Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a Parillánál kapható Morse láncot használom a gyári yamaha lánc is Morse még az embléma a láncon is megegyezik ! Kb 10.000 ft erre a területre én megveszem inkább kicsit drágábban a gyári minőséget ! Vezérléssel nem fogok kísérletezgetni !
Ohhh! Az rohadt húzós, remélem igazad lesz és olcsóbban megúszom!
Szia!

A tüszelep alatt van egy O gyürü.elöször azt cseréld ki és nézd meg,h folyik-e továbbra is a benzined elzárt tüszelep állásban.
tüszelepet csak készletben kapsz itthon 32.000ft-ért.
Igen harminc kettő ezer :-)
Ahha! Értem, köszönöm a segítséget! Mi a véleményetek az ebay-es vezérműláncról? Láttam még 5000ft -t is, de a wiseco is csak 9 ezer! Nem semmi h mekkora a különbség!
Általában akkor jelentkezik ez a probléma ha nem tökéletesen van beállítva a karbi de ez elég pepecs munka h be tudd így lőni h ne legyen benne az "lyuk" a hirtelen gázadásnál és az évszak változással lehet h újra kell kalibrálni !
WR és Yz 426 nem egyezik meg váltóban ha jól emlékszem ! (mása fogkiosztás ! Tudomásom szerint a krossz verziónál volt ilyen típushibája !
En castrolnak a legjobbikát használom, azt hiszem Power 1 talán! Na mindegy egyelőre jónak találom. A motor szépen jár tőle, a váltó pedig akadasmentes! 10 óra után meglátjuk a viszkozitasat!
hello! vezérműlánc, kerékcsapágyak,tűgörgő mert az drága dolog (kb 30 ezer ft) és motul olajat érdemes használni! Castrollt itt kevergetik tőlem 70 km-re :S
Hello Wr-esek! 2 küllőm az első kerékből azt mondta hogy viszlát :) (WR450f 2005) van valakinek elfekvőben vagy érdemesebb újonan venni ?
Látom nem nagyon pörög a topic! A szerelő megfejtette, h a tűszelepem cserés! Azért jó lenne ha WR tulajok segítenénk egymást, mert amíg Husaberges voltam ez a dolog mindig működött! remélem csak azért van punnyadás, mert már mindenki motorozik!
Miért van az h ha hirtelen rá nyitom a gazt leböffen a gép! Csak hirtelen gázadásnál! Yamaha wr450 2003
gattika@citromail.hu
Adj egy mail cimet lècci.
Szia! nem kaptam meg!
Írtam(elvileg)mailt.ha nem kaptad meg jelezz már.
Valamint eladó KTM Behr SM szettem is, WR-be volt használva. Még a gyári gumik vannak rajt, elől 3,5, hátul 5,0 széles, 120 és 150es Metzeler gumikkal. 40es és 48as gyári új KTM lánckerékkel, és 45ös JTR új lánckerékkel, 255 és 310es első, hátsó tárcsával. A komplett szett 160.000 ft.
Sziasztok!

2001es 426os WR-ről eladnám 50es átmenő saválló rendszerem (Sakál-dob), valamint újra tömött és palást cserés 50es rácsatlakozású 40 cm hosszú WRP dobom. Egy polír rájuk férne, amennyiben a képeken látható állapot nem tetszik. A rendszert 40es Remusra cseréltem, csak ezért eladó. Komoly, mély hangot ad.

A teljes rendszer: Fix 45.000 ft, a WRP dob fix 22.000 ft.
Ne haragudj de ki töröltem elolvasás elött ez a én hülyeségem! küld már át még egyszer! köszönöm!
irtam e-mailt.
Hahó
Sziasztok! lenne egy pár kérdésem, hogy a WR-426-os menyivel gyengébb a 450-töl? és olvastam valahol hogy váltó problémásak a YZ-426-osak akkor gondolom a WR-is jól gondolom? és esetleg van még neki más problémája? mibe különbözik a 450 annyit tudok, hogy már ez újabb és van már rajta öninditó! mást nem tudok!
Köszönöm a választ! Úgy fest, hogy megszerzem a motort:D
Köszönőm szétnézek ott!
Ez a szett konkrétan a Pink Motors-tól lett vásárolva
Helló!Érdeklődnék hol lehet ilyen jó áron alkatrészeket beszerezni-megrendelni WR-hez kösz a válaszod