Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehez a kerdes, mert alapvetoen amerikai dolog ez.
Ebay esetleg, bar koltseghatekonyabb lenne ket BA15D foglalatot bevezetekezni a BA15S helyett, ha mindenkepp ez a vagyad.

Gondolom tudod, de megemlitem: se a rendorok, se a muszakis vizsgabiztosok nem rajonganak ezert a megoldasert.
Sziasztok!

xv535-re keresek olyan első indexet, ami egyben helyzetjelző is. 21/5w. Ha valakinek lenne elfekvőben, akkor érdekelne, esetleg beszerzési forrás is érdekes lehet. Ha más nem, átalakítom a foglalatot, de hátha sikerül készen szereznem.

Köszi
Ezen a képen elvileg be van rajzolva az elméleti üzemanyag szint.
https://www.manualslib.com/man...
Picit furcsa, mert a porlasztót nem a beépitési helyzetben ábrázolták, hanem függölegesen, de látható, hogy kb 3 mm-rel van a tömítés síkja felett. Hogy valós vagy nem, azt nem tudom, mert talán soha nem néztem. Azt szoktuk csinálni a úszó beállitás aután, hogy rögzitjük a porlasztósort pl satuban, a beszerelési poziciónak megfelelöen megdöntve. Aztán egy szuszogó flakonból ráengedjük a benzint az üzemanyag csövön kersztül. Àllni hagyjuk. Ha nem ereszt, akkor már fél siker, be lehet szerelni. Ìgy esetleg egy hibás felúitó készlet esetén nem teljesen beszerelt állapot után szembesülünk a túlcsorduló üzemanyag szinttel.
Ha esetleg nincs meg itt letöltheted a korábbi generació (görbevázas 95-00 évjarat) meg a Haynes verziót is, de egyik sem nézi:
https://manualedereparatie.inf...
Èn beállítanám értékre, és ha nagyon izgat, akkor esetleg összehasonlításra használnám ezt a fajta ellenörzést. Vagyis egymás közötti eltéréseket nézném meg, esetleg valahol az "átlag" környékén keresnék felöntést az öntvényen...de az összehasonlítás eleve jó indikátor, hogy mennyire sikerült jól az beállítás.
Lehet nem mondok újta, de majd figyeljetek rá, hogy nem falsol -e a pillangók tengelyénél.
Dehonnem...
Az tuti nem hodda.😆
Ja én sem találtam,arra gondoltam hogy hasonló karbival van tapasztalat vagy infó. Vagy van valami általános érvényű szabály.
Egy rendes motorkerékpár ami még képes arra amire kitalálták 😆
Arra nem adnak meg adatot a manualban ehhez a modellhez, legalabbis ugy remlik.
A hozzászólás hasznos volt, köszönöm. De engem az érdekelne hogy 13 milis úszóállásnál az üzemanyag szintje hol legyen a karbiban ha műanyag csővel ellenőrzöm összeszerelt állapotban.
Akkor en mar csak egy kavet kerek :D
Ahogy Istvan mondja, szorol szora. 13 mm magassaga emlekeim szerint, nemreg volt egy ilyennel dolgom. De persze ott a manualban a helyes adat.
Ha jók a tüszelepek, akkor fejreállított porlasztoknál, picit megdöntve, hogy ne teljes sullyal nyomja az úszó a tüszelepet, amikor nyelv hozzáér a tüszelephez, akkor a uszó párhuzamos a karbi tömitési felületével .
https://www.manualslib.com/man...
Sziasztok!
Blackiex ! Karbi kérdés, egy bandit 1.2-es 2003-as évjárat. Az úszóházban az üzemanyagszintnek hol kéne lenni.
Sajna semmi infót nem találtam róla, ezidáig.
Az nem a hodda. 😄
Gumi kérdés:
Lassan műszakira menne a motor, cserélném az első-hátsó gumit egyben.
Egyelőre egy szervizt találtam itt a környéken ahol vállalnak motort, és ők azt mondták nem tudnak szettben egyforma első/hátsót találni ezekben a méretekben:
Elöl 90/90-18 (3.00-18)
Hátul 130/90-15

Tényleg ennyire fontos hogy egyforma legyen a mintázat/alapanyag egy nem-sportmotoron? Most se az...
Szabad minimálisan eltérni a méretekben ha az segít?
Vagy keressek másik gumist? ;)))
Blackiex köszi, az előfeszítésen állítottam utána, ezek a legelső képek voltak frissen összerakás után.
A rövidítést az alsó szem alu szárának megrövidítésével gondoltam, az egyszerűbbnek látszik, elég hosszú nyaka van és ahogy a képed is jósolja, valószínűleg nem megy bent végig a menet. CNC-n hamar megműtöm szerintem - ha majd eljutok odáig.
alant írtad: a világ legjobb motorkerékpárja. 😎
Mi az a honda? 🤣
Ugye, hogy jó az a Honda? 😂
Mondom én 🤣
Zoltan imadja a vilag legjobb MOTORKERÉKPÁRJÁ. 😁
Zoltán elfogult....és konok
El kell adni a picsaba es venni egy sornegyet, ha az fekszik. Nem vagyunk egyformak, pl. ami Zoltannak a vilag legjobb dolga, azzal siman ki lehet kergetni valaki mast a vilagbol :)
Sornéggyel eleve nem összehasonlítható........próbálkozni lehet vele, de nem vezet sehová.....vagy kompromisszumos a dolog vagy a tervekből kell visszábbvenni 😁