Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akrapovic !
Eladó Csissz Polír Akra Off Road Rendszer !

http://www.kepesmotor.hu/offro...
A fokolható tengelyek " sport " gépekbe szokott bekerülni.... többlet teljesítmény végett illetve más fordulatú tartományra kalibrálni a motort.... előző márka társ jól írta ha vezérműláncot cserélsz akkor csak azt kell....nem kell vele tengelyt vagy mást cserélni. én magamnak szerelem a motort ! ha egy kicsit is értesz hozzá és nem félsz hogy olajos lesz a kezed akkor magad is meg tudod csinálni.

üdv
Most lett meg a rendszám rá, de még utcán nem használtam, igazából erről nem tudok véleményt mondani.Esetleg majd nyár végén :) De amúgy semmi bajom nem volt még vele. Talán annyi hogy ez is meg a régebbi wr400 is érzékeny volt a hőmérséklet változásra. Télen és nyáron kicsit tekergetni kell a karbit hogy szépen induljon és ne puffogjon gázelvételnél. De ez kb 3 perces beállítás.
Sziasztok.ha valakit esetleg érdekelne egy Diadora csizma 42 méret 12.000Ft
most néztem,hogy neked is ilyen géped van,milyen véleménnyel vagy róla?Alapvetően megbízható?Én inkább utcán sm-ként szeretném használni...rossz tulajdonságait le tudnád írni,mert inkább az az érdekes és nem a jók..bocs hogy ennyit kérdezek,de nem akarok már motort szerelni,max csak szervizelni...
hali!

aha köszi ,akkor azért így más a dolog....
még mire oda jutok ugyis sokminden változik,de ha bevásárolok ide úgyis felteszem...
amugy aza fokolható az nem az öregebb példányokon van,hogy azzal fojtsák vissza a vezérléssel a különböző égtájakra a gípet?
szólj ha rosszul írom!

mégegyszer köszi!
Helló!

Nem kell fogaskereket cserélni a vezérműlánccal! A wr 450 gyári veztengelyére préselve van a fogaskerék, otthoni körülmények között tényleg nem tudod cserélni. A fokolható tengelyről két csavarral levehető... Én még nem találkoztam olyannal hogy a fogaskerék hamarabb elkopott volna mint a bütyök.
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy a wr 450-esk vezérműlánc fogaskerekei tényleg nem cserélhetők?Csak vezérműtengellyel illetve főtengellyel együtt lehet cserélni?Mert gondolom ,ha megérik a lánc cserére akkor illik új fogaskerekeket is adni hozzá,de így azért az eléggés megnyomja a számla végösszegét,vagy annyira kemény lenne ,hogy csak a lánc nyúlna illetve kopna....Gondolom azért egy főtenygely több láncot is ki tudna szolgálni...
Azért elmélkedem ilyeneken,mert szeretném idén lecserélni a masinámat és az egyik kiszemeltem egy 06-os wr 450....de így azért nem akarok vezérműlánconként 200ezret fizetni....
eladó maradék wr450f cucok
kb. 10 éve van a családban yzf és\vagy wrf és még se váltó se kuplung probléma nem volt egyik motorban sem. Az hogy mi mennyi üzemórás nehéz megmondani, de friss felújítás után a wr többet elmegy mint egy yzf, de kevesebbet mint mondjuk egy xl600. Persze ez nagyon függ a használattól és az ápolástól. Ha rendesen bemelegíted, olajat cserélsz és légszűrőt tisztítasz a wr meghálálja.
Szia!

Gyári-újban tudunk segíteni.

Üdv.
Kérdeztem,semmi nincs meg a kicserélt dolgokból.minden a szerelőnél maradt.hát nem tudom.A wr426 nak is gyenge a váltója mint az yz-nek?ezek is üzem órásak? bocsi a sok kérdésért
Nem, de ha ez mind ki lett cserélve, akkor az többe került mint amennyiért ki van rakva. Persze attól még lehetséges a dolog!
Sziasztok
Ezt a vasat ismeri valaki?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Hívd fel a Fehér Gézáékat, ők tudnak segíteni.
Sziasztok!Egy 2003-as wr450-hez,hengerre lenne szükségem,mert az enyémben megkarcolódott a nicasil.Előre is köszi a segitséget!
Helló! A WR 450 ugyan olyan erős mint a yzf? Súlya mennyiben külömbözik? nyomaték? köszi.
Helló Popey! Sajnos(nekem szerencsére) még nem volt gondom a "kitámasztóval" így ötletem sincs honnan lehetne szerezni ilyet!
Szia pokecs !
Látom értesz hozzá,nem tudnál nekem segiteni abban,hogy hol tudnék oldal sztendert szerezni?
Köszönöm.
Hát az nem egyszerű dolog, hacsak nincs valakinek elfekvőben. Esetleg a Fehér-t megkérdezheted, hátha akad nekik valahol a műhelyben egy. :)
De sztem legjobb lesz ha megnézed az ebay-en!
Sziasztok.
WR-re való sztendert keresek. Légyszi írjatok ha van valakinek,vagy hogy hol tudok beszerezni ilyet.
Köszönöm.
Sziasztok. Eladom a mocim. Gondoltam beirom ide is, hátha kéne valakinek xr 400r.
ha esetleg akarna valaki, az irjon a : sangi86@freemail.hu -ra
kösziiii
Szia!

Gold-Fren féktárcsában tudunk segíteni bőven gyári ár alatt. Ha érdekel elérhetőségünk adatlapon megtalálod.

Üdv.
Nekem van ha ez nem jön össze esetleg...
Köszi!Szerintem sem érdemes ilyen összegnél,néhány ezret spórolni.Gyári alkatrészt csak a yamahánál lehet rendelni?