Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
WR 450-es fejidomot szeretnék a motoromra felszerelni, volna pár kérdésem.A helyzetjelzője leddes vagy sima izzós? A lámpatest E szabványos? Műszakin megfelel? Esetleg eladó valakinek?
Köszönöm a válaszokat.
Szia,
A tesztekben a nevem alatt vagy visszább lapozgatva a fórumban megtalálsz elég sok infót amire szükséged lehet a típussal kapcsolatban. Plusz megtalálod az eladó holmik közt az enyémet is ha érdekel.
Sziasztok! Yamaha WR-t szeretnék venni de félek hogy nagyon "üzemórás" mocik. Szóval ha valakinek van ilyen mocija v ért hozzá kérem segítsen. előre is köszi!
eladó WR 450 F
sziasztok ha gondoljátok csatlakozatok :)
wr klub
yamaha WR es klubb :)
Én úgy emlékszem h a hengerfej egyforma mindkettőn csak a hengerfuratot emelték 2mm-rel meg egy kicsit nagyobb előfeszitést kapott a 426 kuplungja ! De ha van service manualod abba biztosra megtudod néézni még a méreteket is !

http://www.yamaha.hu/eu/servic...
Meg a 6 óránkénti olajcsere... :D
Ez is full felújított....


Mindegyik.Hogy mik vannak?
Én 15W50 motul-t használom.
Üdv!

A gépkönyv a 15W-40 olajat 0-45 °C külső hőmérséklet tartományra ajánlja. A 10W-40-et pedig -10-45 °C tartományban.
Én 10W-40-et vagy 10W-50-et használok bele, előző tulaja pedig 20W-50-et használt, de sztem nagyjából mind1. Ha megfelelően bemelegíted a gépet a "rendes" használat előtt akkor nem lehet baj egyik olajjal sem(ha jó minőségű).
A cserénél arra kell figyelni, hogy 2 helyen is le kell engedned az olajat, a blokk alján és a váz "elején" az első keréknél(itt fog több lejönni). Előtte érdemes beindítani kicsit hogy melegebb legyen az olaj, úgy gyorsabban kifolyik a blokkból. Érdemes olajszűrőt is cserélni, nem nagy tétel... Feltöltésnél a szintet a nívópálcán tudod ellenőrizni. Ha nagyjából jó a szint akkor beindítod járatod picit, majd vársz 1-2 percet és ismét megnézed, ilyenkor kellhet még bele egy kevés. Érdemes az első motorozás után is ránézni a szintre sztem. Asszem a gépkönyv ír olyasmit, hogy az első beindításkor le kell lazítani a blokkon kívül lévő olajcső egyik vezetékét és megvárni amíg ott tisztán csak olaj folyik. Ez lenne a rendszer légtelenítése, de ez még az yzf-ről rémlik nekem, de sztem a wr-nél is hasznos lehet...
Nagyjából ennyi, de javítsatok ki ha valami rosszul van vagy kimaradt :)
Sziasztok.Valaki esetleg nem ismeri ezt a motort?http://vateraauto.hu/hirdetes/...:
Külsőleg nem drága rendbe hozni. Mindig a motorikus állapotot kell figyelni. Mert ha azt benézi az ember 3-4kiló kireppen a zsebéből felújításra.
Igazad van hogy normálisat nem lehet kapni de szűkös a keret.Beszéltem a tulajal nem fényezte nem mondta hogy minden tutira cserélve van azt mondta használva van endúrózásra karcos idomok motorikusan jó.Eladni szeretné nem árulni.
Meg is van.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
De a többiek véleményére is kíváncsi lennék, hogy ennyiért vajon milyen lehet ez...
Figyi, ennyiért normális 400as wr-t se lehet kapni, nem hogy 450est. Bár kivétel mindig van. Múltkor találtam neten egy 450es wr-t 400ezerért, de az úgy is nézett ki. Sztem 2-3 sarok után kilőné a dugattyút a tulaj hátsójába...
Max 400 van rá.Segítséget előre is köszi.
Sziasztok.
Most vásároltam egy yamaha wr 450-est.
Arra lennék kíváncsi hogy milyen olajat ajánlotok bele?!
Én 15w 50-re gondoltam.
És lenne egy olyan kérdésem,hogy hogyan kel lecserélni benne?
Reméljük jól szolgál majd !

én meg most a kuplungot akarom felújítani... csak még nem tudom honan szerezzek hozzá alkatrészt ! csörgess már meg valamikor légyszi ! 06 30 417 0233
Köszönöm, ma átvettem a csomagot remélem hamarosan beszerelésre kerül!
sziasztok lenne egy kerdesem yz400f szelepek talalnak yz426f hez?
KOSZIII
Helló!Megmaradt WR 400-426 alkatrészeim,ha valakit érdekel!Komplett kuplung szerkezet,lamella készlet dobozában,vez tengelyek,"defektes"váltó.Nincs rájuk szükségem,olcsón eladnám.Ajánlatokat emailben,vagy telefon!tel:30/9472099
Mennyit szeretnél rászánni amúgy? Ha tudjuk a konkrét árat talán segíteni is tudnánk.
Sajnos nekem ez nagyon sok.De nagyon szép moci.
katt a nevemre, eladó holmik