Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Na megtalálltam a hibát az öninditom tacsra ment, esetleg valakinek nincs WR 450 F 2003-2006 rossz öninditója eladó mert nekem per pill a mágnesek vanank össze törve az állórészben, a forgo részt meg ujra tudom tekercseltetni a szénkefékel meg baj nincs.

Akkar privatba is ha valakinek van elfekvőbe egy rossz leégett önindito akkar az is jo lenne kösszi előre is
Sziasztok!Eladó wr450f enduróm!Most kapott új gyári hajtókart,dugó,henger,tömítések.Mindent számlával tudok igazolni,yamaha szervizben volt szerelve.Csak most 250ezer ment rá. Ár:750000.
Szia!
Nekem van ha esetleg érdekel?
10.000Ft postával együtt!
Hali valaki tud eladó wr 450 F be 03 as évj. gyujtó tekercset ? mert az enyém megadta magát....
hali azt szeretném megkérdezni hogy 450-es wr mennyire tolerálja a lakott területen közlekedünk vele,persze nem nyél gázon...hanem normálisan.Nem 100 meg 200 km-ekre gondolok hanem mittudom én egy kó 40km,persze közben vannak falukis meg minden.Csak azért érdeklődöm merrt olvasgattam ilyeneket is hogy nem nagyon jó neki az állanó ilyen tempoju motorozás.Kiváncsi vagyok a tulajok véleméynére is.
Helló!

Behúzó tekercs kapcsolója, esetleg valami érintkezési hiba. De hogy ez a wr-en hogy néz ki, azt ne kérdezd. Sose szedtem még szét...
Sziasztok!

Wr 450 F 2003 évjárat, az öninditom nem veti csak egy katt és annyi.

Aku gond nem lehet elöször vetem egy 85 A inditoáramut az nem vedte cska nagy ritkan de most vedtem egy yuasan 130 CCA és ezzel sem indul mit elenőrizek le ha valakinek van ötlete kérem osza meg előre is köszönöm
hello all. wr fejidomot keresek lampaval ha van valakinek elado az nem lenne rosz.
Helló!

Ezt havonta megkérdezik itt a fórumon, szóval ha visszalapozol találhatsz hozzászólásokat.
Szerintem a wr-t drágább fenntartani, de könnyebb jobban megy, jobb a futóműve...
üdv.most akarok venni egy 4t-mocit csak nem tudom hogy milyent,igazából a yamaha wr-en meg suzuki drz-n gondolkodok,melyiket lenne érdemesebb ebbe szeretném kérni a segitségeteket, előre is köszi
Üdv.Van kiegyenlítő tartály is hátul,ha van vezeték is akkor biztosan WR ...csak azt még meg kell keresnem...
Alvázszám alapján mindenképp, de mondjuk, ha van kiegyenlítő tartályod a hátsó kerék felett bal oldalt, akkor wr. Vagy vezetékek első hátsó világításhoz, lámpakapcsoló... Ha yzf és szeretnél lámpát akkor olyan gyújtótekercs kell amin van világítás!
Tisztelt wr tulajok.Vettem nemrég egy yzf 426-ot de az a gyanum ,hogy ez wr...Van fejidom is meg sztender is ami gyarinak tűnik de nem tudom melyik ez most...Volt yzf motorom mar 2x es eggyiken sem volt vilagítás és ezen sini...
Kérdés hogy tudom megállapítani hogy ez wr -e vagy yzf 426...A lámpa igen jó lenne de nem tudom hol lehet a kivezetékelése...ha tudnatok segíteni... megköszönném...

Talán alvázszám alapján a fehérnél.....
Hali.
Miért lehet az hogy sàros talajion a motorom ugy viselkedik mint ha jégen mennék slickel
Balagemester tanàcsàra kisérletezésbe fogok beàllitàs terén.
Most mindent feltekertem SOFT àllàsba és teszt + tekergetés következik.
Esetleg valakinek tanàcs vagy ötlet ami segîtene?
A futómű nem rég lett felujitva,a gumik majdem ujak.
Eladó pár cuccom, ha valakit érdekel:

http://www.kepesmotor.hu/kross...
Tudtommal nincs benne biztosíték. Nézd meg a kapcsolót, esetleg a vezetékeket, lehet h letestelt valahol.
Wr 400-ba van valahol biztosítéka a világításnak?az első és a hátsó egyszerre szált el!
Sziasztok! Wr 450 et keresek eladót, vagy esetleg cserélném a 650es xremet wr450re! Akit érdekel a pannonia15@citromail.hu mailcímen keressen! Bocsi a zavarasert!
Írtam
Nem kapom az email cimed ..
De kuldom az enyem: szilardgyorgy@yahoo.com
Helló!

Lehet tudok neked segíteni.
dobj egy mailt az adatlapomon lévő címre.
Üdv
Hello. En is be szeretnek lepni a WR Yamahasok tabora. Nincs valakinek jo allapotu es kinezetu WR 250F vagy WR 450F tipusu motorja. Amugy kezdo vagyok de szeretnek megtanulni. Az olvasottak alapjan ez a marka es tipus tunik a leg megbizhatobbnak tobb szempontbol is... remelem nem tevedek. a keret 500.000ft lenne kb. Ez novekedhet, ha nagyon kulonleges darabot ajanlana valaki.
Valaszokat elore is koszonom
Sziasztok. Én is beléptem a yamahások táborába. Nemrég vettem egy wr 250x-et még csak ismerkedek vele, szépen bejáratom. nekem bejön a motor nagyon csak az ára húzós
köszi zaher!
Neked mennyire vált be eddig a wr?nekem most az elsődleges szempont a megbízhatóság!Nem akarok két évente 250-ezret felújításra költeni,igaz csak hobbizni szeretném supermotonak főleg város de terepezni is szeretnék vele,remélem lassan összejön egy vas ahogy eladtam a jelenlegit....
Sziasztok!Segítsetek lécci!nem tud valaki esetleg wr 426oshoz lendkereket?