy alakul van itthon is böven dolog .
Lehet, hogy ebben a pár napban nem lesz alkalmam menni.
Túl sűrű lett a program és bizonytalan is.
Szia Anti . Most ébredtem , ma viszem a feleségem terápiára . Egyenlőre szombat vasárnap szabad .
Miklós, te fordulsz egyet valamerre ?
Jó reggelt !
Rendben, napoljuk el. Én egy rövidet megyek majd a közelben, a fiam most hazahozta a motorját, ki akarom próbálni. ( 1300 Midnight Star )
Antikám, én úgy gondolom, várjunk ezzel a túrával.....
Vagyis én inkább most még kihagynám.....
Na, akkor ebből kiindulva, hogyan is legyen ?
Nagy lesz a kontraszt az időjárásban

Pénteken a napsütést elsősorban fátyolfelhők szűrhetik, számottevő csapadék sehol sem valószínű. Sokfelé megélénkül, nyugaton megerősödik a déli-délnyugati szél. Hajnalban 2 és 9, napközben 19 és 24 fok között alakul a hőmérséklet.

Szombaton felhősebb időre van kilátás, és több tájegységünkön is kialakulhat kisebb eső, zápor. A délnyugati szelet élénk, erős, helyenként akár viharos lökések is kísérhetik. Délután 15 és 25 fok között alakul a csúcshőmérséklet, északnyugaton lehet a leghűvösebb, délkeleten pedig a legmelegebb idő.

Vasárnap kezdetben többfelé, délután már kevesebb helyen számíthatunk esőre, záporra. A nyugati-északnyugati szelet élénk lökések kísérhetik. Ismét nagy lesz a hőmérsékleti kontraszt, 15 és 25 fok közötti értékeket mérhetünk a délutáni órákban.

A jövő hét elején a szárazabb időszakok mellett több hullámban érkezhet eső, zápor, zivatar. A szél is többfelé élénk lehet. Hétfőn 18-26 fokot mérhetünk, kedden északnyugaton 20 fok körül alakulhat a csúcshőmérséklet, keleten, délkeleten viszont akár a 30 fokot is megközelíthetjük.
A józan eszem azt mondaná, várjuk ki a biztos száraz időt. Nem tudom hét végéig módosítanak-e az időjósok, esetleg az aktuális napon látszik, hogy országszerte semmi felhő, frontbetörés sem várható.
Miklósnak van egy nappal kevesebb lehetősége, a kevésbé aktív tagok meg egyelőre nem nyilatkoztak.
Ha netán ezt választja valaki, figyeljen oda, hogy ne a Wish váltsa át forintra a vételárat, hanem majd a bankod, mert úgy biztos kevesebbe kerül Neked! Itt is a képen az lenne jobb, ha dollárban lennének a számok. A paypal is lehúz 2-3-4%-ot, ezzel is vigyázni kell (most nincs infóm, hogy van, de a covid előtt így volt) ne ő váltsa át Ft-ra, azt a saját bankod végezze!
Szerinted el merjük indulni?
80% esőt jósol végig. Mostanában elég jól eltalálják......
Valószínűleg szombaton lesz a családi nap itthon. Vasárnap jó lehet, ha Miklós hétfőn már nincs. A többiek nem tudom mit szólnak hozzá, csatlakozik-e valaki........na meg merre is .....
Wish -en, van még jobb, csak szkeptikus vagyok. (Paint-al nyisd meg a fotót)
Vrod.
Kinagyítottam....
Úgy értelmezem, hogy párban 7.370.- Huf.
Háááááááát........ nem tudom..... jobban körül kellene járni.... Hol találtad?
Nagyon bizonytalan ez az időjárás......
Bármikor leszakadhat az ég...... Lehet, jobb lenne várni a jobb időre....
Majd szombaton meglátjuk hogy alakul, hogy vasárnap neki lehet-e indulni.....
Szia Anti . Ahogy nézem nem túl sok jóval kecsegtet az időjárás . Én szombaton és vasárnap vagyok , hétfőn már utazók vissza .
Köszönöm szépen Gyulus 65!
Szia, Gyulus !
Valóban időjárásfüggő a hétvégi program.
.......bár most a gyerekeim szavazhatnak a családi ebéd napjáról, én alkalmazkodok.
Holnap körbekérdezem őket.
Lehetne akár szombat is a gurulás, a fiam péntek éjjel jön haza Svájcból, szerintem ő szombaton pihen, legfeljebb egy délutáni grillezést vállal. Tehát szombaton motorozhatnánk, ha nem túl sokáig csavargunk, vagy marad a másik két nap egyike.
Nektek melyik a jobb ? Miklós , és neked ?
Többiek ?
Reggel olvaslak, mert most elalszok.....
Jó éjt.
Swidi!
External Ignition Coil Yamaha

XV 535 Virago (1987-2000)

OEM 2GV-82310-20-00 2GV-82310-21-00 2GV-82310-30-00 2GV-82320-30-00

Distance between fixation holes: 80 mm
Wire Length: 570 mm
Resistance: 4.1 ohms

Külső gyújtótekercs Yamaha

XV 535 Virago (1987-2000)

OEM 2GV-82310-20-00 2GV-82310-21-00 2GV-82310-30-00 2GV-82320-30-00

A rögzítő furatok közötti távolság: 80 mm
Huzal hossza: 570 mm
Ellenállás: 4,1 ohm
Sziasztok.....
Az a gond, hogy nagyon kiszámíthatatlan az idő....
Ha délelőtt/reggel indulásra alkalmas, bármi lehet délre, délutánra.....
Anti Te melyik napra gondoltál?
Ez igaz lenne? (csak bmp. formátumban nyitható nagyra a fotó, bocs)
Üdv! Valaki próbált már keresni ilyet, vagy mást 535-re? (kép: XV250 szívócsonk)
Ja.......és még az időjárás is közbeszól.....
Szia, Miklós !
Egyelőre semmit sem tudok a hétvégéről.
Több családtaggal kell összehangolni a kerti sütés-főzést, de egyik nap szeretnék motorozni.