Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Várunk..... 🙂
Meg valami, nincs meg valakinek a 1998- xvi 125 virago 5aj kapcsolási rajza?
Nagyon megköszönném.
Hello, boldog tulajdonosa lettem egy 1999-es xv 125 virago 5aj-nek. Nekiálltam a teljes restaurálássának. És lenne egy pár kérdésem. Kezdeném, a közép sztenderrel.. van valakinek tapasztalata hogyan is néz ki, esetleg egy fotó, vagy robbantott rajz? Előre is köszönöm.
Én megyek! :)
A sárgák másolták az XV250-et két évtizedig. A Keeway Supershadow 250 jeladója vagy az Aliexpress-en, Ebay-en fellelhető 15-20 dolláros pickup-ok elvileg passzolnak bele.
Sziasztok! Xv 250 motoromba a jeladó tekercs meghalt. Aki esetleg cserélt generátort komplett, és a jeladó megvan megvenném. A Yamahánál nincs. Kérlek benneteket segítsetek. Ötleteket is szívesen fogadok.
Köszönöm!
Lent a generatorfedelnel. Ahol a bowden alja be van akasztva. A kar, amit a bowden mozgat egy tengelyt csavar el. A tengelyen van egy kereszthornyu allitocsavar es egy kontraanya.

Kontraanya meglazit, csavarhuzoval ellenorzod, lazan tekerheto-e a kereszthornyu allitocsavar. Behajtod lassan es finoman, ket ujjal. Ahol erzed, hogy elkezd nehezedni, azaz mar a lamellakat tolja, onnan 1/4 fordulatot visszahajtasz es lekontrazod
Szia Blackiex ! A beteg 1995 évjáratú nagy XV. Kuplung bowden csere megtörtént, az új bowdennél a kuplungkarnál lévő állítócsavar teljesen ki van tekerve, így is markolatig kell húzni a kart, hogy szépen vegye a sebességet. Előző szakadt bowdennel a kuplungkart kb.félig kellett behúznom, szépen tudtam működtetni két újjal. Ha az állító csavart a szélső állásnál kicsit jobban behajtom, már nem emel ki rendesen . Van még máshol állítási lehetőség ? Köszönöm !
Vasárnapra (07.17.) tervezünk egy Mátrai túrát.
Bp. Kerepesi úti SHELL 09:30-10:00 (Az Örs vezér tér után kifelé jobbra) > Gödöllő > Hatvan > Pásztó > Mátraszentimre > Parád > Sirok > Eger > Bp.
Ha valaki kedvet érez, tartson velünk... 🙂
Viszont! 😉
Széles utat, gumifákat, érezzétek jól magatok! 🙂
Gyulus, igazán köszönöm a meghívást, de elígérkeztem a motorostalálkozóra Tiszaföldvárra. De még remélem lesz alkalom bepótolni.
Nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám!
Egyelőre nincs változás!
Oké, este beszélünk. A plexi lámpa körüli kivágásán gondolkozz...
Gyulus, ha nincs változás, 9 körül ott vagyunk nálatok.
Ma este még hívlak.
Lajos01 > Nincs kedved holnap velünk tartani? Valahol lentebb az utiterv.
Vecsés, vagy Üllő környékén találkozhatunk...
Dankebitte. A mester túlzás.

Ami az atomot illeti, remélem, megússzuk.
Aha... Ahogy oregszem, en is elkezdtem ezt a stilust nezni, alapjarat meg egy kicsi es nyugis tempoban a vilag vegeig.
Azert meg varok ezzel egy kicsit.
(Plane, ha a buzik ledobjak az atomot, mert akkor ugy is mindegy...)
U, ez kemeny.
Jo, hogy vannak meg ilyen Mesterek.
En mindenesetre megemelem a kalapom.
Nézzetek be az üzenőfalra
Kawasaki VN800B Classic-on dolgozom épp, nagyon el volt hanyagolva és sok volt rajta a kendácsolás. A hibáinak 90%-át kijavítottam de még bizonytalan a jövője, mert a VN800A az én stílusom igazából. Ha megszokom, marad, ha nem, ez is megy.
Mi lesz (van) helyette?
Persze, meg az oldal/hátsó táskák.... Megbarátkozom vele... 🙂
Gyere el velünk szombaton.... 😉
Nem annyira sima ügy, mint egy kevésbé "saját gyermek" eladása, de túl fogom élni.
Vettem egy másikat, az is törődős, viszont kicsit jobban a méretem vagy hogyismondjam. Aztán lehet azt is eladom és lesz egy harmadik verzió :D
Szerintem mindenkit érdekel egy ilyen motor. Bele sem tudok gondolni, hogy milyen érzés megválni tőle. 😥